Malá svatba na úřadě v Ostravě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LittleTea
Povídálka 19 příspěvků 25.08.18 11:04
Malá svatba na úřadě v Ostravě

Zdravím všechny :)

s přítelem plánujeme příští rok svatbu, malou rodinnou a nejspíše na úřadě Ostrava Jih. Bude nás velmi málo, maximálně 10. Chci se zeptat máte někdo zkušenosti se svatbou na úřadě případně přímo v Ostravě Jihu?
Ráda bych si nechala udělat i hezké fotky ale netuším na kterém místě. Napadl mě Bělský les.
Hostinu plánujeme trochu netradičně, v naší oblíbené čínské restauraci.
Co se týče šatů nejraději bych si šaty půjčila protože jejich zakoupení je velmi drahé.
Budu ráda za Vaše názory a případné tipy :)
Děkuji a přeji krásnou sobotu :)

Reakce:

P4ja
Kelišová 6279 příspěvků 25.08.18 11:47

Na úřadě naprosto v pohodě. Kamarádka dokonce měla domluveného fotografa z úřadu. A jinak udělej si to podle sebe. Klidně hostinu v čínské, když se najíte a hostům to vadit nebude.

Co se týká půjčení tak jsem dávala kolem 5tis. Ale někdo třeba objedná z wish nebo ali za pár korun. Takže s tím půjčením to tak laciné nebude.

tumpach
Kelišová 5975 příspěvků 25.08.18 12:01

@P4ja ano s tím souhlasím, nebo existuje skupinka na facebooku tak můžeš tam, zkusit najít nějaké šaty;) ;)

andelka83
Neúnavná pisatelka 19882 příspěvků 25.08.18 12:09

My jsme měli malou svatbu,ale ne v Ostravě. Jinak šaty jsem si koupila na bazarku,za 1500, všichni nadšení. Půjčovné te většinou vyjde dráž. Doporučuju nějaké svatební bazarky na fb. Teď se bude prodávat spousta šatů.

LittleTea
Povídálka 19 příspěvků 25.08.18 12:11

Děkuji moc za reakce!:)
No s tou restaurací je to v pohodě chodí tam skoro všichni kteří na svatbě budou.
A co se týče fotografa, to si myslím že on fotí jen na tom úřadě pak mimo úřad už asi ne.
U toho objednávání z netu se bojím toho že mi ty šaty nebudou sedět :/ Nemám zrovna štíhlou postavu totiž ale snažím se aspoň něco shodit.
Můžu se zeptat na název té skupiny na fb, prosím? :kytka:

Králičice
Extra třída :D 13060 příspěvků 25.08.18 12:39

@LittleTea - http://satyprotebe.cz/…tebnich-satu tahle půjčovna je přímo ve Venuši v Hrabůvce.
Tady máš přímo info je svatbě v obřadní síni https://ovajih.ostrava.cz/…i-manzelstvi

Králičice
Extra třída :D 13060 příspěvků 25.08.18 12:41

Jinak fotky z Běláku máme a jsou krásné, ale fotil je špičkový fotograf a dost upravoval pozadí.. Ale vídám tam svatby fotit často - zvlášť v té nové upravené části.

LittleTea
Povídálka 19 příspěvků 25.08.18 12:52

@Králičice děkuji za odpověď. Na ty stránky už jsme se dívali i na ty stránky toho salonu, vypadá to tam moc hezky.
Můžu se zeptat na kolik takový fotograf výjde cca. Ty fotografie bych chtěla mít opravdu hezké a jsem ráda že nápad se fotit v Bělském lese není úplná blbost :)
Mě napadlo u toho jezírka které je hned ze začátku :)

Králičice
Extra třída :D 13060 příspěvků 25.08.18 12:56

@LittleTea - no nás fotil manželův kamarád, který se zároveň focením živí, takže to řešil manžel :-) Ale třeba tady fotografka z Poruby má cenu 4000. http://www.monikafoto.cz/cenik/

Králičice
Extra třída :D 13060 příspěvků 25.08.18 12:58

A k hezkým fotkám stačí jen spokojení novomanželé a dobrý fotograf se postará o zbytek ;)

LittleTea
Povídálka 19 příspěvků 25.08.18 13:07

@Králičice aaaha tak to jo , známého fotografa asi nemáme :D tak se poohlídneme jinde:) navíc když se mi povede ušetřit za šaty proč to nedat do fotografa :)
Přesně to si myslím také tak děkuji moc za rady !:)

tumpach
Kelišová 5975 příspěvků 25.08.18 13:33

@LittleTea https://www.facebook.com/…censke.saty/?… tady je odkaz

LittleTea
Povídálka 19 příspěvků 25.08.18 14:25

@tumpach Super, děkuji moc už jsem si tam zažádala o přidání.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Takhle ne, šéfová! Nástupci Pohlreicha jsou spíše bezradní profesionální požitkáři

Televize Prima v pondělí odstartovala kuchařskou show Ano, šéfová!, která... číst dále >

Nádherná dcera Jiřího Dvořáka ze StarDance: Je kopií Scarlett Johansson!

Už jste viděli krásnou dceru herce Jiřího Dvořáka (51) a jeho exmanželky... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >