Malá je pořad nemocná

420
14.1.19 07:53

Malá je pořad nemocná

Ahoj chci se jen zeptat, jestli tu někdo ma nebo měl stejný problém jako já… Mala je týden ve školce týden doma porad dokola. Ma každou chvíli hluboký kašel a rýmu bez horecek naštěstí. Před vánocema nás doktorka nechala doma skoro dva měsíce!! Dělali ji testy na alergii které byly mírně zvýšené ale nevyřešilo se nic. Ted je zas bez léků byla po vánocích ve školce asi týden a už je zase hotova. Nevím jak se k tomu postavit docela me to ubiji.

Tak se chci zeptat jestli se tu někdo potýká s něčím podobným… Díky za odpovědi :) myslíte ze to je normální?

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

14.1.19 07:57
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3098
14.1.19 08:02

Zkus se s ni poradit o vakcinaci. My tohle meli s mladym. Tchan je dr. Predepsal mladymu broncho vaxom. Je to v prascich a dava se to na cykly. Je to na predpis. Obsahuje to nejcastejsi bakterie, ktere zpusobuji onemocneni dychacich cest. Ja uz vyzkousela vsechno mozny, jrozili uz odebranim mandli, takze jsem na tohle pristoupila. Nabiha to mesic. Mladej uz je mesic zdravy, ac skolka porad hlasi velky podstav.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.1.19 08:04

@Ga Briela znám. Loni byl syn ve školce celkem asi dva měsíce, zbytek nemocný. Letos to je o něco lepší 2 týdny v září, 2 týdny v říjnu, týden v listopadu, 4 dny v prosinci a teď taky 4 dny. Aktuálně jsme v nemocnici s laryngitidou. Měl ji opravdu silnou. 10 předchozích jsme zvládli doma. Tentokrát už to nešlo. Jsme tu třetí den a uvidíme, jestli nás pustí. Včera to na to ještě nebylo.
Jak píšeš. Má hluboký kašel. Na rýmy moc netrpí. Máme to tak už pátý rok. Vlastně od doby, co starší nastoupil do školky a to jsem ho hodně nechávala doma. Je to náročné, ale musíme přežít.

• Nahlásit
  • Citovat
737
14.1.19 08:05

Ahoj,pred dvema mesici jsem davala podobny prispevek. Syn po nastupu doms taky porad doma. A to jinak nebyval nemocny,na kolektiv z jesli zvykly. Co jsem dotaz dopsala,je zdravy :lol: tuky tuk na drevo. Pomohlo fakt dolecit,kazdy vecer si rozpusti pulku taety vitC ve vode. Zkousela jsdm kdovijake preparaty a nic jineho na imunitu nepomohlo. Pomuze ti,ze vetsina deti se s tim potyka… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
61049
14.1.19 08:05

Naprosto normalni. Dcera byla nemocna v kuse dva roky, do skolky sla v roce a pul a pak byla najednou ze dne na den zdrava, od konce dubna 2018 doted. Asi se promorila. Takze vydrzet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15142
14.1.19 08:12

Taky to tak máme. Syn je nemocný každou chvíli, naštěstí teda jenom rýma, kašel, teplotu měl zatím jednou, ale než nastoupil do školky vůbec nevěděl co to nemoc je :zed: chce to vydržet, ono hlavně ten první rok jsou nemocní každou chvíli než si to tělo zvykne na ten kolektiv, promoří se a získá nějakou imunitu, aby se nechytla každá nudle co projde kolem ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.19 10:19

No holky já vás nepotěším. Syn marodí od nástupu do školky extrémě. A bohužel se ho to drží i když už je ve školce čtvrtým rokem. Je mu 6. Už měl být ve škole, ale dostal odklad, mimo jiné i kvůli té marodnosti. A nemám pocit, že je to lepší. Naopak. Teď je doma s virózou už od 7. prosince. Doktorka už krčí rameny. Do školky nastoupil normálně ve třech letech. Imunita se nijak nezlepšuje. Chytne všechno, co letí kolem. Manžel by strašně rád druhé dítě, ale mimo jiné mě i tohle drží zpět. Nechci. Jsem z těch věčných nemocí už semletá. Sedíme doma. Už druhé Vánoce v čudu. Zrušené všechny návšetěvy a akce, na které jsme se moc těsili. Jsme už v takové sociální izolaci. Celá zima v háji. Syn začal v září konečně chodit na nějaké kroužky. Doufala jsem, že letos už to bude o dost lepší a prd. Platíme vše úplně zbytečně. Synovi je to moc líto. I by rád do školky za kámošema.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
61049
14.1.19 10:27

@S.Berankinová a co mu je, ze musi sedet jenom doma? Na imunologii jste byli?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.1.19 10:29

@S.Berankinová řešili jste nějak imunitu a alergie?

• Nahlásit
  • Citovat
2189
14.1.19 10:34

S první dcerou v pohodě, ale druhá byla na hromadě každou chvíli. Můžu poradit jen to, že si koupit kapky echinaceu čistě v alkoholu (větší účinek než sirup), sinupret kapky. Echinaceu brát preventivně dlouhodobě. Sinupret začít hned jak začíná rýma. Kupte si ultrazvukový inhalátor a pravidelně inhalujte vincentku. U nás to pak bylo o 80 procent lepší. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2189
14.1.19 10:36

Ještě bych poradila stříkat eucasol při nachlazení na polštář na noc a když je zdrávo tak na tričko, když jde do školky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
61049
14.1.19 10:39

A ja pravidelne do nosu Vincentku, 2-3× denne, klidne 4× do kazde dirky a vysmrkat. Clovek se divi, co v tom nose maji, i za spinu, kazdy den. Jak je cista ta sliznice, tak se tam dle me nedari bacilum a virum, nestihnou se pomnozit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama