Reklama

Magnosolv popíjet celý den? 24 tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veronika Kai
Kecalka 101 příspěvků 1 inzerát 20.03.18 17:36
Magnosolv popijet celý den? 24 tt

Ahoj, chci se zeptat, snad hned od 14 tt trpím na tvrdnuti bříška několikrát denně, byla sem i v nemocnici na pozorování. Mám 1× Magnosolov denně, když vypiju sáček hned rano břicho mi tvrdne stejně během dne a když ten sáček popijim průběžně po troskach celý den, mám klid. Vadí když ho budu. popijet celý den nebo to vadi?????Děkuji

Reklama

Reakce:

KristynaTita
Kecalka 431 příspěvků 20.03.18 17:38

Mne mudr rikal, ze cvicne kontrakce ksou v poradku. Na vetsi davky magnesia pozor, skodi pprodnim kontrakcim a muze zpusobovat hypotonii mimina

Any11 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.18 17:43

Mne to i doporucovali si ho dat do vice vody a pit ho prubezne pres den.

P4ja
Kelišová 5751 příspěvků 20.03.18 17:50

@Veronika Kai určitě nevadí, já ho taky rozpouštím do velkého objemu. Uvařím si konvici čaje po snídani a většinou mně vydrží do odpoledne.

Luciiiš83
Kelišová 5488 příspěvků 20.03.18 17:58

@Veronika Kai mi teda břicho netvrde, ale mi doktor napsal 2 x denně.
Ráno a večer napsal mi ho z důvodu, že jsem trpěla na křeče v nohách a Magne b6 nepomahal.
Ale zatím mi postači tak 1 sáček a ten piji i celé odpoledne :nevim:

Tichošlápek
Extra třída :D 10011 příspěvků 20.03.18 18:38

Klidně můžeš. Já pila dokonce dva sáčky denně ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Začíná devátá StarDance je tady: kdo je na prášky a co nám řekl Chlopčík?

Devátá řada oblíbené taneční soutěže je konečně tady a s ní přišlo také mnoho... číst dále >

Už je odtahují? Klan Kočkových parkuje na „Jiřáku“ jak v cirkuse, lidi zuří

Na náměstí Jiřího z Poděbrad na pražských Vinohradech v Kostele Nejsvětějšího... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >