Magnetické řasy - máte zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Elza56
Kecalka 128 příspěvků 09.04.18 22:02
magnetické řasy

Ahoj, právě jsem si chtěla objednat Ardell řasy a narazila jsem tam na magnetické řasy. Má tu někdo zkušenost? Hodně mě láká možnost je používat třeba i 3 měsíce, ale bojím se aplikace a aby ty magnetky nebyly těžké. Děkuju za odezvu :kytka:

Reakce:
Ucho13
Povídálka 28 příspěvků 09.04.18 22:06

Ahoj, já řasy vlastním a upřímně nulová spokojenost, na očích nedrží a vůbec nemají takový tvar který by sedel aby to vypadalo přirozeně jestli mě chápeš..
Podotýkám že nevlastním řasy z čínských e-shopu :D

Tunrida
Hvězda diskuse 48039 příspěvků 09.04.18 22:10

Viděla jsem video, kde se srovnávaly originál a fake a bylo to tak nepůl. Ale prostě to tvar nekopíruje oka.

niki V
Ukecaná baba ;) 1539 příspěvků 09.04.18 22:14

Já je sice nemám, ale logicky když je magnet u vnejšího a vnitrniho koutku tak to nemuze pekne kopirovat oko jako rasy nalepe lepidlem.

Pam12
Echt Kelišová 8465 příspěvků 09.04.18 23:43

Koupila kamarádka a málem jsem se po… smíchy, když mi poslala video. vypadá to jak smetáky :mrgreen:

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 09.04.18 23:48
@Pam12 píše:
Koupila kamarádka a málem jsem se po… smíchy, když mi poslala video. vypadá to jak smetáky :mrgreen:
:lol: :lol:
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >