Mají už v Brně podzimní oblečení?

574
3.8.15 10:26

Mají už v Brně podzimní oblečení?

Ahojky. Mají už v Brně v Olympii, ve Vaňkovce… podzimní oblečení. Jde mi hlavně o dětské věci. Chystám se s dcerou na nákupy, ale nevím jestli není ještě brzy :think:.
Moc díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Krasavicaa
3.8.15 10:37

V polovině letních prázdnin, kdy je přes 30st, máš nejvyšší čas. Nevím zda jsi ten správný už nepromeškala :think: :think: :think: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
1166
3.8.15 11:07
@Krasavicaa píše:
V polovině letních prázdnin, kdy je přes 30st, máš nejvyšší čas. Nevím zda jsi ten správný už nepromeškala :think: :think: :think: :think:

No divila by ses, ale třeba na dětských bazárcích se prodávají a shánějí už i zimní kombinézy. A když jsem v červnu! chtěla koupit dětem sandály, tak jsem měla velký problém. V hodně obchodech mi řekli, že závoz letních bot už proběhl, lidi to vykoupili a nic moc nového už mít nebudou :nevim: Takže zakladatelku celkem chápu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
574
3.8.15 11:19
@Daduka píše:
No divila by ses, ale třeba na dětských bazárcích se prodávají a shánějí už i zimní kombinézy. A když jsem v červnu! chtěla koupit dětem sandály, tak jsem měla velký problém. V hodně obchodech mi řekli, že závoz letních bot už proběhl, lidi to vykoupili a nic moc nového už mít nebudou :nevim: Takže zakladatelku celkem chápu :)

Děkuji za podporu. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
574
3.8.15 11:21

Máme v plánu nákupy někdy příští týden a mě se teda nezdá v skoro půlce srpna brzo :nevim:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1218
3.8.15 12:03
@Krasavicaa píše:
V polovině letních prázdnin, kdy je přes 30st, máš nejvyšší čas. Nevím zda jsi ten správný už nepromeškala :think: :think: :think: :think:

Upřímně, já tenhle život v předstihu několika měsíců moc nechápu, nikdy třeba nemůžeš vědět, jak moc ti dítko vyroste…
Ale taky už mám pocit že bych měla začít péct vánoční cukroví :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Krasavicaa
3.8.15 12:04
@ropucha 02 píše:
Upřímně, já tenhle život v předstihu několika měsíců moc nechápu, nikdy třeba nemůžeš vědět, jak moc ti dítko vyroste…
Ale taky už mám pocit že bych měla začít péct vánoční cukroví :mrgreen:

Dnes už se tu řešil Vánoční dárek pro tchána :roll: :roll: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
41956
3.8.15 12:13

@vicca neřeš podzimní oblečení a užívejte si léta. Toho bude vždycky všude kvanta.. jo boty většinou se prodávají s předstihem, to je fakt, ale oblečení jsem nikdy neměla problém sehnat jakékoliv. Já osobně to řeším někdy až v září :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13049
3.8.15 12:34

Lehce jsem prolítla obchody na konci minulého týdne a v Praze mají stále jen letní, už teda pomalinku začíná podzimní kolekce, ale je toho málo. počkala bych do druhé poloviny srpna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1218
3.8.15 13:37
@Krasavicaa píše:
Dnes už se tu řešil Vánoční dárek pro tchána :roll: :roll: :roll:
8o
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1812
3.8.15 13:41

Byla jsem před týdnem v Olympii a zatím tam mají léto :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Krasavicaa
3.8.15 13:48
@Meeshab píše:
Byla jsem před týdnem v Olympii a zatím tam mají léto :mavam:

No ještě aby ne :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
1812
3.8.15 15:57
@Krasavicaa píše:
No ještě aby ne :roll:

Já tam byla pro sandály, takže mi to „léto“ bodlo. Kdybych se tam měla brodit čokoládovejma mikulášema, byla bych celkem nasr@ná :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13353
3.8.15 16:25

Jsem si prave v Kiku vzpomnela na tuto diskuzi. Kdybych chtela, poridim tam dnes zimni bundu pro mimco. A na dospeli uz maji jen podzimni kolekci. Takze bych rekla, ze to pomalu zacina.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama