Magnetické řasy zkušenosti sem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
migmina
Kecalka 223 příspěvků 08.03.19 14:17
Magneticke rasy zkusenosti sem

Zdravim devcata :mavam: vyjela na me reklama na magneticke rasy. vypadalo to docela hezky. nemate nektera zkusenosti?

Reakce:
michaela1310
Zasloužilá kecalka 547 příspěvků 08.03.19 14:24

Ano mám, je to úplně k ničemu, nemohla jsem je nasadit správně, vůbec to nedrželo a na koncích to odstávalo. Za mě nedoporučuji :zed:

Deninina
Závislačka 3968 příspěvků 08.03.19 14:28

Chtěla bych videt někoho, komu to funguje, jako v reklame. Absolutně to nešlo nasadit tak, aby to neodstavalo. Za me to jsou vyhozené peníze

7.straka
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 1 inzerát 08.03.19 15:26

@Deninina chtěla bych vidět cokoliv, co funguje jako v reklamě :lol:

Anetaa120
Povídálka 24 příspěvků 08.03.19 15:32

Ahoj, já je mám. Objednala jsem si je z poštovné zdarma, mě docela držely, ale efekt nic moc. Magnet je dost vidět a leskne se. Taky není moc snadné ja na řasy dát a když už je tam dáš tak, aby držely a nesklouzávaly, je to dost nepohodlný. :( za mě rozhodně ne :nevim:

Lily-en
Stálice 86 příspěvků 08.03.19 16:01

Mám zkusenost stejnou jako holky co napsaly přede mnou :lol: jsem blázen do všech zlepšováků, ale co se ras tyče, tak zůstanu raději u řasenky. Okolí mi, říkalo ze jsou to vyhozené peníze. Ale vlastní zkusenost je vlastní zkusenost :lol: tak jsem koupila rovnou dvoje :lol: :lol: a teď mi leží doma. Kdyby je někdo chtěl, tak klidně napište do zpráv. :lol:

migmina
Kecalka 223 příspěvků 08.03.19 19:04

Dekuji za reakce a zkusenosti.no asi to nebude zadna slava a reklama hodne lakava.necham si zajit chut a radeji budu pouzivat rasenku

adriana24
Závislačka 3030 příspěvků 08.03.19 19:23

sem ráda, že nejsem jediná gremla, mně to taky nešlo :D
@migmina já když někam jdu, tak si řasy lepím, kupuju si jenom na konce, udělá mi to kočičí oči

Cipisek79
Ukecaná baba ;) 2405 příspěvků 08.03.19 19:46

Měla je známá a nevypadalo to dobře. Když je sundávala, tak si jako bonus vyrvala hromadu svých řas. Za mě rozhodně nekupovat.

katintheBOx63
Kecalka 207 příspěvků 09.03.19 11:32

Kolegyne si je koupila pred par tydny. Kupovala je za 1200 Kc. Kdyz je mela na sobe, vypadalo to moc hezky. Ale - sama rikala, ze se v nich neciti dobre. Furt ma pocit, ze se ji pohli, nebo ze to je moc videt. Videla hodne ty magnety a mela i pocit, ze jedna rasa ji nesedne tak dobre jako ta druha. Za tu dobu co je ma, je mela jen jednou. Tak bych rekla, ze jsou to vyhozene penize :nevim:¨

edit: nic o tom, ze by si nimi poskodila sve rasy nerikala. Mela takove ty co maji jednu vrchni rasu co se prichytava s tremi malymi magnety a je potreba mit trochu nalicene i sve rasy. Ze to pak lepe drzi a nezklouzava.

Váš příspěvek
Reklama