MagicPen - jsem zklamaná. Dělám něco špatně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MalinaQ
Kecalka 206 příspěvků 17.01.17 18:32
MagicPen - jsem zklamaná. Dělám něco špatně?

Co dělají vaše děti s tímto perem? Co je nejvíc baví?

Koupila jsem ho jako dárek dceři k 5.narozeninám a jsem zklamaná a ani jí to příliš nezaujalo. Ale recenze byly skvělé, tak si říkám, že třeba jenom dělám něco špatně.

Nejsem proti tabletům, ale dávám si záležet na výběru aplikací. Hledám, pročítám recenze, stáhnu, sama vyzkouším a když mi to přijde dobrý, tak potom teprve dám dítěti. A všechno co jsem zatím v aplikaci k peru našla už máme :( Tak si říkám, že stačilo koupit nějaké obyč pero na tablet a mohla jsem ušetřit. Ale třeba jsem to jenom nepochopila.

Reakce:

Dujana
Zasloužilá kecalka 740 příspěvků 17.01.17 21:09

Ahoj,

asi Ti úplně neporadím, spíš bych si taky ráda počkala na nějaké rady a doporučení od těch spokojených :). Přesně jak píšeš, pero jsme koupili na základě skvělých recenzí. 6letý syn ho dostal k Vánocům. Očekávali jsme, že to bude předčit i oblíbené Kouzelné čtení, ale to tedy opravdu ani náhodou. Taky si ale říkám, že chyba může být mezi židlí a tabletem :lol:. Přijde mi divné, že v recenzích bylo pero vychváleno do nebes, přitom my jsme na něm nic světoborného nenašli a taky máme pocit, že by stačilo jakékoli obyčejné pero na tablet :nevim:.

MalinaQ
Kecalka 206 příspěvků 18.01.17 05:45

Tak alespoň v tom nejsem sama

MalinaQ
Kecalka 206 příspěvků 18.01.17 06:47

@Dujana Tak jsem to jeste zkopirovala do jine diskuze o magicpen. Snad nekdo poradi :kytka:
 https://www.emimino.cz/…kids-274942/#…

Dujana
Zasloužilá kecalka 740 příspěvků 18.01.17 11:50

@MalinaQ

Díky za odkaz na tu druhou diskuzi. Na nějaké pozitivní zkušenosti to moc nevypadá. Ale i tipy, jak se toho pera zbavit, jsou fajn :lol:.

Annav7
Stálice 81 příspěvků 02.02.17 14:27

Ahoj, tak já se tedy také připojím, ale jako první co má dobrou zkušenost :). Kupovali jsme také po přečtení spousty kladných recenzí a u nás se to vyplatilo. Dětičky to u nás baví a žádný problém s tím nemáme. Není opravdu možný, že je spíš problém mezi tou „židlí a tabletem“ jak tu už bylo psáno? :)

MalinaQ
Kecalka 206 příspěvků 21.02.17 07:15

@Annav7 Ahoj. Promiň, že reaguji pozdě, nějak jsem se na emimino poslední dobou nedostala. Je fajn slyšet pozitivní ohlas. Mohla bys mi poradit, co z té aplikace tvoje děti nejvíc baví? Ještě pořád jsem nevyloučila možnost, že je opravdu chyba ve mě :-)

Annav7
Stálice 81 příspěvků 27.02.17 12:54

@MalinaQ V pořádku :) Tak pro příklad malá u čeho nejvíce vydrží tak jsou ty písničky, ona je hodně na zpívání a tancování. Starší se snažíme na tu angličtinu, což ji zas tak extra nebaví, ale aspoň na chvilku ji to tam vždy zapneme. Většinou to ale stejně skončí tak, že u toho jsou oba a tancujou a zpívají spolu. :) U vás to děti vůbec nechytlo?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak si vyrobit ten nejhezčí adventní věnec?

Chtěli byste si vytvořit adventní věnec, ale nejste si stoprocentně jistí,... číst dále >

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Články z Expres.cz

Nový fotbalový boss na obzoru? Zemanův kancléř Mynář si chce koupit Slovácko

Fotbalové Slovácko letos patří mezi nejhorší týmy v české nejvyšší soutěži.... číst dále >

Detaily z bytu hrůzy Jiřího Pomejeho: Muž, s nímž bydlí, se bojí o život

Zatímco příbuzní a zbytek kamarádů Jiřího Pomejeho se nemohou dočkat, až ho... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Muži se chlubí extrémními svaly, kterých docílili bez cvičení

Pyšní se obřími svaly na rukou, nohou i zádech a přitom nemuseli vůbec chodit... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >