Magistrát- pokuta a vrácení řidičáku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.19 09:26
Magistrát- pokuta a vrácení řidičáku

Zdravím, před rokem jsem si přítele podával insolvenci, přihlásili se i dlužníci. Bohužel nam po case vymazali dluh z insolvence a to z magistrátu mesta za přestupek :nevim:
Přítel přišel o papíry soudem 2 roky a lehce potom mu je na půl roku zabavil i magistrát za přestupek.
Soud jsem uhradila, ale na magistrát na pokutu mi nezbyly peníze… přestupek už skončil a teď si přítel půjde zpět pro papíry.
Mohou mu na magistrate zadržovat řidičský průkaz za nezaplacenou pokutu (prestupek)??? :zed:

Reakce:
pikola
Generální žvanilka 20904 příspěvků 29.04.19 09:35

Proboha proč to za něj platíš?

arinecka
Kelišová 6175 příspěvků 29.04.19 09:42

Tobě nezbyli peníze? Proč si to nezaplatí sám?? Asi by si měl svoje problémy řešit sám a třeba se tam zajít zeptat a hlavně tu pokutu zaplatit, to by asi vše vyřešilo nemyslíš?

angelsface
Zasloužilá kecalka 628 příspěvků 29.04.19 10:59

:lol: :lol: v insolvenci toho moc nezaplatí…
Můj dotaz byl směrován jinam…

arinecka
Kelišová 6175 příspěvků 29.04.19 11:24

@angelsface Tak hlavně že to je k smíchu :nevim:

angelsface
Zasloužilá kecalka 628 příspěvků 29.04.19 12:27

@arinecka Tak já nevím, jak ty, ale já s přítelem ziju ve společné domácnosti a určitě ho kvůli penězům na soudě nenechám zavřít :roll:

arinecka
Kelišová 6175 příspěvků 29.04.19 12:31
@angelsface píše:
@arinecka Tak já nevím, jak ty, ale já s přítelem ziju ve společné domácnosti a určitě ho kvůli penězům na soudě nenechám zavřít :roll:

A proto z nej resis a platis vid? Nemaji na tom urade i jeho obcanku? Chovas se jak jeho mama. :mavam:

minaha
Povídálka 15 příspěvků 29.04.19 14:28
@angelsface píše: :lol: :lol: v insolvenci toho moc nezaplatí…
Můj dotaz byl směrován jinam…

Ono by to možná chtělo napsat srozumitelněji dotaz.

Váš příspěvek
Reklama