Magnetická rezonance 2,5leté dítě

Anonymní
2.10.20 22:49

Magnetická rezonance 2,5leté dítě

PROSÍM ANONYM, NEBO SMAZAT.

Dceru čeká v listopadu magnetická rezonance. Vubec nevím, co od toho očekávat. Vím, že musí byt uspaná…
Můžete mi někdo, prosím, popsat jak to je na odděleni?
Ani nevím zatím, kde budeme ležet(odděleni).Bude to v Detské nemocnici v Brně.
Jsou tam nějaké hračky??
Mám obavu, ze pobalím, co mi přijde pod ruku.
Jeden den příjem, druhý den vyšetření, třetí propuštění. Děkuji za info.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4013
2.10.20 23:38

Můj muž tam před dvěma lety byl hospitalizovaný s podobně starou dcerou. Nemusí to teda být úplně aktuální info a taky nevím, jak přesně si to pamatuju. Na oddělení byla prý hezky vybavená herna, jídlo dětem nosili na pokoj, on musel kamsi do nějaké jídelny pro rodiče, chodil, když dcera spala. Před samotnou rezonancí dělali nějaká vyšetření kvůli narkóze, u těch vždycky byl. Dceru prý uspávali asi rajským plynem, tím si už není úplně jistý. Prostě něčím dýchacím. To byl s ní, pak musel z místnosti s magnetem pryč, ale díval se přes sklo, jak tam zajíždí. Pak ho prý poslali pryč a zavolali, když se dcera začala probírat. Dospávala pak na pokoji, další den už ji vpodstatě jenom pro jistotu sledovali.
Dcera to tenkrát zvládla úplně v pohodě, brala to jako veliké dobrodružství. Muž tvrdí, že tam všichni byli v pohodě a na všem se dalo domluvit. On je ale typ, který se domluví prakticky s každým :mrgreen: Každopádně myslím, že když budeš v klidu ty, zvládne to v klidu i dítě. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4013
2.10.20 23:40

Jo, jinak ještě měli s sebou kromě hygienických potřeb a oblečení nějaké knížky, oblíbeného plyšáka, tablet s pár pohádkama a muž pro sebe čtečku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.10.20 08:28

@Kassy dekuji.
s tim jidlem je to blbe, ptz ona pres den nespi a tahnout ji nekam po nemocnici nechci…je nemocna a v rizikove skupine( korona)..nase doktorka nam slibila, ze u ni byt muzeme, snad to tak bude.
mam strach, ze bude mit rano hlad. :think:
Dopadlo vam to tehdy dobre?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.10.20 15:02

Dobrý den, se synem jsem byla na MR vysetreni tento tyden v Ceskych Budejovicich, jsou mu tři. Vysetreni jsem se obavala, ale zvladl to skvele a vsichni byli moc milí. Sest hodin pred vysetrenim nesmel pit a jist, byli jsme objednaní na devatou a jako detsky pacient byl v tomto case posledni, asi kvůli tomu jidlu. Pred vysetrenim jsem byla celou dobu s nim, odesla jsem do cekarny az po jeho uspani a po vysetreni mne ihned zavolali, vzala jsem mu veci a prevezli nas na dospani na detske oddeleni, kde jsme byli dve hodiny. Vzala jsem knizku na cteni, mala auticka, chvilku jsme prohlizeli fotky v mobilu, mel lezet, ale povolili nam i ze si mohl sednout, kdyz se citil dobre. Pote nas propustili, do vecera polehaval a pospaval, trochu ho natahovalo jidlo, jak nejedl, dala jsem mu jen suchou housku po kouskach a k veceri ryzi. Rano uz jedl normalne a bylo mu dobre. Myslela jsem, ze po narkoze bude spat dele, ale take jsme to zvladli. Holcicka vedle nas spala po celou dobu, tak mohla hned po probuzeni odejit. Drzim palce, urcite to zvladnete :wink:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat