Reklama

Mají vaši partneři velkou kamarádku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.17 07:41
Mají vaši partneři velkou kamarádku

Ahoj, chci se zeptat, jestli mají vaši chlapi nějakou velkou kamarádku. Můj manžel ma jednu od vysoké školy, znali se už když jsem ho poznala. Nikdy spolu prý nic neměli, jsou kamarádi. Ona bydli přes celou republiku, takže si píšou. Manžel si s ni občas píše mejly nebo na messengeru. O čem si píšou nevím, ale už mě to začíná štvát. Chtěla bych vědět o čem si píšou, ale do mejlu ani na messenger nemám přístup. Zakazovat mu to asi nemá cenu že? Vadilo by vám to? Tvrdí, že si píšou všeobecně o práci, o ziživotě, on ji občas posle fotku děti našich(ona děti nemá).Začínám pěkně žárlit.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18970 příspěvků 18.02.17 07:47

Manzel ma byvalou kolegyni, teda dve myslim a s tema si pise. Co nevim, moc me to nezajima. Kdyz byla jedna tehotna, psali si o detech, potom ji daval nejake rady, jinak o praci. Pokud je daleko a nevidaji se nijak casto, tak bych to neresila. Nech mu taky nejake soukromi.

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1640 příspěvků 18.02.17 07:50

Pokud si pisou a nejezdi na podivne vicedenni sluzebky do jejiho kraje, tak bud klidna a nevysiluj. Proste si pisou o životě. Hlavne mu nikde nečmuchej a nelez do mailu. Aby ses nedozvedela neco, co nechces vedet :-) jako ze treba mu nechutnaji tvoje knedliky nebo tak něco ;-)

e008
Závislačka 3208 příspěvků 31 inzerátů 18.02.17 07:52

Pokud bydli tak daleko, tak to je ta lepsi varianta. Ale me by vadilo i toho. Snesla bych to v pripade, ze bych citila, ze v nasem zivote je vsechno 100% OK a i ona ma svuj rodinny zivot.

kyka2
Závislačka 2608 příspěvků 18.02.17 07:55

Asi by jsi se měla naučit partnerovi věřit, protože tímhle přístupem ho nejlíp ztratíš. Žárlit na někoho, kdo bydlí na druhém konci republiky a navíc je kamarádkou tvého manžela už dlouhá léta, je fakt nesmysl. Každý vztah je jen o důvěře a kompromisech a důvěru ty očividně nemáš, otázka je proč :nevim: Každý potřebuje někoho, kromě partnera, komu se může vypovídat, pochlubit atd. a u něj je to očividně ona, tímhle trápíš jen sebe a podle mě úplně zbytečně.

Ornwen
Závislačka 4264 příspěvků 1 inzerát 18.02.17 07:58

Jsem z druhe strany. Jedna z tech kamaradek. Zname se od zakladky. Nikdy mezi nami nic nebylo. Za me jsme si oba moc podobni, aby to fungovalo :)
Vzhledem ke stejnemu veku si ted piseme hlavne o detech a pravidelně se s nimi schazime. Nekdy i s partnery. Nepiseme si nic zavadneho a bylo by mi fuk, kdyby to manzelce ukazal.
Cas od casu sonduju, jestli jeho zene nevadim, on tvrdi, ze ne. Kdyby jo, asi bych se ji snazila vic zapojit do společných aktivit a omezit nase „soukrome“ (s detmi). Ale toho kamarádství bych se jen nerada vzdavala jen proto, ze by si jeho zena nebyla jista sama sebou :nevim:

radkka
Generální žvanilka 20311 příspěvků 18.02.17 08:02

Má a nevadí mi to.

niki V
Ukecaná baba ;) 1499 příspěvků 18.02.17 08:05
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se zeptat, jestli mají vaši chlapi nějakou velkou kamarádku. Můj manžel ma jednu od vysoké školy, znali se už když jsem ho poznala. Nikdy spolu prý nic neměli, jsou kamarádi. Ona bydli přes celou republiku, takže si píšou. Manžel si s ni občas píše mejly nebo na messengeru. O čem si píšou nevím, ale už mě to začíná štvát. Chtěla bych vědět o čem si píšou, ale do mejlu ani na messenger nemám přístup. Zakazovat mu to asi nemá cenu že? Vadilo by vám to? Tvrdí, že si píšou všeobecně o práci, o ziživotě, on ji občas posle fotku děti našich(ona děti nemá).Začínám pěkně žárlit.

Pokud je to tak jak píšeš, nevadilo by mi to vůbec, nemaš proč žárlit. Nech mu soukromi trochu a nezakazuj mu nic. Bydlí přes republiku, hoď to za hlavu.

Malaga
Generální žvanilka 24370 příspěvků 18.02.17 08:11
@Anonymní píše:

Tak zná jí déle než tebe. Kdyby spolu chtěli něco mít, tak už by k tomu nejspíš došlo. Když nic jiného, tak třeba mu pomáhá vidět věci z ženského úhlu pohledu, což mi též nepřijde špatné. A ano, zakazovat mu to opravdu cenu nemá, je to tvůj manžel a ne dítě, abys mu dávala zákazy…
Dle mého máš velký problém viz vytučněné, protože ono to není jen o té dlouhodobé neškodné kamarádce, ale o tom, že když by manžel chtěl, tak tě může podvést s nějakou úplně jinou…

sandra001
Ukecaná baba ;) 1175 příspěvků 18.02.17 08:13

Nemá, ale kdyby měl, tak mi to nevadí. U nás je to obráceně, já mám kamaráda a chlapovi to nevadí, byl mi na svatbě za svědka, akce podnikáme společně i s manželem. Taky si píšeme, někdy voláme. vše je o důvěře a toleranci ;) žije přece s tebou, ne s ní. Co ji pozvat k vám a seznámit se? ty nemáš kamaráda?

FemmeFatale007
Stálice 74 příspěvků 18.02.17 08:14

Má kamarádku a nedávno jsem ji i poznala. Je starší, v práci na vysoké pozici, pěkná a máme spolu dost společného. Myslím, že všude platí, že příležitost dělá zloděje, ale je jen na nás, zda toho využijeme. Takže proč se trápit teď nějakým kdyby a co by - zkrátka co se stát se stane a i kdybych při každém ránu metala kotrmelce, tak nic neovlivním. Jemu někdy vadí mí kamarádi, ale na to mu odpovím, že to je jeho problém a moje zbytečná starost. Že buď mi věří, anebo ať jde od válu. Život je krátký, tak proč si ho zbytečně komplikovat :)

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33620 příspěvků 18.02.17 08:17

Manžel né, ale já ano a nemáme problém :kytka:

radkka
Generální žvanilka 20311 příspěvků 18.02.17 08:18
@Malaga píše:
Tak zná jí déle než tebe. Kdyby spolu chtěli něco mít, tak už by k tomu nejspíš došlo. Když nic jiného, tak třeba mu pomáhá vidět věci z ženského úhlu pohledu, což mi též nepřijde špatné.A ano, zakazovat mu to opravdu cenu nemá, je to tvůj manžel a ne dítě, abys mu dávala zákazy...
Dle mého máš velký problém viz vytučněné, protože ono to není jen o té dlouhodobé neškodné kamarádce, ale o tom, že když by manžel chtěl, tak tě může podvést s nějakou úplně jinou…

Přesně tak, myslím, že některé místní ženy si neuvědomují, že manžel není jejich podřízený…hlavně se pak diví, když odejde k jiné.

Kattynka000
Závislačka 3017 příspěvků 18.02.17 08:34

Má, nevadí mi to, naopak tu holku mám ráda, jezdí za ní i sám bezeme, píšou si a volají běžne. Kdysi spolu něco měli,– ne sex, ale pár pus proběhlo, manžel mi to řekl narovinu. Nemám důvod nevěřit :-)

Venetia
Hvězda diskuse 35132 příspěvků 18.02.17 08:34
@radkka píše:
Přesně tak, myslím, že některé místní ženy si neuvědomují, že manžel není jejich podřízený…hlavně se pak diví, když odejde k jiné.

komu to vadi mel by si vybrat partnera bez zenskych kamaradek… o nicem jinem to neni

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

„Novotný má veliké problémy a já mu zařídím ještě větší,“ vzkazuje Řepka

Alespoň drobná záplata za půlroční vězení a tučnou pokutu? Pavel Novotný na... číst dále >

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Reklama