Malá 4,5 měsíce v noci co hodinu vzhůru na kojení .

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Veru97
Povídálka 19 příspěvků 13.08.19 22:36
Malá 4,5 měsíce v noci co hodinu vzhůru na kojení .

Zdravím, malá má 4,5 měsíce a dřív mi spala od 20:00 do 3:30 a pak po kojení až do 8:00.
Momentálně usne v osm, poprvé max ve 22:00 a pak co hodku vzhůru a hledá. U kojení se vzteká a pak teda znovu usina a za chvíli to samé.
Nevíte čím to muže být?
Myslíte, ze mam slabé mléko a měla bych na noc dávat um? :?
Předem děkuji za odpovědi. :srdce:

Reakce:
Micilin
Stálice 76 příspěvků 13.08.19 22:41

Možná ji rostou zoubky nebo je to spurt, zkus vydržet a UM nedavat. Věřím, ze to brzy přejde. Pres den at Ti nekdo pomuze a Ty se muzes prospat. Preji hodně sil.

MichaelkaT
Kecalka 147 příspěvků 13.08.19 22:42

Ahoj, nic jako slabe mleko neni.. Mozna se ti jen min nalivaji prsa a mala se musi vic snazit a nelibi se ji to. Pres den se koji stejne jak predtim nebo taky vice? A kdy presne se vzteka - az po chvilce kojeni, nebo hned od zacatku? Treba ma spurt nebo ji svedi dasne od zoubku tak chce vic dudlat. Muze se vztekat i proto, ze chce prave jen dudlat ale mliko tece a to se ji nelibi (to mi obcas dela syn - prisaje se a pak se vzteka ze mu tece mliko, chce si jen dudlat). Mam stejne stareho syna, taky se ted v noci zacal budit casteji, cca co dve hodiny. Proste to neresim a kojim, kdyz sem unavena tak si zdrimnu pres den nebo s nim jdu spat drive. UM ji nedavej, akorat ti pujde kojeni do kopru.. ;)

Anna85
Zasloužilá kecalka 626 příspěvků 13.08.19 22:46

Takovym obdobim si projde asi vetsina kojenych deti. U prvniho to trvalo tak dva mesice. Ted cekam u druheho kdy to bude :).
Ja jsem pak zacala pouzivat bily sum. Takze se mi nekolikrat za noc povedlo ho okamzite po probuzeni uspat. Kdyz to nepomohlo, to prso jsem vytahla :).
Preju pevne nervy :)
Jo, a UM jsem vyzkousela davat na noc pred spanim, aby se jako vic nasytil a uplne bez vysledku.

Veru97
Povídálka 19 příspěvků 13.08.19 22:47
@MichaelkaT píše:
Ahoj, nic jako slabe mleko neni.. Mozna se ti jen min nalivaji prsa a mala se musi vic snazit a nelibi se ji to. Pres den se koji stejne jak predtim nebo taky vice? A kdy presne se vzteka - az po chvilce kojeni, nebo hned od zacatku? Treba ma spurt nebo ji svedi dasne od zoubku tak chce vic dudlat. Muze se vztekat i proto, ze chce prave jen dudlat ale mliko tece a to se ji nelibi (to mi obcas dela syn - prisaje se a pak se vzteka ze mu tece mliko, chce si jen dudlat). Mam stejne stareho syna, taky se ted v noci zacal budit casteji, cca co dve hodiny. Proste to neresim a kojim, kdyz sem unavena tak si zdrimnu pres den nebo s nim jdu spat drive. UM ji nedavej, akorat ti pujde kojeni do kopru.. ;)

Prsa se mi nejspíš nalevaji min než predtim, mam aspoň teda ten pocit. Spurtem jsme si prošli nedávno, tak uvidíme.
Přestat kojit určitě nechci, tak to musíme vydržet teda a snad bude lip.

Lucius08
Zasloužilá kecalka 936 příspěvků 13.08.19 22:47

Hodně štěstí :D nic neudělaš. Mě se takhle budil první dítě až do roka, pak jsem musela přestat kojit a bylo to lepší ale ne supr :D. Zkoušeli jsme všechno možné, dávat kaši na noc, cumel, homeopatika, masážní gel na zoubky, hýbat s postylkou, novou matraci… jeje :D nic. Druhé dítě, to samé :zed: :D. Nic s tím neudělaš. Nějaké dítě prospi celou noc, někdo hold to štěstí nemá.

Veru97
Povídálka 19 příspěvků 13.08.19 22:50
@Anna85 píše:
Takovym obdobim si projde asi vetsina kojenych deti. U prvniho to trvalo tak dva mesice. Ted cekam u druheho kdy to bude :).
Ja jsem pak zacala pouzivat bily sum. Takze se mi nekolikrat za noc povedlo ho okamzite po probuzeni uspat. Kdyz to nepomohlo, to prso jsem vytahla :).
Preju pevne nervy :)
Jo, a UM jsem vyzkousela davat na noc pred spanim, aby se jako vic nasytil a uplne bez vysledku.

Tak to um asi ani zkoušet nemusíme. :sweat_smile:
No žák nezbývá nic jiného než vydržet.
Já bych si toho asi ani tolik nevšimla, Malá spi semnou a prisava se kdy chce a já to pomalu nevím, ale teď se malá naučila spát blíž u přítele a hledala prsa u nej kde je samozřejmě nenašla a začal pláč, tak ho to vzbudilo a upozornil na to, ze je to teď fakt často. Tak mě prave napadlo jestli nemá málo. :confused:

Veru97
Povídálka 19 příspěvků 13.08.19 22:53
@Lucius08 píše:
Hodně štěstí :D nic neudělaš. Mě se takhle budil první dítě až do roka, pak jsem musela přestat kojit a bylo to lepší ale ne supr :D. Zkoušeli jsme všechno možné, dávat kaši na noc, cumel, homeopatika, masážní gel na zoubky, hýbat s postylkou, novou matraci… jeje :D nic. Druhé dítě, to samé :zed: :D. Nic s tím neudělaš. Nějaké dítě prospi celou noc, někdo hold to štěstí nemá.

Tak se ještě par měsíců, let nevyspime, no co už. :sweat_smile:
Já se teda bála, jestli ji třeba už nestačí mé mléko, ale jak čtu, tak “chyba” bude asi jinde. :grinning:

Anna85
Zasloužilá kecalka 626 příspěvků 13.08.19 22:56

@Veru97
Ja se na to tehdy ptala doktorky. Rekla mi at um klidne zkusim, ale at nejsem překvapená kdyz to nebude mit pozadovany efekt :).
No, malymu bylo necelych 6mesicu. Ten UM pred spanim uz jsem mu nechala, naucil se aspon neusinat u prsu. Kojila jsem pak jeste v pohode do roka.
Ale to ti jako neradim zkouset, nekomu ta lahev muze kojeni opravdu pokazit ;)

Veru97
Povídálka 19 příspěvků 13.08.19 23:20
@Anna85 píše:
@Veru97
Ja se na to tehdy ptala doktorky. Rekla mi at um klidne zkusim, ale at nejsem překvapená kdyz to nebude mit pozadovany efekt :).
No, malymu bylo necelych 6mesicu. Ten UM pred spanim uz jsem mu nechala, naucil se aspon neusinat u prsu. Kojila jsem pak jeste v pohode do roka.
Ale to ti jako neradim zkouset, nekomu ta lahev muze kojeni opravdu pokazit ;)

Za chvíli jdeme na kontrolu, tak uvidím zda přibírá jak má atd, ale pokud ji nic nechybí a přibírá jak má, tak mě to kojení co hodinu v noci nezabije.
Hold mateřství má své pro a proti. :D
Ale ten “malej” uzlicek za to stojí. :srdce:

Annabela11
Závislačka 4191 příspěvků 13.08.19 23:50

@Veru97 Syn se budil cca do 3let co hodinu…byla jsem se synem i u dr byl v pořádku. Asi te nepotěšim.

Janli
Echt Kelišová 9824 příspěvků 13.08.19 23:59

Holka vydrž! Děti mění spánkový rytmy jako dubnový počasí. Za týden to může být jinak. Mě se dítě ještě v roce a půl budilo osmkrát za noc. Pak najednou zlom a začalo spát celou noc.

Veru97
Povídálka 19 příspěvků 14.08.19 00:40
@Annabela11 píše:
@Veru97 Syn se budil cca do 3let co hodinu…byla jsem se synem i u dr byl v pořádku. Asi te nepotěšim.

V pořádku. Jsem rada, ze to hned neznamená, ze mam málo mléka nebo tak, takže jsem i “rada”.
Hold to kvůli te svoji princezně vydrzim.

lucynka25
Extra třída :D 10061 příspěvků 15.08.19 08:24

@Veru97 je to úplně normální, miminka to mají různě a různá období, já pár týdnů kojila i 15× za noc :zed: První dceru jsem kojila 2,5roku a bylo to věelijaké..druhou dceru ještě kojím, budou jí 2 roky a v noci jak kdy, někdy mě nechá spát i do 4h, což je zázrak a někdy už od půlnoci huláká, že chce mlíko :roll:

Váš příspěvek
Reklama