Madlo na golfky Red Castle City link

8
17.6.07 21:52

Madlo na golfky Red Castle City link

Ahoj ! Koupili jsme naši malé golfky Red Castle City link a chtěla bych na ně pořídit ještě madlo. Viděla jsem tyto golfky totiž i s madlem. Asi se bude jednat o nějaké univerzální madlo, protože originální golfky nemá. Nekupovala jste si, prosím, některá taky madlo na tyto golfky ? A pokud ano, tak jaké a kde :) . Moc děkuji !! :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
17.6.07 22:30

Ahoj, řeším podobný problém:
Jak moc Vám (NE)CHYBÍ madlo u golfek, např. u Jané Energy???
Ted jsem cetla diskuze kde pisou, ze uz se madlo na J.Energy neda nikde sehnat…mate nekdo nejaky tip? Psala jsem na stranky Patronu, tak jsem zvedava co mi odpovi - madlo od Plutonu by mělo pasovat.
Jeste jsem objevila, ze existuje ochranny oblouk na Chicco ct. 4 http://www.mimina.cz/…ouk-k-ct-0-4 a pak na
Monsun Zekiwa http://www.mimina.cz/…lfkam-monsun , ale nevim, jestli by nektery z nich na Energy pasoval…poradte, prosim…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
19.6.07 10:21

madlo

ahojky,
tak bohužel madlo k chiccu ani to od zekiwa nesedí na energy,od bohemia patron jo,jenže asi je už neprodávají…jsem zvědavá co odepíší…přeju hodně štěstí

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
19.6.07 11:37

Tak to je super, protoze Patron mi samostatne madlo neproda…psala jsem do servisu na kocarky-ina a taky mi potvrdili, ze se Patron seknul. Asi na to prisli a udelali to schvalne…

• Nahlásit
  • Citovat
24.6.08 16:25

Madlo na Energy existuje!

Ahojky všem, holky my jsme madlo na energy sháněli dlouho, už jsem je i kvůli tomu chtěla prodat, ale jedna dobrá duše mi poradila paní na MMB, madlo máme 14dní, bylo docela drahé, ale nemá chybu, nepoznáte, že není přímo od jane, předtím jsme pořídili madlo od ABC Designu, ale to byla dost krize, tak až bude někdo madlo shánět, zkuste mimibazar. Vaše N.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama