Mají ženy často milenky?

15
23.2.16 17:22

Mají ženy často milenky?

Ahoj všem ženám,
Mám jednu takovou zvláštní otázku. Moje přítelkyně se mě zeptala, jestli by mi vadilo, kdyby si našla milenku. Že má velkou touhu i na sex s ženou. Že mě má ráda, jiného muže nechce, ale sex s ženou je velmi „specifický“. Dost mě to zaskočilo. Vím, není jednoduché o tom mluvit, ale i tak bych rád věděl, jestli je toto velmi častý jev, nic nenormálního v dnešní „kosmopolitní době“. Nebo to raději ukončit…Jsem velmi toleratní, ale tohle už je dost. Nemohu něco někomu zakazovat, pak by se to stalo ještě více chtěné. Zajímá mě, jak to vidí ženy, jsou vaše touhy podobné?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

49891
23.2.16 17:28

@Martin256 tak jí řekni že tohle by tě prostě vadilo. nevím jak ostatní ale já tyhle touhy fakt nemam :jazyk: zeptej se manželky jestli by tě tolerovala milenku pokud řekne že je to něco jiného tak se zeptej jestli milence. to víš že by se jí to nelíbilo :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
519
23.2.16 17:29

Ne, to teda nejsou a ani to není tak častý jev. Holt je tvoje přítelkyně bisexuální. Běžně si heteračky opravdu milenky nehledají. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10762
23.2.16 17:31

Martine, svého času tady byla diskuze, v níž se zdejší ženy seznamovaly za účelem mileneckého vztahu, respektive za účelem lesbického flirtu/sexu. Bylo jich tenkrát překvapivě dost.

Markéto, obávám se, že Martinova žena neodpoví tak, jak by sis ty myslela :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6537
23.2.16 17:32

Já jsem hetero a sex se ženou mě neláká, tudíž pro mě to není běžné a normální a nemám v plánu to vyhledávat. Pokud ti to vadí tak jí o tom řekni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1375
23.2.16 17:33

Já bych se tomu ani tak nebránila jako občasnému zpestření, ale můj to bere jako klasickou nevěru, takže bych mu to neudělala. Záleží na těch dvou a pokud ti to vadí, tak to řekni na rovinu a nebo zkus v sexu více zjemnit :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
23.2.16 17:34

Já mám právě takový pocit, že jich bude více, některé mají jen touhy, jiné je i realizují…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49891
23.2.16 17:37

@harpyje tak pak můžou mít volný vztah, on překvapivě každý je víc tolerantní u sebe než u toho druhého ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22591
23.2.16 17:41

Nikdy jsem neměla chuť na ženskou a ani si nemyslím, že by to bylo mezi ženami až tak časté…Spíš občas slýchám, že některé chlapy rajcuje představa sexu se dvěma ženami :think: Mě bohatě stačí jeden chlap :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10762
23.2.16 17:45
@Markéta80 píše:
@harpyje tak pak můžou mít volný vztah, on překvapivě každý je víc tolerantní u sebe než u toho druhého ;)

nemám zkušenost, takže nebudu dělat chytrou, ale předpokládám, že v tomto případě by to fakt nezabralo

Samantho - zjemnit??? aby nechtěla lesbický sex? no ty jo, tak to mám o lesbách dost zkreslené představy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1375
23.2.16 17:48
Samantho - zjemnit??? aby nechtěla lesbický sex? no ty jo, tak to má o lesbách dost zkreslené představy

No a co navrhuješ? Ono někteří chlapi jsou fakt polena a zajímají se jen o sebe a nevíme, jaký zakladatel je, že.. Lesba asi nebude, když má chlapa, tak nejspíš bude bi..? Myslíš, že ženský sex není jemnější?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1059
23.2.16 17:50

Podle mě je jedno jestli je to chlap nebo žena, jde o sex s někým jiným. :nevim: Tudíž nevěra. Ale je hezké, že se přítelkyně zeptala. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6537
23.2.16 17:52
@pe-terka píše:
Nikdy jsem neměla chuť na ženskou a ani si nemyslím, že by to bylo mezi ženami až tak časté…Spíš občas slýchám, že některé chlapy rajcuje představa sexu se dvěma ženami :think: Mě bohatě stačí jeden chlap :mrgreen:

já bych zase chtěla dva chlapy :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1375
23.2.16 17:52
@Walburga píše:
Podle mě je jedno jestli je to chlap nebo žena, jde o sex s někým jiným. :nevim: Tudíž nevěra. Ale je hezké, že se přítelkyně zeptala. :lol:

Tak jako zkusila to že jo a za zeptání nic nedáš :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10762
23.2.16 17:53

http://www.tyden.cz/…_290056.html

Martine, třeba tady, 16 % žen s lesbickou zkušeností je docela dost, určitě nic vyjímečného.

Příspěvek upraven 23.02.16 v 18:41

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama