Mají vaše dospívající dívky intimní gel?

Anonymní
9.8.20 17:08

Mají vaše dospívající dívky intimní gel?

Ahoj mám skoro 14 letou dceru která měla v červenci první menstruaci, a dnes jsem byla na návštěvě u kamarádky a bavili jsme se o intimní hygieně, má taky dceru (15 let). Zeptala jsem se jí jestli její dcera už používá nějaký intimní gel a řekla mi že ne, přitom ona sama ano, ale dceři to prý do 18 let dovolovat nebude. Já si osobně myslím že když dívka začne menstruovat tak už by mohla začít něco používat a je jenom vodu. Dcera se mě zeptala jestli si může půjčit můj nebo jestli jí koupím svůj. Chci jí koupit, ale nevím jaký, já používám lactacyd otázka je jestli je vhodný lactacyd i pro 13 letou.. Jaký byste koupili, nebo si má dcera vybrat? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5598
9.8.20 17:18

Žádný, podle me je to zbytečné. Žádný intimní gel jsem nikdy nepoužívala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
374
9.8.20 17:20

Nikdy jsem nic takového nepoužívala, jenom vodu a obyč mýdlo, na záněty netrpím. Za mě je to vyhazování peněz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1114
9.8.20 17:25

Má i naše 5 létá dcera.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.8.20 17:27

Vodou si připadám nedomytá..

• Citovat
  • Nahlásit
6407
9.8.20 17:29

Používám také jenom vodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11332
9.8.20 17:33

Používám a stejně moje sedmiletá dcera. Pro mne je to základ hygieny stejně jako zubní pasta. Ale znám i ženy, kterým to připadá zbytečné, nebo nevyhovující atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1333
9.8.20 17:34

Já jako nactiletá používala intimní gel a úplně jsem měla vysušené sliznice až to bylo podrážděné a pálelo. Gynekoložka poradila jen středně teplou vodu a od té doby v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8830
9.8.20 17:41

Lékařka doporučuje na tato místa pouze vodu, dodržujeme všichni a nikdy nebyl jediný problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1217
9.8.20 17:46

Používám. A kdybych měla dceru a chtěla jej, koupím ho. Neumím si představit se umývat jen vodou, nevím no. Nikdy jsem neměla žádnou nemoc, žádný zánět. Šla bych do lékárny a poradila se. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27161
9.8.20 17:47

Jako holka jsem netušila, že něco takového existuje. Tekutá mýdla začínala, měli jsme klasické tuhé mýdlo. Intimní gel používám cca od 20, ale někdy použiju jen vodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50243
9.8.20 17:48

My nemame moje, tvoje, nase :think:. V koupelne je vyber ruznych hyg. prostredku, mydel, samponu atd., at se myji cim chteji. Ja teda nechodim do koupelny uz ani 12r. a ani 9r. dceri.
Nejvys se zeptam, jestli chteji pomoct, kdyz si myji vlasy. To odpovi, ze to zvladnou. Takze ctim soukromi. Teda my jsme vsichni zvykli, ze si v koupelne nezavirame dvere, kdo nechce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5154
9.8.20 17:48

Používám, dceři bych koupila. Kdysi mi gynekoložka při zánětu doporučila obyčejné jakékoliv dětské mýdlo. Až jsem se zbavila zánětu, přešla jsem na lactacyd. V té dob mi bylo tak 17… Teď to různĚ střídám, ale ten lactacyd je jistota

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6759
9.8.20 17:51

Nikdy jsem to nepoužívala, používám přírodní sprchové gely, které nevysuší ani kůži, ani sliznice. Pokud máš gel, nabídla bych dceři, ať ho vyzkouší a pak ať si řekne, jestli ho chce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50243
9.8.20 17:53

A sama to pouzivam automaticky pred sexem :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama