Magnetická rezonance pojišťovna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Misule91
Kecalka 114 příspěvků 05.10.14 19:16
magnetická rezonance pojišťovna

Ahoj. potřebovala bych informaci. Hradí vojenská pojišťovna magnetickou rezonanci? Vím, že dřív to tak nebylo ale ted? babo raď :think:

Reakce:
sidhe
Zasloužilá kecalka 546 příspěvků 05.10.14 19:19

@Misule91 náš mladej má magnetickou nejméně jdou d roka a normálně hradí…záleží spíš na tom kde jí dělají a jestli mají smlouvu…a ne na samotné pojištovně :kytka:

Samamama
Kelišová 5483 příspěvků 05.10.14 19:23

Asi to bude záležet na konkrétní nemocnici, jak mají nastavené smlouvy s jednotlivými pojišťovnami. Nemusí to být třeba přímo tak, že by některá pojišťovna vůbec neplatila, ale někdy platí jen blbě, tak mají nemocnice ke konci roku vyčerpané limity na neakutní vyšetření pacientů některých pojišťoven. Pamatuju si, jak to u nás v nemocnici kdysi dávno vojenská neplatila, ale to už je strašně let. Ptala bych se v konkrétní nemocnici nebo přímo na pojišťovně.

kelynka
Kelišová 6756 příspěvků 05.10.14 20:23

Pokud ti da dr doporucenku, tak by to melo byt zdarma, ne?? :nevim:

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34544 příspěvků 05.10.14 20:31
@Misule91 píše:
Ahoj. potřebovala bych informaci. Hradí vojenská pojišťovna magnetickou rezonanci? Vím, že dřív to tak nebylo ale ted? babo raď :think:

ovsemze hradi, pokud je normalne indikovana lekarem a radne vyplnena zadanka.

Misule91
Kecalka 114 příspěvků 06.10.14 08:46

Moc děkuju za odpovědi. zkusíme tam zavolat co nám řeknou. ale i tak to vyšetření potřebujem tak to nic nemění, jen na co se máme připravit…

kelynka
Kelišová 6756 příspěvků 07.10.14 10:23

Muze dat zadanku i obvodni dr na MR???

sidhe
Zasloužilá kecalka 546 příspěvků 07.10.14 11:56

@kelynka podle mě obvodní dá žádanku na neuro s tím, že doporučuje pro ujasnění doagnozy udělat vyšetření neuro + MRI a neuro to pak udělá. Jako jestlimuže obvodní poslat rovnou bez neurologa na MRI to asi ne protože neuro je potřeba aby popsaný snímek dál rozvedlo…obvodní z toho prd vyčte

kelynka
Kelišová 6756 příspěvků 07.10.14 12:11

@sidhe vsechny papiry z vysetreni ma muj obvodni z neurologie..

sidhe
Zasloužilá kecalka 546 příspěvků 07.10.14 12:46

Jediné co jsem našla že :Nejčastěji MR předepisuje neurolog nebo ortoped.

kelynka
Kelišová 6756 příspěvků 07.10.14 13:19

@sidhe dekuji.. ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý Terezin právník Zafar: Udělala chybu, že mě vyhodila. Já bych ji osvobodil!

Úsměv vystřídal pláč. Češka Tereza Hlůšková (22) za pašování heroinu... číst dále >

Jsi nula, opustil jsi rodinu! Fanoušci grilují Plekance za vyjádření k soudu

Velká spousta lidí mu v rozvodové bitvě, vítězoslavné výkřiky na internetu si... číst dále >