Magnosolv popíjet celý den? 24 tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Veronika Kai
Kecalka 111 příspěvků 20.03.18 17:36
Magnosolv popijet celý den? 24 tt

Ahoj, chci se zeptat, snad hned od 14 tt trpím na tvrdnuti bříška několikrát denně, byla sem i v nemocnici na pozorování. Mám 1× Magnosolov denně, když vypiju sáček hned rano břicho mi tvrdne stejně během dne a když ten sáček popijim průběžně po troskach celý den, mám klid. Vadí když ho budu. popijet celý den nebo to vadi?????Děkuji

Reakce:
KristynaTita
Kecalka 450 příspěvků 20.03.18 17:38

Mne mudr rikal, ze cvicne kontrakce ksou v poradku. Na vetsi davky magnesia pozor, skodi pprodnim kontrakcim a muze zpusobovat hypotonii mimina

Any11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.18 17:43

Mne to i doporucovali si ho dat do vice vody a pit ho prubezne pres den.

P4ja
Kelišová 6601 příspěvků 20.03.18 17:50

@Veronika Kai určitě nevadí, já ho taky rozpouštím do velkého objemu. Uvařím si konvici čaje po snídani a většinou mně vydrží do odpoledne.

Luciiiš83
Kelišová 5527 příspěvků 20.03.18 17:58

@Veronika Kai mi teda břicho netvrde, ale mi doktor napsal 2 x denně.
Ráno a večer napsal mi ho z důvodu, že jsem trpěla na křeče v nohách a Magne b6 nepomahal.
Ale zatím mi postači tak 1 sáček a ten piji i celé odpoledne :nevim:

Tichošlápek
Extra třída :D 10899 příspěvků 20.03.18 18:38

Klidně můžeš. Já pila dokonce dva sáčky denně ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Smutné Vánoce v Pákistánu: Jaké dárky dostane pašeračka Tereza v base?

Letošní Vánoce stráví v jiné zemi a navíc za mřížemi. Češka Tereza Hlůšková,... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >