Pro jak staré děti se hodí kreativní sady Makedo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Popokatepetla
Závislačka 3217 příspěvků 29.11.17 10:06
Makedo kreativní sady

Ahoj, máte prosím někdo zkušenosti se skládačkami Makedo? S jak starými dětmi jste zkoušeli a jak jim to šlo? Moc se mi ten nápad líbí. Výrobce píše 5+, ale říkám si, aby to u takovýhlech prťat nebylo spíš, že rodič vyrábí a dítě kouká :)

Reakce:
Rive
Ukecaná baba ;) 1235 příspěvků 29.11.17 10:43

Tak záleží, která sada, obchod je jedodušší než třeba letadlo nebo robot.
My jsme teď kupovali pro neteř květinu, bude jí 6 a když jsme ji dali domeček pro panenky a právě obchod, tak to zvládla docela obstojně sama.

Lama Lama
Hvězda diskuse 49931 příspěvků 4 inzeráty 29.11.17 10:49

Máme doma, používáme spíš občas, vjako doplněk k tvoření něčeho jiného. Pětileták bude mít problém. Ale určitě využijete, pomůžeš. Mě se to líbilo hlavně na vlké projekty - třeba kartovnové stany, domy a hrady… Děti pak nabarvili a tak.

Popokatepetla
Závislačka 3217 příspěvků 29.11.17 11:47

@Rive ty jo zrovna robot se mi líbil..ono dětem těch 5 právě ještě ani není, proto uvažuju jestli už ano nebo ne. Tak to asi nechám až na příští rok :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s Ljubou Krbovou: Na manžela jsem občas dost temperamentní

Sympatická herečka Ljuba Krbová (60) je stálicí v seriálu Ulice. Kvůli tomu... číst dále >

Martin Kraus: Se Zounarem si penisy neporovnáváme, oba je máme malé

Dva nazí herci vedle sebe, to se v dnešních divadlech jen tak nevidí. Ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >