Mají vaše děti na střední škole notebook?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
rsisa
Kecalka 492 příspěvků 25.09.14 19:59
Mají vaše děti na střední škole notebook?

Mají vaše děti notebook? A od kolika let? Díky za příspěvky…

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Alušáček
Závislačka 3473 příspěvků 25.09.14 20:05

Dceři jsem vlastni ntb koupila v 8 tride, predtim jsme meli spolu jeden dohromady ;)

BAZÁREK ANGIE
Závislačka 4918 příspěvků 25.09.14 20:10

Nemají a nechtějí :think:.

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 25.09.14 20:11

Mají, do střední ještě daleko :think:

jdukolem
Hvězda diskuse 49252 příspěvků 25.09.14 20:12

Je ve druháku má pc ale notas ne… ve škole píše klasicky do sešitu

quickyq
Ukecaná baba ;) 1486 příspěvků 25.09.14 20:16

Dostala jsem prvni notas ve sve prvaku na stredni-okolo roku 2002-2003.

laducha
Generální žvanilka 22174 příspěvků 25.09.14 20:34

Mladší syn (20) dělá nástavbu, má pevné PC, cca od 15. Starší syn si koupil notebook, až začal vydělávat, potřebuje ho k práci.

rsisa
Kecalka 492 příspěvků 25.09.14 20:40

Díky za příspěvky, máme doma kluka, bude mu 16, tak chci vědět, jak je to jinde, jestli ostatní děcka v jeho věku mají svůj pc nebo notebook…

MarkétkaBeruška
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.14 20:44

Tak já jsem na střední a notebook využívám denně, ve škole si sice píšu poznámky klasicky do sešitů, ale posílám si navzájem slovíčka, zadání a různé věci, dost jsem se naučila s ním pracovat a pomáhá mi. Využívám ho od půlky druháku.

Michaela23
Závislačka 3235 příspěvků 25.09.14 20:48

Já dostala svůj první notebook v 18, a to je 10 let zpátky. Doma pevné pc nemáme, takže děti budou pracovat na noťasu. až bude třeba, dostanou vlastní.

Zupa
Ukecaná baba ;) 2338 příspěvků 25.09.14 20:55

Myslím že mít úplně vlastní není třeba, záleží jestli má doma stolní počítač nebo ne.

Každopádně doba jde dopředu :mrgreen:

Evka73
Závislačka 2674 příspěvků 25.09.14 20:55

Dcera letos nastoupila na obchodni akademii a pri prijimackach na schůzce nám bylo mezi školními potrebami podána informace právě o nutnosti vlastnit svůj notebook. Pracuje na něm denně.

oliveh
Kelišová 5163 příspěvků 25.09.14 20:58
@martina.se píše:
Mají, do střední ještě daleko :think:

A mají i svůj pc? Můj kluk má čtrnáct a vím, že většina jeho spolužáků má v pokoji pc ale noťas k tomu má jenom jeden. A tvůj kluk je ještě mladší tak si to nějak neumím představit.
Teda jestli jsem dobře pochpopila zakladatelku. Počítač má dneska každý ale od kdy mají děti i svůj notebook.

Mari-KusKus
Ukecaná baba ;) 2344 příspěvků 25.09.14 21:02

Já na střední notebook měla, ale ne do školy, tam by nás vyhodili, neviděli rádi ani tablet, mobil.. :mrgreen: a taky se mi nelíbí psát do PC, jen ať lidi zapisují ručně.

A-N-I-S
Kecalka 393 příspěvků 25.09.14 21:05

Dle mého názoru noťas na střední ještě nepatří. Jen by to odvádělo pozornost od výuky(Faceebok a spol.)a je to tak akorát zaručený lapák na poznámky. Stačí PC doma (na úkoly, referáty a taky samozřejmě pro volný čas).Na střední přece není tolik psaní, jako na výšce (tam člověku už po hodině ustavičného psaní upadá ruka).
Hele a pokud se dítko vzteká, tak mu řekni, že přece ani v USA filmech, při výuce na středních(Stmí­vání), nemají nikde na stolech vidět noťasy, ale až na výškách(Pravá blondýnka) :jazyk:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Poslední sbohem Aťce Janouškové (†88): Věnec od Gotta, přišel Zíma nebo Simonová

Dnes dopoledne se rodina a známí rozloučili s nejmenší českou herečkou Aťkou... číst dále >

Dana Morávková: Kdyby manžel věděl, kolik mám kabelek, byl by rozvod!

I hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě Dana Morávková (47) má neřesti,... číst dále >