Reklama

Magnetické řasy - máte zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elza56
Kecalka 116 příspěvků 09.04.18 22:02
magnetické řasy

Ahoj, právě jsem si chtěla objednat Ardell řasy a narazila jsem tam na magnetické řasy. Má tu někdo zkušenost? Hodně mě láká možnost je používat třeba i 3 měsíce, ale bojím se aplikace a aby ty magnetky nebyly těžké. Děkuju za odezvu :kytka:

Reklama

Reakce:

Ucho13
Povídálka 28 příspěvků 09.04.18 22:06

Ahoj, já řasy vlastním a upřímně nulová spokojenost, na očích nedrží a vůbec nemají takový tvar který by sedel aby to vypadalo přirozeně jestli mě chápeš..
Podotýkám že nevlastním řasy z čínských e-shopu :D

Tunrida
Hvězda diskuse 47390 příspěvků 09.04.18 22:10

Viděla jsem video, kde se srovnávaly originál a fake a bylo to tak nepůl. Ale prostě to tvar nekopíruje oka.

niki V
Ukecaná baba ;) 1517 příspěvků 09.04.18 22:14

Já je sice nemám, ale logicky když je magnet u vnejšího a vnitrniho koutku tak to nemuze pekne kopirovat oko jako rasy nalepe lepidlem.

Pam12
Echt Kelišová 8404 příspěvků 09.04.18 23:43

Koupila kamarádka a málem jsem se po… smíchy, když mi poslala video. vypadá to jak smetáky :mrgreen:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 09.04.18 23:48
@Pam12 píše:
Koupila kamarádka a málem jsem se po… smíchy, když mi poslala video. vypadá to jak smetáky :mrgreen:
:lol: :lol:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >