Mají to hezké ženy těžší než škaredé?

Anonymní
2.11.19 18:53

Mají to hezké ženy těžší než škaredé?

Zdravím všechny příznivce těchto stránek.

Jaké ženy si můži nejraději vybírají pro život?

Znám hodně můžu, kteří jsou ženatí a vesměs jsou jejich manželky obyčejné, nebo někdy až na leknutí. Vesměs s takovýma založí i rodinu.

Pak je tady spoustu krásných a úspěšných žen, které chodí na různé psychoterapie, protože nemůžou najít partnera pro život.

Hezké ženy mají očividně mnohem těžší najít si partnera pro život. Když někdo chodí s hezkou ženou, tak to s ní obvykle nemyslí upřímně a má ji spíš jako ozdobu. Když někdo chodí se škaredou ženou, nebo obyčejnou, tak už to s ní obvykle vážně myslí. Muži se hezkých žen bojí, protože si myslí, že jim uteče? Nebo nemají vedle takové ženy sebevědomí? Všimla jsem si, že ne každý muž si troufne hezkou ženu pozvat na kávu. Hezkou ženu na kávu pozvou jen hodně se svědomí muži. Problém je však v tom, že ti sebevědomí můžu nechtějí zůstat jenom u jedné. Tím to ale nechci generalizovat.

Ráda si přečtu narozy můžu. Je to tu anonymní a tak se nebojte říct natvrdo pravdu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5325
2.11.19 18:57

Víš ony jsou i jiné hodnoty, než pěkná fyzická schránka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5813
2.11.19 18:58

Hezke zeny to rozhodne nemaji tezsi nez skarede ale samo o sobe to stesti nezaruci. Dokonce bych rekla ze pokud je zena krasna ale zaroven blba, muze to mit v zivote o dost tezsi nez oskliva ale chytra.
Pokud ale zena je dostatecne inteligentni krasa bude je to proste dalsi bonus.

Sebevedoma a krasna zena nemusi cekat na to az ji nekdo sbali proste si toho spravneho najde a sbali sama.

Příspěvek upraven 02.11.19 v 18:59

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5325
2.11.19 18:59
@ludmilaadamkova píše:
Hezke zeny to rozhodne nemaji tezsi nez skarede ale samo o sobe to stesti nezaruci. Dokonce bych rekla ze pokud je zena krasna ale zaroven blba, muze to mit v zivote o dost tezsi nez oskliva ale chytra.
Pokud ale zena je dostatecne inteligentni krasa bude je to proste dalsi bonus.

Aneb jak pravil klasik - krásné ženy přenechejme mužům bez fantazie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
301
2.11.19 18:59

Napadá mě, že spousta hezkých žen si taky může hodně vybírá. Znám takové. Tak dlouho přebíraly, až přebraly a teď mají po třicítce depresi, že jsou samy. Určitě si nemyslím, že méně hezké ženy to mají nějak snazší co se seznamování týče. Jistě i jim brání nízké sebevědomí v tom, aby muži uvěřily, že se jim skutečně líbí..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3279
2.11.19 19:01

Neznám v okolí žádnou fakt hezkou a inteligentní holku, která by měla problém najít si partnera. A vesměs v okolí nemám nikoho, kdo by byl normální, měl reálný očekávání a nemohl si najít partnera.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.11.19 19:02

Podle mě to mají jednodušší hezké ženy. Dostanou daleko více nabídek a nemusí se moc snažit. Nejjednodušší to mají ovšem ženy, které vypadají hezky a zároveň normálně, takže se je běžný člověk nestydí oslovit. Vidím to sám na Tinderu. Raději dám lajk holce, která nevypadá jako modelka. Ne pro to, že by se mi nelíbila, ale já sám reálně nevidím moc šanci na to, abych ji něčím zaujal.

• Citovat
  • Nahlásit
12456
2.11.19 19:02
@Zabatko píše:
Aneb jak pravil klasik - krásné ženy přenechejme mužům bez fantazie.

Hele a můžu mít hezké ženy i když mám fantazii :think: Mě se ty hezké nějak víc líbí :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12456
2.11.19 19:03
@růžový achát píše:
Jo to jo, ale Breďák Piťťák je prostě Breďák Piťťák :lol:

bezďák Piťťák :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Azores
2.11.19 19:04

Nejhorší to mají hezké a ještě chytré. Z mojí zkušenosti to chlap na delší dobu nedá. Protože máš i svůj názor a to není moc žádoucí.

• Citovat
  • Nahlásit
279
2.11.19 19:04

Mám moc hezkou ženu. Já rozhodně nejsem žádný krasavec. Cizí chlapi jí občas osloví v práci, (Dělá v obchodě) zvou ji, chtějí telefon. Fakt moc pěkná, vypadá o deset let mladší. Já jsem jí několikrát říkal že kdybych ji teď potkal ani bych se neodvážil ji oslovit. Tak to je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
355
2.11.19 19:06

Hezcí lidé to mají, dle mého názoru, v životě obecně jednodušší. Třeba při pohovoru, pokud jsou dva lidé na podobné úrovni, zaměstnavatel si většinou vybere toho líbivějšího kandidáta, protože vzhled prodává, i když se snažíme navzájem přesvědčit, že není důležitý a hraje se na něco jiného. I ve vztahu, pokud se mi ten druhý nelíbí vzhledově, těžko se mu budu chtít přiblížit, abych ho poznala. V případě, že se mi líbí, budu ho chtít poznat i po dalších stránkách, byť můžu zjistit, že je to totální propadák :) Takže vypadat dobře je jistě výhoda, která ale nezachrání všechno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2580
2.11.19 19:07

Tak co znam krasnou nezadanou po tricitce, tak je trochu narocna na kvality partnera.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6350
2.11.19 19:08

A ty jsi ta krasna nebo oskliva? ;)
Urcite to nemaji tezsi, karierne je to uplne naopak.
Co se tyka chlapu, tak si rozhodne mohou vetsinou vice vybirat. Problem muze byt, ze objektivne krasna zena miva mnohem vyssi naroky na muze nez normalne vypadajici a proto muze mit vetsi problem pri hledani partnera nez obycejna.
A samozrejme pak je dalsi vec, ze kazdy ma jiny vkus a jsou chlapi, kterym se libi treba i tlustosky atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1352
2.11.19 19:11
@Azores píše:
Nejhorší to mají hezké a ještě chytré. Z mojí zkušenosti to chlap na delší dobu nedá. Protože máš i svůj názor a to není moc žádoucí.

Takže jaké z toho plyne ponaučení, když je chlap se mnou 15 let!?? odpovím si sama…že jsem hnusná a blbá :mrgreen: Já to tušila 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat