Macmiror mast na začátku těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.19 12:54
Macmiror mast na začátku těhotenství

Ahoj holky, není některá z Vás gynekoložka nebo alespon sestřička? Potřebuji radu. 5. a 6. den po ovulaci jsem si na noc zavedla do pochvy macmiror mast, kterou jsem měla od doktora už z dřívějška, neboť jsem dostala kvasinky. No a následně asi za týden jsem zjistila, že jsem těhotná. Doktor mi sice tvrdil, ze by to použití té masti nemělo nijak tomu maličkýmu ublížit, že by se jinak neuchytil a nevyvijel, ale chtěla bych slyšet více názorů. Moc děkuji.

Reakce:
rubeola
Stálice 73 příspěvků 09.01.19 13:26

V těhotenství se můžu. Vždycky se mi na začátku těhotenství udělala mykoza a dostala jsem tuto mast a čipky. Takže v pohodě :wink:

Verunka10
Povídálka 14 příspěvků 09.01.19 13:35

@rubeola moc dekuji, uklidnila jsi me :kytka:

Miasofi
Kecalka 486 příspěvků 09.01.19 13:39

Taky jsem měla Macmiror v těhotenství, takže buď klidná ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 18:32

Ahoj holky , já jsem z toho všeho docela už zoufalá :persevere: 4.10.PM , následná kontrola u doktora … a mimodelozni , druhy den hned na sál … týden na to jsem šla na kontrolu kdy mi nabral Hcg a to bylo vysoký - ultrazvuk potvrdil tehotenstvi (dvojce ) to jsem kolem 20.listopadu potratila . Doktor mi řekl , ze se po sestinedeli můžeme začít snažit . Teď jsem 8.den po ovulaci , břicho nafouklé , poboliva , o pleti ani nemluvím ale trápí mě mykoza :unamused: takže pravidelná sprcha , probiotika a mast … sice si myslím , ze ta mi moc nezabere :persevere: při prvním tehotenstvi jsem tohle teda nezažila :smirk: uvidíme jestli se vůbec tehotenstvi potvrdí . Miminko si moc přejeme .

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Šílenec Hrdlička! Sporťák řádil po obratu Plíškové, jeho oslava baví internet

Malý zázrak se povedl jedné z nejlepších českých tenistek Karolíně Plíškové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >