Mají muži raději na sex mladší partnerky?

Anonymní
2.1.20 14:25

Mají muži raději na sex mladší partnerky?

Otázka spíše pro muže. Je pro vás pro sex atraktivnější mladší žena? Myslím tím třeba o deset let. Muž 40 a žena 30 nebo muž 50 a žena 40. Hlavně u muže 50 a starší myslíte, že je pro něj stejně přitažlivá padesátiletá žena jako čtyřicetiletá, pokud jde o sex nebo je to lepší s mladší? Bez ohledu na zkušenosti té které ženy. Kdyby se obě chovaly naprosto stejně, tak dáte v sexu přednost té mladší před vrstevnicí?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30992
2.1.20 14:30
@Anonymní píše:
Otázka spíše pro muže. Je pro vás pro sex atraktivnější mladší žena? Myslím tím třeba o deset let. Muž 40 a žena 30 nebo muž 50 a žena 40. Hlavně u muže 50 a starší myslíte, že je pro něj stejně přitažlivá padesátiletá žena jako čtyřicetiletá, pokud jde o sex nebo je to lepší s mladší? Bez ohledu na zkušenosti té které ženy. Kdyby se obě chovaly naprosto stejně, tak dáte v sexu přednost té mladší před vrstevnicí?

Tak mládí je mládí :nevim:
Kdybych si vybírala čistě jen podle vzhledu, taky budu volit pružkou kůži bez vrásek, husté vlasy a ploché břicho nějakého zajocha :mrgreen:

Ale nevybírám. Láska a tak. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34281
2.1.20 14:34

Jeronym Klimes vyklada, ze zeny si idealniho partnera vili tak, ze ke svemu aktualnimu veku prictou nekolik let a tim se ten vek umerne zvysuje. Kdezto muzi cely zivot u idealni partnerky vychazi z veku 18 a pomalu a nepomerne pricitaji nejaky vek, takze kdyz mu je 25, tak chce 18, kdyz 30, tak 22, kdyz 40, tak 28 atd :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.20 14:35
@Bábrdl píše:
Tak mládí je mládí :nevim:
Kdybych si vybírala čistě jen podle vzhledu, taky budu volit pružkou kůži bez vrásek, husté vlasy a ploché břicho nějakého zajocha :mrgreen:Ale nevybírám. Láska a tak. :mrgreen:

Já bych třeba mladšího muže nechtěla, připadala bych si jako jeho matka nebo tak. Mě právě sex s mladšími muži vůbec neláká.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.20 14:39
@Anonymní píše:

Mám mladšího milence, myslí, že většina ženských ve věku 40 - 50 let má milence mladšího. Nevím, kde teda jsou ty páry, kde má chlap o 20 let mladší milenku. Ten můj měl teda přede mnou milenku o 13 let mladší a pak dal přednost mě.

• Citovat
  • Nahlásit
30992
2.1.20 14:47
@Anonymní píše:
Já bych třeba mladšího muže nechtěla, připadala bych si jako jeho matka nebo tak. Mě právě sex s mladšími muži vůbec neláká.

Mě nějak zvlášť neláká náhodný sex obecně.
Ale pokud bych už do toho šla, tak s nějakým voňavým mlaďochem, co se mu o vercajk stará dostatečné množství testosteronu, a ne postarším pánem. :mrgreen:

Ale jak říkám, já na to nejsem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34281
2.1.20 14:57
@Bábrdl píše:
Ale pokud bych už do toho šla, tak s nějakým voňavým mlaďochem, co se mu o vercajk stará dostatečné množství testosteronu, a ne postarším pánem. :mrgreen:Ale jak říkám, já na to nejsem.

30-40 ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.20 14:57
@Bábrdl píše:
Ale pokud bych už do toho šla, tak s nějakým voňavým mlaďochem, co se mu o vercajk stará dostatečné množství testosteronu, a ne postarším pánem. :mrgreen:Ale jak říkám, já na to nejsem.

Já nemyslím náhodný sex, myslím dlouhodobý vztah, jestli muži hledají partnerky i podle toho. Třeba po rozchodu, rozvodu nebo hned od začátku. Je hodně párů, kde je muž o deset let starší než žena. Je otázka, jestli je to náhoda nebo jestli to někdo tak vyhledává úmyslně.

• Citovat
  • Nahlásit
30992
2.1.20 15:02
@Anonymní píše:
Já nemyslím náhodný sex, myslím dlouhodobý vztah, jestli muži hledají partnerky i podle toho. Třeba po rozchodu, rozvodu nebo hned od začátku. Je hodně párů, kde je muž o deset let starší než žena. Je otázka, jestli je to náhoda nebo jestli to někdo tak vyhledává úmyslně.

Celý tvůj dotaz je o sexu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6369
2.1.20 15:03

Myslím si, že se téměř všichni řídí heslem „čím mladší, tím lepší“, pokud to samozřejmě už nepřekračuje hranici, kdy si sám před sebou připadá jak pedofil.

K té hypotetické situaci, kdy vedle sebe stojí dvě naprosto srovnatelné ženy a liší se jen ve věku, nikdy podle mě nedojde, ale kdyby čistě hypoteticky došlo, tak samozřejmě dají přednost té mladší. S vidinou, že jim „déle vydrží čerstvá“.
V realitě, kde dva naprosto srovnatelné lidi nikdy nenajdete, si myslím, že je to otázka váhy kritérií, jak v ekonomii :). Tj. dost malou váhu podle mého pozorování má třeba povolání nebo příjem, ne nijak zvlášť velké to, jaké ten chlap s tou ženou cítí intelektuální nebo mentální souznění, a stoprocentně vede kritérium vzhledu a věku. Ten věk sám o sobě jde určitě trochu relativizovat, pokud ta ženská vypadá dobře, ale to neplatí, pokud chlap hledá matku pro své děti, například.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.20 15:05
@Bábrdl píše:
Celý tvůj dotaz je o sexu :nevim:

Tak ten sex k tomu vztahu patří. Mne by fakt zajímalo, jestli třeba muž v padesáti by měl raději v posteli čtyřicátnici než padesátnici, i když je to třeba manželka. Jestli ti s mladší manželkou to mají lepší, více chuti na sex a více vzrušení.

• Citovat
  • Nahlásit
34281
2.1.20 15:10
@Anonymní píše:
Tak ten sex k tomu vztahu patří. Mne by fakt zajímalo, jestli třeba muž v padesáti by měl raději v posteli čtyřicátnici než padesátnici, i když je to třeba manželka. Jestli ti s mladší manželkou to mají lepší, více chuti na sex a více vzrušení.

Ano, muz padesatnik by mel statisticky v posteli radeji zenu ctyricitku a jesze radeji zrzavou petatricitku. Pokud z toho ovsem chces vyvozovat nejake zavery pro sebe, napr. chodis s padesatnikem zenatym s padesatkou a mas choutky ho odloudit na svuj sex-appeal, tak vez, ze v praktickem zivote je to vsechno stejne uplne jinak :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34281
2.1.20 15:13

To same- poslechnes si muzsky, jak milujou stihlounky zeny, hlavne aby měla krasne nohy nebo sosna ňadra. Z vlastni zkusenosti zeny s tlustymi stehny, kratkyma nohama, nijak vyraznymi nadry zato velkym zadkem,… nejak jsem si nevsimla, ze by to v zivote bylo to nejpodstatnejsi :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.20 15:18
@PaníKadrnožková píše:
Ano, muz padesatnik by mel statisticky v posteli radeji zenu ctyricitku a jesze radeji zrzavou petatricitku. Pokud z toho ovsem chces vyvozovat nejake zavery pro sebe, napr. chodis s padesatnikem zenatym s padesatkou a mas choutky ho odloudit na svuj sex-appeal, tak vez, ze v praktickem zivote je to vsechno stejne uplne jinak :lol:

Ne, ne, nikoho odluzovat nehodlám. Jasně, že když se lidi seznamují, tak třeba ani přesně netuší, kolik je komu let. Mám manžela staršího o 9 let, tak si říkám, co by říkal, kdyby měl doma tu padestátnici, protože je mu 51. Já jsem celkem drobné postavy a štíhlá, možná vypadám o pár let mladší, ale to si myslí každá :) On kolikrát, ani si to asi neuvědomil, řekl o nějaké třeba sousedce, že je stará, přitom byla podobného věku jako on. Tak mi to přišlo divný. Jsme spolu 20 let, takže on není zvyklý mít doma svoji vrstevnici a asi si to ani neuvědomuje, že kdyby ji měl, tak by patrně vypadala jako ty ženy, které jsou podle něj staré a já nevím co. A asi ho nenapadne, že kdybych to brala jeho pohledem já, tak mám vlastně doma dle jeho kritérií starce. To ho asi ani nenapadne.

• Citovat
  • Nahlásit
3781
2.1.20 15:20
@PaníKadrnožková píše:
To same- poslechnes si muzsky, jak milujou stihlounky zeny, hlavne aby měla krasne nohy nebo sosna ňadra. Z vlastni zkusenosti zeny s tlustymi stehny, kratkyma nohama, nijak vyraznymi nadry zato velkym zadkem,… nejak jsem si nevsimla, ze by to v zivote bylo to nejpodstatnejsi :P

Takze chces rict, ze momentalne frci zensky s kratkejma tlustejma nohama, velkou zadnici a malyma kozama? ;) to jsi cetla v nejaky casaku nebo nekde na seznamu? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat