Make up pro aknózní a mastnou pleť

9759
8.2.16 08:52

Make up pro aknozni a mastnou plet

Ahoj, chtela bych se zeptat jaky byste doporucily make up pro aknozni a mastnou plet?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

997
8.2.16 08:58

Kvalitnejsi, hlavne dost kryjici, znacka uz je na vas.. ale stejne musite pro mastnou plet pouzit pudr, ja pouzivam hodne kryjici od,,mejbilin,, i s pudrem a plet to zakrylo paradne, pudr odstranil mastnotu, samotny make up nepomuze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26946
8.2.16 09:10

@marinka5
Já jsem aktuálně naprosto nadšená z:
http://tvar.heureka.cz/…-ml/recenze/#…

Levné, účinné.

Je ale nutné použít podkladovou bázi:
http://tvar.heureka.cz/…arent-30-ml/

A makeup nanášet štětcem:
http://kosmeticke-pomucky.heureka.cz/…19_5-cm-bp1/

Zaručuji, že pudr přes to všechno bude už jen nadstandart, který už není tak nutný. :palec:

Vše dohromady jsem pořídila na jednorázovém nákupu v Rossmannu za 300,– ;) :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
428
8.2.16 09:15

Za sebe mohu doporučit Anti-Blemish Solution od Clinique. Vyzkoušela jsem všechno možné od levnějších přes dražší a nakonec jsem objevila tento a dál už zkoušet nemusím. :) V kombinaci s pudrem Stay Matte :palec: Make up krásně kryje, ale nedělá masku. Pudr ho krásně zafixuje a i přes hodně mastnou pleť stačí párkrát za den přepudrovat a vydrží celý den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46669
8.2.16 09:17
@marinka5 píše:
Ahoj, chtela bych se zeptat jaky byste doporucily make up pro aknozni a mastnou plet?

Vybírala bych mezi pěnovými a minerálními a rozhodně bych se vyhnula tuhé konzisteci, například korektoru v tyčince.
Ty pěnové make-upy jsou většinou matující a není už potřeba použít pudr. Nesprávně nanesený pudr totiž ještě více zvýrazní nedostatky..

Jeětě před tím vším je ale potřeba pleť správně ošetřovat, čistit, používat pravidelně peeling. Jinak i sebelepší a nejdražší make-up neudělá dobrou službu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9759
8.2.16 09:17

@FreeLady12 to zni dobre :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32
8.2.16 17:18

Já mám skvělé zkušenosti s Colorstay od Revlonu, sice nejde tak lehce sehnat, ale přes internet není problém. Já mám opravdu velmi mastnou pleť a žádný makeup z drogerie mi nevyhovoval. Jako pudr používám finační pudr Dermablend od Vichy ( má 28 gramů a vydrží velmi dlouho).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46669
8.2.16 21:49

@Crystallka, dermablend jsem kdysi mivala make-up a byl bezvadny. Lehoucky a zaroven kryci :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.2.16 14:36

Prosim o radu - nejdriv makeup a potom pudr? nebo jak je ta podkladova baze, tak predpokladam, ze ta je pod makeup…

trapim se s pletí, nevim, zda by mi pomohla kosmeticka, kamaradkam se stejnymi problémy nepomohla zadna :nevim:

a co pouzivate na odliceni makeupu a na noc?

• Nahlásit
  • Citovat
2022
29.2.16 15:36

Kolik ti je? 8) Mi až ve 27 přišla konečně kožní, která se může opravdu pyšnit titulem kožní lékař, na to, že nemám klasické akné, ale akné rosacea. Píšu to proto, že mě kosmetika taky nikdy nepomohla :mrgreen:

A k otázce: prvně krém, makeup a pudr. U podkladový báze bych se bála, aby ti nezacpávala póry :)

Na odličování používám micelární vodu od Loreal a na noc mastičky od kožní :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.2.16 16:16

Me je skoro 34 a vypadam jak pubertacka, mozna i proto mi občas rikaji slečno :zed: :roll:
ale uz me to vazne štve, jak ma plet vypada…

@naivka a jaky makeup a pudr používáš?

• Nahlásit
  • Citovat
2022
29.2.16 16:22

A nejsi taky spíš červenější v obličeji? :)

Používám Estée Lauder Double Wear a pudr Sensai, transparentní. Obojí je to dražší, no :poblion: teď mám doma i Revlon Colorstay, ale ten Estée je prostě lepší :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2022
29.2.16 16:22

Mi právě kožní říkala, že už jsem ve svým věku na akné stará :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16500
29.2.16 18:49

Pokud más mastnou pleť tak bych bázi nepoužívala. Krém, make up a pudr. Já roky používám So clear od Miss Sporty a jsem spokojena. Odlicuju hydrofilnim olejem od Saloos nebo micelarkou. Ten olej je uzasnej i na mastnou a problematickou pleť.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.2.16 19:27

@naivka cervena nejsem, je to podle me klasicke akne. neberu HA a mění se to v prubehu cyklu - před MS je to hruza, pak dobrý :nevim:

@terien a krem jaky? mam prave mastnou plet. když vecer odlicim, mela bych se necím natřit?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama