Magnetoterapie a ultrazvuk

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
VeseláŽížala
Nováček 4 příspěvky 08.01.18 15:46
Magnetoterapie a ultrazvuk

Dobrý den,
Už rok mě trápí zánět šlach na zápěstí De Quervain. Ortoped mi předepsal magnetoterapii a ultrazvuk. Po zavolání na rehabilitační centrum mi ale bylo řečeno, že zkombinovat tyto dvě metody může zastavit růst. Proto se docela bojím, jelikož měřím pouze 148 (je mi 13 let). Moc vás proto prosím, jestli s tím třeba někdo nemáte zkušenosti.
Děkuji za odpověď. Eliška :think:

Reakce:
Karleon
Kelišová 5427 příspěvků 08.01.18 15:50

Máš zkontrolovanou štítnou žlázu? Může způsobovat záněty šlach.

VeseláŽížala
Nováček 4 příspěvky 08.01.18 15:51
@Karleon píše:
Máš zkontrolovanou štítnou žlázu? Může způsobovat záněty šlach.

Mám, je v pořádku

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >