Magnesii lactici 0.5 tbl. Medicamenta v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NatalieSofie
Kecalka 182 příspěvků 13.04.18 15:22
Magnesii lactici 0.5 tbl.Medicamenta v tehotenstvi

Bral prosim nekdo tento horcik? V kolikatem tydnu tehotenstvi a kolik tablet za den? A jeste prosim jestli to nejak neublizi miminku.Jsem v 18 tt a doktorka mi ho doporucila kvuli zkracovani cipku.Moc dekuji :kytka:

Reakce:
Kikulele
Zasloužilá kecalka 923 příspěvků 13.04.18 15:23

Ja ho mam a v lekarne me rekli ze pokud lekar neurci jinak bere se jeden rano a jeden vecer.

Kalbe
Kecalka 328 příspěvků 13.04.18 15:25

@NatalieSofie já jedla 6 tablet denne kvůli tvrdnuti bricha podle mě to s čipkem nemá nic společného, hořčík se bere proti stahum delohy ale nevím :nevim: :lol: no mela bys brát tolik kolik ti doktorka doporučila, miminku to neublíží, je to vitamin rozpustný, vyčůras ho. Jinak je dávkování napsané v příbalovém letáků

lentilka248
Kelišová 6423 příspěvků 13.04.18 15:28

@NatalieSofie brala jsem v prvním těhotenství od cca 18tt 8 tbl. Denně, někdy i 10 když byla krize.. U druhého těch 8tbl. od cca 15tt, tvrdlo mi břicho.. Na zkracování čípku bych ale doporučila spíš utrogestan..

Martina98
Povídálka 30 příspěvků 13.04.18 15:28

Brala jsem tento.Cca od 23 týdne a myslím si že 6 denne dokonce.Ja tedy kvůli předčasným kontrakcim.

ElisC
Zasloužilá kecalka 910 příspěvků 111 inzerátů 13.04.18 16:22

Někdy od 20tt. Brala jsem 8 tablet denně

Zkai
Ukecaná baba ;) 1686 příspěvků 43 inzerátů 13.04.18 16:39

Já taky 8 tablet denně. Kvůli křečím v nohách.

Michalka80
Kelišová 5979 příspěvků 13.04.18 18:47

Brala jsem 6 tbl. denne od 18.tt kvuli neustalemu tvrdnuti bricha Ve 36.tt jsem musela vysadit, ale v noci jsem mela krece v nohach, tak me dr. povolila 1 tbl.na noc. Chvili jsem uzivala i magnosolv, ale prislo mi, ze ty tbl.me zabiraji lepe. Tvrdnuti bricha mi jeste zmirnovalo noseni tehotenskeho pasu… :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >