Malá cestovatelka, jak ochránit její hlavu :-)

Anonymni
23.6.08 13:51

Malá cestovatelka, jak ochránit její hlavu :-)

Ahoj, vím, že jsou látkové mantinely, máme je, ale jsou věčně shrnuté a hlavu nechrání. Přemýšlela jsem, že ušiju něco pevnějšího, co se nemůže shrnout, ale malá je zase šplhoun (13měsíců) a bojím se, aby si na to nestoupala a nevypadla :roll: :roll: :roll:

Máte někdo tip, je to opravdu děs, uhodí se i desetkrát za noc, někdy ji to i zbudí. :? Napadlo mě jen obalit každou tyčku zvlášt, ale to je opravdu krajní a dost nároční řešení 8O 8)

Káča

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1234
23.6.08 13:58

A co jí dát ne přechodnou dobu do cestovní postýlky? Tam jsou jen čtyři místa na bouchnutí 8)

Jinak já jsem nechala Ondrovi ušít kolem celé postýlky vysoký mantinel až k okraji, takže se nebouchne, i když taky hrozně cestuje. Taky myslím pomáhá, že má tu postýlku trochu větší (140×70), takže i když leží nepříč, tak se vejde.

Medu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2724
23.6.08 14:17

Používali jsme kojící polštář nejdříve pro polohování v zavinovačce, pak jako „obložení“. Zmenšil se tím cestovní prostor, holky se do něj vždycky nějak vměstnaly a byly klidnější.
Bára.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
394
23.6.08 22:07

naše malá je na tom podobně, má v postýlce hodně malinkatých polštářků, dečku a tak, ona si to vždycky tím svým cestování tak nahrne, že se nebouchá. Jinak na chatě spí v cestovní postýlce a to je bomba, je tam síťka, takže jí nic nebolí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama