Magnetický držák na mobil do auta - jak sundat z telefonu?

Anonymní
12.1.20 20:19

Magnetický držák na mobil do auta - jak sundat z telefonu?

Ahoj :) chtěla jsem se zeptat, zda s tím nemá někdo zkušenost. Mám na zadním krytu mobilu magnet na držák do auta. Chci mobil prodat a tak to chci sundat, jenže ten magnet tam drží jak přibitý :roll: Nevíte někdo, nebo nemáte nějakou radu, jak to sundat? Nebo myslíte že v nějaký prodejně elektra by si s tím dokázali poradit?? Nechci ten mobil nějak poškrábat nebo zničit a fakt si nevím rady. Na internetu jsem nic o sundání nenašla :zed:. Ten magnet je přilepený a pod ním je fólie. Děkuju za rady :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1272
12.1.20 20:28

Zkusit sehnat nový kryt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.1.20 20:30
@Petula306 píše:
Zkusit sehnat nový kryt.

Asi jsem to napsala špatně. Není to na krytu jako ten co je sundavací, ale prostě zezadu na mobilu :D

• Nahlásit
  • Citovat
16838
12.1.20 20:31

Ten dolů nedostaneš :mrgreen: já na další mobily už nelepím, dávám hadřík na leštění a na to magnet a obal na mobil. Další magnety mi sehnal pán v obchodě s pc. Ze známosti ale. Koupila bych jinak nový držák a tam máš magnety dva :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.1.20 20:35
@araw píše:
Ten dolů nedostaneš :mrgreen: já na další mobily už nelepím, dávám hadřík na leštění a na to magnet a obal na mobil. Další magnety mi sehnal pán v obchodě s pc. Ze známosti ale. Koupila bych jinak nový držák a tam máš magnety dva :kytka:

Už to mám, byl to boj, ale je to :joy: a mobil v pořádku. Každopádně mi nejde do hlavy, když je to jen doplněk k mobilu, proč když ho jednou dáš, nejde a nebo hodně těžce jde dolů. Přece to že to tam dáš neznamená, že to tam musíš mít napořád. Měl by byl být nějaký normální způsob sundání. Všude na netu je, jak to namontovat, ale demontáž nikde :D jediný co na netu bylo, dát mobil 2 dny do vody nebo použít kladívko :mrgreen: :mrgreen: :lol: takže rady nad zlato :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.2.20 22:12
@Anonymní píše:
Už to mám, byl to boj, ale je to :joy: a mobil v pořádku. Každopádně mi nejde do hlavy, když je to jen doplněk k mobilu, proč když ho jednou dáš, nejde a nebo hodně těžce jde dolů. Přece to že to tam dáš neznamená, že to tam musíš mít napořád. Měl by byl být nějaký normální způsob sundání. Všude na netu je, jak to namontovat, ale demontáž nikde :D jediný co na netu bylo, dát mobil 2 dny do vody nebo použít kladívko :mrgreen: :mrgreen: :lol: takže rady nad zlato :zed:

Ahoj, muzu se zeptat jak jste to udelala? Mam stejny problem a bohuzel si nevim rady. predem dekuji za odpoved :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
včera v 13:58

Ahoj, můžu se zeptat, který držák jsi měla a jak jsi s ním spokojena?

Já jsem objevila tento https://www.televiznidrzaky.cz/…etem-hs-1603

A nevím, podle čeho se řídit při výběru?

Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama