Pro jak staré děti se hodí kreativní sady Makedo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Popokatepetla
Závislačka 2963 příspěvků 29.11.17 10:06
Makedo kreativní sady

Ahoj, máte prosím někdo zkušenosti se skládačkami Makedo? S jak starými dětmi jste zkoušeli a jak jim to šlo? Moc se mi ten nápad líbí. Výrobce píše 5+, ale říkám si, aby to u takovýhlech prťat nebylo spíš, že rodič vyrábí a dítě kouká :)

Reklama

Reakce:

Rive
Ukecaná baba ;) 1009 příspěvků 29.11.17 10:43

Tak záleží, která sada, obchod je jedodušší než třeba letadlo nebo robot.
My jsme teď kupovali pro neteř květinu, bude jí 6 a když jsme ji dali domeček pro panenky a právě obchod, tak to zvládla docela obstojně sama.

Lama Lama
Hvězda diskuse 47284 příspěvků 29.11.17 10:49

Máme doma, používáme spíš občas, vjako doplněk k tvoření něčeho jiného. Pětileták bude mít problém. Ale určitě využijete, pomůžeš. Mě se to líbilo hlavně na vlké projekty - třeba kartovnové stany, domy a hrady… Děti pak nabarvili a tak.

Popokatepetla
Závislačka 2963 příspěvků 29.11.17 11:47

@Rive ty jo zrovna robot se mi líbil..ono dětem těch 5 právě ještě ani není, proto uvažuju jestli už ano nebo ne. Tak to asi nechám až na příští rok :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Chcete žít ve svém chateau? Můžete si jako Matěj von Osečany koupit tyto zámky

V České republice je momentálně k prodeji téměř stovka zámků, ročně se jich z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama