Malá mi tvrdí, že ve školce nesmí na záchod :-(

2176
10.2.16 00:09

Malá mi tvrdí že ve školce nesmí na záchod :-(

Jdu si pro radu, neustále bojujeme s pocuravanim ve školce při spaní někdy i normálně. Že začátku to nebylo. Stalo se to až tehdy kdy řekla paní učitelka že se má vydcurat jednou a pořádně a nevhodit pak každých 5 minut že pak to dělají schválně všechny děti. Myslím v odpoledním spánku. A od té doby denně počurana. A tvrdí mi že na záchod nesmí:-( prý ji furt upozorňují i já ji to vysvětlují ale marně, co teď? 3 týdny byla nemocná a nepočítala se nikdy ani v noci. Teď jak začala chodit do školky už se pocurava i v noci doma

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8269
10.2.16 00:16

@Luciet2 To je divé.. A co na to učitelka, mluvila jsi s ní?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1606
10.2.16 00:18
@Luciet2 píše:
Jdu si pro radu, neustále bojujeme s pocuravanim ve školce při spaní někdy i normálně. Že začátku to nebylo. Stalo se to až tehdy kdy řekla paní učitelka že se má vydcurat jednou a pořádně a nevhodit pak každých 5 minut že pak to dělají schválně všechny děti. Myslím v odpoledním spánku. A od té doby denně počurana. A tvrdí mi že na záchod nesmí:-( prý ji furt upozorňují i já ji to vysvětlují ale marně, co teď? 3 týdny byla nemocná a nepočítala se nikdy ani v noci. Teď jak začala chodit do školky už se pocurava i v noci doma

A co na to ucitelky. Podle me ji vypestovali s curanim trauma, ktery se navic projevilo i pocuravanim doma. Zjistila bych jejich verzi a trvala asi na tom, aby ji nechali chodit, jak potrebuje. Takhle se pocura uz jen z toho, ze vi, ze ji vickrat nepustej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
822
10.2.16 00:20

Taky bych si promluvila s ucitelkou. Pokud potrebuje curat, musi ji prece pustit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8269
10.2.16 00:22

@tronelka Ale zase je divné, že to přece ta učitelka musí vidět, že je holka počůraná, a to každý den!
To fakt musí být padlá na hlavu, aby i tak jí zakazovala chodit na záchod :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1606
10.2.16 00:27

Podle me uz je to blok v ty detsky hlavicce a kdyz na ni budou tlacit a trvat na zakazu chozeni na WC, tezko se to vyresi. Ja si pamatuju, jak jsem v 2 tride na zakladce mela vzdycky silenej pocit na velkou pred kazdou desetiminutovkou z matematiky. Pokazdy, me nechala ucitelka jit a cela trida na me cekala a az pote se psalo :mrgreen:. Nevim, jak by to dopadlo, kdyby me nepustila, kazdopadne to pak casem odeznelo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
366
10.2.16 00:32

Těším se na den, kdy ze školních zařízení vymizí tahle nesmyslná nařízení sto let za opicemi. I kdyby šla s každou druhou kapičkou, snad má každá lidská bytost právo jít na záchod, ne?! Člověk je tak opatrně učí chodit na záchod a pak to nějaká pí učitelka zkazí svým necitlivým přístupem..Asi bych to pořešila s učitelkama, ať z toho ještě malá nemá problém :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1606
10.2.16 00:33
@Klementyna píše:
@tronelka Ale zase je divné, že to přece ta učitelka musí vidět, že je holka počůraná, a to každý den!
To fakt musí být padlá na hlavu, aby i tak jí zakazovala chodit na záchod :nevim:

Tezko rict, jak to je. Treba ji 2krat pusti a holcicka se nevycura, protoze to ma psychicky blokly prave tim, ze vi, yme vickrat uz ji nepusti. Kdyby vedela, ze muze jit 100krat, slo bx ji to napoprve a byl by klid. Treba :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8269
10.2.16 00:51

@tronelka Myslím si to stejné. Jen mě děsí, že by mezi učitelkami v mateřské škole opravdu mohly existovat takové blbky, které dokáží udělat dítěti blok ohledně čůrání.
Proto mě extrémně zajímá, až zakladatelka napíše, co na to říká učitelka..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
997
10.2.16 01:01

Ucam hrabe furt stejne, tak se nedivim i tohodle pristupu, chudak dite, asi bych ji to hezky vytmavila frajerce, zeptala se i ostatnich rodicu, at se deti zeptaji, jak to je s chozenim na zachod a vylicila vasi situaci, treba na tom nekdo bude stejne nebo maji zakaz i jiny a uz bych davala reditelce stiznost, po neuspechu vymenit skolku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1606
10.2.16 01:08
@Klementyna píše:
@tronelka Myslím si to stejné. Jen mě děsí, že by mezi učitelkami v mateřské škole opravdu mohly existovat takové blbky, které dokáží udělat dítěti blok ohledně čůrání.

Ja se bohuzel obavam, ze blbky se nevyhybaj ani materskejm skolkam. Staci mi co vidam tady na sidlisti, kdyz potkam MS venku. Deti na prochazce, obe uci v cele siku, krafaj silnice, nesilnice. Pak vidim jak prcky vypustej na oploceny basketbalovy hriste, stoupnou ke vchodu a krafaj. Bez mice, bez prolezacek, ale hlavne ze maj deti oploceny a muzou krafat. Jindy je zas vidim, jak je vypustej u lesace, sedej v altanku a decka jsou bez dozoru rozlezli vsude, do toho pejskari a kdokoli, kdo je tam zrovna na prochazce. Posledni dobou si to tu sonduju, kdyz chci dat syna do skolky a jak to tak pozoruju, tak jsem z toho cim dal vic otravena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
239
10.2.16 04:00

Takè bych si stěžovala, doporučuji ihned vyměnit školku… Každopádně přejí ať se vše zase zlepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16985
10.2.16 04:23
@Klementyna píše:

Maly od letoska chodi do jine skolky. Nemel jedinou nehodu ve tride ani na prochazce (a to se mu bohuzel stane i na prochazce s nami…) Ovsem loni po zmene ucitelky v predchozi skolce jsme meli dvoumesicni problem s nehodami primo ve tride nebo na prochazce. Kdyz byl o prazdninach v jine tride, problem nebyl… Takze jsem presvedcena, ze to muze pusobit „osobnost ucitelky“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16985
10.2.16 04:24

@tronelka jsme ze stejneho „velkomesta“ :-) asi :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9175
10.2.16 06:28

Promluvila bych si s učitelkou. Není možné, že si to dcera špatně vyložila? Že paní učitelka jí řekla, že se má jednou pořádně vyčůrat a ona to pochopila tak že smí jednou a více ne? :nevim: Pokud jí to opravdu zakazují, začala bych to i hned řešit s řeritelkou školky. Myslím, že vzhledem k tomu, že doma se nepočůrává, budu mít nějaký blok, strach právě ze školky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama