Magnetické řasy - máte zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elza56
Kecalka 102 příspěvků 09.04.18 22:02
magnetické řasy

Ahoj, právě jsem si chtěla objednat Ardell řasy a narazila jsem tam na magnetické řasy. Má tu někdo zkušenost? Hodně mě láká možnost je používat třeba i 3 měsíce, ale bojím se aplikace a aby ty magnetky nebyly těžké. Děkuju za odezvu :kytka:

Reklama

Reakce:

Ucho13
Povídálka 28 příspěvků 09.04.18 22:06

Ahoj, já řasy vlastním a upřímně nulová spokojenost, na očích nedrží a vůbec nemají takový tvar který by sedel aby to vypadalo přirozeně jestli mě chápeš..
Podotýkám že nevlastním řasy z čínských e-shopu :D

Tunrida
Hvězda diskuse 46735 příspěvků 09.04.18 22:10

Viděla jsem video, kde se srovnávaly originál a fake a bylo to tak nepůl. Ale prostě to tvar nekopíruje oka.

niki V
Ukecaná baba ;) 1473 příspěvků 09.04.18 22:14

Já je sice nemám, ale logicky když je magnet u vnejšího a vnitrniho koutku tak to nemuze pekne kopirovat oko jako rasy nalepe lepidlem.

Pam12
Echt Kelišová 8321 příspěvků 09.04.18 23:43

Koupila kamarádka a málem jsem se po… smíchy, když mi poslala video. vypadá to jak smetáky :mrgreen:

Petruna21
Echt Kelišová 9775 příspěvků 09.04.18 23:48
@Pam12 píše:
Koupila kamarádka a málem jsem se po… smíchy, když mi poslala video. vypadá to jak smetáky :mrgreen:
:lol: :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Osudová žena Kaira: Bolest z rozchodu ukrývá mezi řádky na Instagramu

Kaira Hrachovcová (43) se letos na jaře rozpadlo manželství a ačkoliv rány... číst dále >

Vondráčková promluvila o rozchodu s Plekancem: Bylo to překvapení!

Když Tomáš Plekanec před týdnem prostřednictvím sociálních sítí informoval,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kiki a Viki se vrací k rodině. Děti do dětských domovů nepatří

Sestry Kiki a Viki se po několika letech stěhování po ubytovnách a... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama