Mají vaši manželé krásné kolegyně?

Anonymní
23.5.16 16:26

Mají vaši manželé krásné kolegyně?

Ahoj, omlouvám se za hloupé téma a za anonym, ale zajímalo by mě, která z vás ví, že má manžel fakt krásnou sexy kolegyni.
My byli o víkendu na jedné odpolední akci firmy, kde pracuje můj manžel a úplně jsem koukala, jaké má 2 kolegyně, které jsou přímo s ním v kanceláři. Nikdy jsem je neviděla, pracuje tam teprve 2 roky, akorát jsem věděla, že je v kanceláři s kolegou a 2 kolegyněmi, ale že jsou to takové supermodelky jsem nečekala a hrozně jsem začala žárlit :? On je i dost chválí, že jsou super parta v kanclu, že je s nima sranda atd.
Dnes když ráno odjížděl do práce, úplně se mi sevřelo srdce, při představě, že je tam každý den okukuje.
Vím, že by mi s nima nezahnul, o to nejde, ale prostě ten pocit. Já po porodu půl roku, stále ještě váha nahoře, i když cvičím a snažím se a oni takový modelky :?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23.5.16 16:29

To chce sebevědomí! To že máš váhu nahoře, neznamená, že za půlroku nezhubneš. co se takhle taky trochu vyfintit?
Zajít si do kadeřníka, udržovat se, melírek do vlasů, občas kosmetika, nalepit plastové nehty, umělé řasy.
Také pak budeš krásná a né se tady stresovat, že 2 roky tvůj chlap sedí s manekýnama v kanclu!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6354
23.5.16 16:33

Můj manžel má jen jednoho kolegu a šéfa ale každý den se potká v práci s hordou žen různého věku a vzhledu. Kdybych tohle měla řešit, tak jsem ve 25 šedivá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.5.16 16:34
@hudečice píše:
To chce sebevědomí! To že máš váhu nahoře, neznamená, že za půlroku nezhubneš. co se takhle taky trochu vyfintit?
Zajít si do kadeřníka, udržovat se, melírek do vlasů, občas kosmetika, nalepit plastové nehty, umělé řasy.
Také pak budeš krásná a né se tady stresovat, že 2 roky tvůj chlap sedí s manekýnama v kanclu!

Mně se umělé řasy a umělé nehty nelíbí! :? To bych nepodstoupila.

• Nahlásit
  • Citovat
6533
23.5.16 16:35

Hele a ty se bojíš, že s tebou nechce být? Jinak přeci nemá důvod. Nemůže se po zbytek života vyhýbat ženským :lol: Jestliže s tebou chce být tak jsou mu fuk (po sexuální stránce) a pokud s tebou být nechce tak si zasune jinde, a bude úplně jedno kde to bude.

Ono modelky nejsou pro každýho chlapa hned super sexy přitažlivé. Chlap je třeba na jiné typy, a modelka by ho fakt nechala chladného. A ano, má v práci dispečerku která je jeho typ, nijak mi to žíly netrhá :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3195
23.5.16 16:36

Holka sebevědomí nahoru a trošku zapracuj na důvěře :kytka: Manžela taková kolegyně dokonce na férovku uhání, napřed jsem jí chtěla strašně moc ublížit a ten její xichtík zmalovat, ale co se budu snižovat na úroveň nějaké *****, které není trapné pálit za chlapem, co má doma/na cestě malé miminko. Manžel jí jasně řekl, ať si dá oraz, že to má bez šance, ať to zkusí jinde, pár kolegů jí jasně vytmavilo, že narazila hodně špatně, ať zrovna jeho nechá být, když si nedala pohov (chvála bohu za ty chlapi tam :-D) a já jsem naprosto v klidu a naopak si když mě občas štve rýpnu, jestli by mu Verunka třeba udělala tak dobrou svíčkovou :lol: Vím, že můžu být v klidu.. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.5.16 16:36
@Anonymní píše:
Mně se umělé řasy a umělé nehty nelíbí! :? To bych nepodstoupila.

Taky nemusím mít plasťáky a silikonová prsa. Nelíbí se mi, ale to neznamená, že nemůžeš vypadat dobře. Co takhle zajít na kosmetiku, poradit se s odborníkem, jak se nalíčit, dát si nový střih vlasů, zajít si na pedikůru, zaběhat si, zacvičit si, zaplavat si, dát si něco zdravého. To ti hned zvedne sebevědomí.
Co se opravdu hezky upravit a vyrazit s manželem na romantickou večeři?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30305
23.5.16 16:39
@Halibar píše:
Můj manžel má jen jednoho kolegu a šéfa ale každý den se potká v práci s hordou žen různého věku a vzhledu. Kdybych tohle měla řešit, tak jsem ve 25 šedivá

JE GYNEKOLOG? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6354
23.5.16 16:44
@farska píše:
JE GYNEKOLOG? :mrgreen:

Nee, ale vyzná se, mohl by být :D 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30305
23.5.16 16:46
@Halibar píše:
Nee, ale vyzná se, mohl by být :D 8)

Aha;)
Jinak zakladatelku chapu, sebevedomi je sFina.
Taky by mne to zralo, proto se snazim byt (hlavne pro sebe) upravena, pomaha to bezesporu 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1372
23.5.16 16:47

No můj přítel dostal v praci na zauceni jednu holcinu, je ji 18 a jemu je 25. Zezacatku jsem trochu zacla žárlit, ale co se ma stát, se stane a neovlivnim to tak co :D No a žádnou zmenu chovani na něm stejne nepozoruju, ani nema jeji číslo, pry na co, kdyz je tam jen na praxi.. Nedelej si hlavu, ty dvě supermodelky maj doma asi stejne chlapa :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
fashion_victim83
23.5.16 16:47

Můj partner ma kolegy chlapy, nicméně potkává v rámci prace i „modelkovske“ typy, nicméně nezarlim-po diteti mam postavu i výšku modelky taky, a celkově jsem porad jeste kus :mrgreen: Doufam, ze to neloznačíte jako nezdravé sebevědomí ;)

• Citovat
  • Upravit
6354
23.5.16 16:48

@farska to já taky, je třeba aby se žena udržovala, snažím se pro to dělat maximum :) je třeba na tom pracovat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7328
23.5.16 16:48

Chlap ne, ale já potkávám tolik pěkných tatínků ve školce…a rok co rok nové modely… :mrgreen: No…nic.
Chlap je v klidu…zná mě. Co je v domě a zadaný, není pro mě…
Důvěra…!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6354
23.5.16 16:49

@fashion_victim83 taky jsem kus, vysoká a hubená a prsa o kterých by měl každý vědět, jak je mám hezké :D :D :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama