Majitelky Jané Nomad - jaké jsou Vaše zkušenosti?

9843
11.12.06 19:31

Majitelky Jané Nomad - jaké jsou Vaše zkušenosti?

Ahoj holky,
moc se mi líbí kočárek Jané Nomad, jaké jsou Vaše zkušenosti s ním? Doporučíte či nikoliv? Má nějaké chyby a jaké? Moc díky za info.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11.12.06 21:26

Ahoj Báro.
Tak Jané Nomad používám od srpna ( hlubokej ) a zatím jsem maximálně spokojená. Všude se sním vejdu a je lehoučkej ( ocenila jsem, když nám nejezdil výtah - bydlím v pátém patře :wink: ). Žádnou chybu jsem zatím nenašla. Doufám, že nám takto bude vyhovovat i sportovní verze. Takže doporučuju :P .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9843
11.12.06 21:58

Ahoj Millhausko,
moc děkuji za názor. Zajímalo by mě, jestli se mimísek do kočárku v pohodě vejde i se zimním fusakem? Ja korbička dostatečně prostorná?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8671
11.12.06 22:07

Ahoj ,
já nemám Nomad,ale Careru Pro a jsem s ním maximálně spokojená,je lehký,snadno se ovládá a trojkombinace(hl.korba,autosedačka a sporťák)zaručuje mamině a dítěti skvělej komfort.Myslím jeden z nejlepších,co je na našem trhu.Mám třetí dítě a mýma rukama postupně prošel Herlag,Inglesina a teď Jané a jednoznačně vede,mám ho už tři měsíce intenzivně ho používám a musím zaklepat zatim bez poruch.
Careru jsem zvolila kvůli menšímu rozměru složeného kočárku,máme tři děti a potřebujeme se vejít do kufru auta.

Šťastnou volbu!Stáňa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8671
11.12.06 22:17

Korbička je dostatečně prostorná,nemám tam teď sice zimní fusak,protože je teplo,ale určitě by se tam vešel.

Stáňa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.12.06 23:48

Báro
do korbičky se teď Terezka vejde i s fusakem ( pravej beran po manželovi :lol: ) úplně v pohodě. No nevím jak to bude v únoru :D :D :D , ale snad v pohodě. Korbička mi připadala největší z možných variant ( vybírala jsem aby se vešel do výtahu a byla to trojkombinace ). Ostatní ( teď mě napadá třeba Quinny ) mají korby strašně malé. Jestli chceš ještě něco vědět, ptej se :wink: Korbu ti můžu klidně přeměřit, ale z vlastní zkušenosti vím, že je lepší ho vidět na živo :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9843
12.12.06 08:43

To jsem ráda, že slyším samou chválu :D Stáňo, děkuji za příspěvek, koukám, že tvoje holčička se jmenuje Ema, je to nádherné jméno i já mám pro případ holčičky vybranou Emu :-)

Millhausko, díky za info. Já už kočárek v obchodě viděla, ale jelikož čekám svoje první mímo, tak si to vůbec nedovedu přestavit, jak moc místa bude v zimě v korbičce potřebovat i s fusakem.

Díky holky! Jané jednoznačně vede!

Hezký den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama