Mají muži raději baculky nebo štíhlé?

37
16.11.20 11:33

Mají muži raději baculky nebo štíhlé

Ahoj.
Jen otázka do pléna.
Myslíte, že se mužům opravdu líbí baculky a kolik procent takových mužů myslíte je?
Jsem štíhlá a kolikrát mne překvapilo, že se můj ex třeba ohlédl za baculkou a i někteří kamarádi. Rozhodně to nepíši jako útok na baculky, tak mne prosím nekamenujte :) Jen mne zajímá, co se jim na nich líbí a kolik takových mužů může být.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
500
16.11.20 11:35

Tak záleží, co je podle tebe baculka. V módě jsou například označovány jako plus size modelky normální ženský, které jsou prostě krev a mlíko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
16.11.20 11:37
@Nicole 1234 píše:
Tak záleží, co je podle tebe baculka. V módě jsou například označovány jako plus size modelky normální ženský, které jsou prostě krev a mlíko.

Například tato (náhodná fotka z internetu)
https://images.app.goo.gl/…xWPWYaznT5J6

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.11.20 11:40

Jeden kamarád tvrdí, že ženská má být krev a mlíko, tento názor převzal od jeho maminky, která když mě s mými 55 kg viděla poprvé, tak tvrdila, že prý jsem podvyživená :D Další zase tvrdí, že se mu líbí, když má co pomačkat a v létě ta žena vrhá pořádný stín :mrgreen: Obecně mi příjde, nejenom z mužského hlediska, že oku lahodí víc, když máš trochu kilo navíc, než když ti lezou kosti. Samozřejmě, nejlepší je nějaká vyváženost mezi tím.

• Citovat
  • Nahlásit
786
16.11.20 11:42

@Ilonav1989 ta na fotce je už hodně velká ale nejsem chlap. z okolí nikdo nechce baculku. maximálně takové co mají pas a pevnou velkou zadnici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.11.20 11:44

Já jsem baculka (bohužel). Od dětství bojuju s nadváhou, i když sportuju. Měla jsem přítele, nyní manžela, co má rád baculaté ženy. Jinak si myslím, že muži mají raději ty štíhlé. Když jsem byla mladá holka, tak určitě ty štíhlé byly pro mladé kluky více in. Ono také záleží, jaká je „baculatost“.

• Citovat
  • Nahlásit
2133
16.11.20 11:45
@Ilonav1989 píše:
Například tato (náhodná fotka z internetu)
https://images.app.goo.gl/…xWPWYaznT5J6

Tak tahle holka se třeba mě osobně líbí.
Já třeba mám rád spíš tzv. „sportovní baculky“ tzn. při těle ale sportu se nebojí a aktivně ho provozují. Vysloveně za hubenou holkou se spíš neohlédnu, pokud teda není něčím zajímavá a zvláštní. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18226
16.11.20 11:46

To záleží na vkusu každého soudruha. :mrgreen: Z vlastní zkušenosti neměla jsem o zájem nikdy nouzi ani jako vychrtlá, ani s nadváhou. Ale víc po mě chlapi koukali, když mi narostly prsa a zadek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
850
16.11.20 11:49

Myslím, že ženy jako ta na fotce už se líbí spíš menšímu procentu chlapů… Podle mě se líbí hlavně typicky ženský tvar postavy - tzn. hlavně viditelný pas a k tomu zadek a/nebo prsa podle preferencí. Spousta žen má pěkné přesýpačky, i když mají kila navíc, nebo naopak i kdy jsou velmi štíhlé…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
86
16.11.20 11:50

To je zajímavá otázka. Žena s nadváhou bývá často nemocná. Kardiovaskulární potíže, obezita, dýchavičnost… Takže za mě jednoznačně baculku ne.

Příspěvek upraven 16.11.20 v 11:52

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1070
16.11.20 11:51

Ano, taky myslím, že je potřeba definovat si baculku. Za mě to rozhodně nejsou 150kg monstra, která se prezentují v médiích stylem „jsem normální a nemám problém“. U mírných baculek záleží podle mě hlavně na rozložení tuku v těch „správných“ partiích. Jinak to asi bude co chlap, to názor, pro někoho je tlustá už ta, co má řekněme 5 kg nadváhy (a i tam je relativní, jak se vlastně nadváha počítá-BMI je podle mě třeba velice orientační údaj), někdo pár kilo navíc snese, někdo preferuje vystupující žebra, někdo velryby. Většina bude asi preferovat nějaký průměr-ani tlustá, ani hubená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.11.20 11:52

Dříve jsem bývala opláclá, ale ne tlustá, na 165 cm jsem měla něco přes 70 kg, a líbila jsem se jak vrstevníkům - bylo mi kolem 18 - tak starším, 20 - 30 let. O chlapy jsem nouzi určitě neměla.
Za poslední roky jsem se vyjedla na 80 kg, což už je moc, tolika chlapům se určitě nelíbím. Navíc podle mě hodně záleží na sebevědomí, moje s přibývající váhou hodně pokleslo, podle mě ze mě už nevyzařuje to, co dříve.
Takže za mě opláclá jo, ale ne úplně špekatá.

• Citovat
  • Nahlásit
1669
16.11.20 11:53

Z vlastni zkusenosti - kdyz jsem byla oplacana, rozhodne o me prehnany zajem nebyl, jakmile jsem zhubla na normalni velikost a zpevnila postavu sportem, pocet napadniku se vyrazne navysil. V mem okoli neni nikdo, kdo by preferoval obtloustle slecny a damy, a znam jenom jednoho, ktery je vylozene na modelky. Ten zbytek preferuje normalni postavu s normalni hmotnosti tzn. cca 55-75 kilo podle vysky, kostry a osvaleni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1070
16.11.20 11:53
@dalimil píše:
Tak tahle holka se třeba mě osobně líbí.
Já třeba mám rád spíš tzv. „sportovní baculky“ tzn. při těle ale sportu se nebojí a aktivně ho provozují. Vysloveně za hubenou holkou se spíš neohlédnu, pokud teda není něčím zajímavá a zvláštní. 8)

Třeba taková Gina Carano :srdce: je kus ženský, ale těžko ji označit za baculku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2133
16.11.20 11:54
@Julča001 píše:
Třeba taková Gina Carano :srdce: je kus ženský, ale těžko ji označit za baculku.

googloval jsem to opravdu není baculka… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama