Magnetická rezonance, nemocnice u sv. Anny Brno

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
13.5.22 12:21

Magnetická rezonance, nemocnice u sv. Anny Brno

Dobrý den,

moje paní doktorka mě poslala preventivně na magnetickou rezonanci ( nebudu uvádět proč, to je na dlouho, ale není to kvůli ničemu závažnému). Prý žádanku na vyšetření pošle zdravotní sestra na pracoviště magnetické rezonance a odtud by mi pak měli poslat dopis s termínem vyšetření. Je to už asi měsíc a ještě mi nic nepřišlo. Ptám se zatím tady, protože moc nevím, jak to tam chodí a nechci je nějak otravovat a uhánět tím, že tam budu volat. Nemáte zkušenosti, jak dlouho to asi trvá, než přijde pozvánka?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3528
13.5.22 12:33

U nás to takhle funguje na scinti vyšetření, ale termíny volají do 3 dnů.
Zkusila bych zavolat na to pracoviště, jestli žádanka dorazila a jak to vypadá s termínem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4326
13.5.22 13:02

Mne u svaté Anny řekli, že pokud nechci na termín čekat x měsíců, ať se objednam jinam. Tak jsem šla do nějakého centra zobrazovacích metod, myslím na Sportovní nebo tam někde. V Brně by měly být dvě, tak řešíte do jednoho z nich. Volala jsem do obou a šla tam, kde mi dali dřívější termín. Jedni za měsíc, druzí za necelé dva týdny, tak jsem šla tam. Výsledky pak poslali k té svaté sv. Anne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
466
13.5.22 14:10

Vyšetření magnetickou rezonancí provádějí také v klinice, která je u Lužánek u zastávky autobusu Schodová na ulici Drobného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat