Make-up na problematickou pleť

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Teri18
Stálice 70 příspěvků 09.01.19 20:53
Make-up na problematickou pleť

Ahojte, doporučili byste mi nějaký krycí, ale zároveň lehký make-up na problematickou plet se sklonem k akné?
Strašně mi vyhovoval od essence camouflage, ale nikde na netu ani v prodejnách ho už nemají a jsem zoufalá, byl pro mě suprový, nedělal masku, zároveň dobře kryl a zároveň byl sušší, a nemusela jsem se porad po nem pudrovat…

Reakce:
Junkyska
Závislačka 3215 příspěvků 10.01.19 09:07

A co od essence ten pěnový make-up? Ten mi vyhovuje…pak ještě BB krém od Garnier a od Catrice HD Liquid Coverage…chce to vyzkoušet :think: Každému vyhovuje něco jiného… Ještě zkusit z lékárny např. Vichy apod…mají i vzorečky :pankac:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Jiří Pomeje se prudce zhoršil. Ztratil třetinu váhy, potřebuje neustálou péči, říká Pásek

Zdravotní stav známého producenta a dabéra Jiřího Pomejeho (54), který bojuje... číst dále >

Nejslavnější česká transsexuálka o Mostě!: Z posledního dílu mi bylo smutno!

Kontroverzní seriál Most! patří bezpochyby mezi ty nejpovedenější kousky od... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >