Magnesii lactici 0.5 tbl. Medicamenta v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NatalieSofie
Kecalka 127 příspěvků 13.04.18 15:22
Magnesii lactici 0.5 tbl.Medicamenta v tehotenstvi

Bral prosim nekdo tento horcik? V kolikatem tydnu tehotenstvi a kolik tablet za den? A jeste prosim jestli to nejak neublizi miminku.Jsem v 18 tt a doktorka mi ho doporucila kvuli zkracovani cipku.Moc dekuji :kytka:

Reklama

Reakce:

Kikulele
Zasloužilá kecalka 719 příspěvků 13.04.18 15:23

Ja ho mam a v lekarne me rekli ze pokud lekar neurci jinak bere se jeden rano a jeden vecer.

Kalbe
Kecalka 328 příspěvků 13.04.18 15:25

@NatalieSofie já jedla 6 tablet denne kvůli tvrdnuti bricha podle mě to s čipkem nemá nic společného, hořčík se bere proti stahum delohy ale nevím :nevim: :lol: no mela bys brát tolik kolik ti doktorka doporučila, miminku to neublíží, je to vitamin rozpustný, vyčůras ho. Jinak je dávkování napsané v příbalovém letáků

lentilka248
Kelišová 6413 příspěvků 1 inzerát 13.04.18 15:28

@NatalieSofie brala jsem v prvním těhotenství od cca 18tt 8 tbl. Denně, někdy i 10 když byla krize.. U druhého těch 8tbl. od cca 15tt, tvrdlo mi břicho.. Na zkracování čípku bych ale doporučila spíš utrogestan..

Martina98
Povídálka 24 příspěvků 13.04.18 15:28

Brala jsem tento.Cca od 23 týdne a myslím si že 6 denne dokonce.Ja tedy kvůli předčasným kontrakcim.

ElisC
Zasloužilá kecalka 867 příspěvků 13.04.18 16:22

Někdy od 20tt. Brala jsem 8 tablet denně

Zkai
Ukecaná baba ;) 1228 příspěvků 45 inzerátů 13.04.18 16:39

Já taky 8 tablet denně. Kvůli křečím v nohách.

Michalka80
Závislačka 4525 příspěvků 13.04.18 18:47

Brala jsem 6 tbl. denne od 18.tt kvuli neustalemu tvrdnuti bricha Ve 36.tt jsem musela vysadit, ale v noci jsem mela krece v nohach, tak me dr. povolila 1 tbl.na noc. Chvili jsem uzivala i magnosolv, ale prislo mi, ze ty tbl.me zabiraji lepe. Tvrdnuti bricha mi jeste zmirnovalo noseni tehotenskeho pasu… :mavam:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama