Reklama

Malá svatba pouze s obědem

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Terezie231
Kecalka 304 příspěvků 13.07.18 05:46
Malá svatba pouze s obědem

Zdravím, kdo z vás měl malou svatbu pouze obřad, focení a oběd v restauraci? Jelikož nejsem ráda středem pozornosti tak jsme se dohodly že svatba bude jen taková. Dohramady nás bude pouze 10 lidí. A chci se zeptat těch co měli také jen takhle malou svatbu v čem jste šla jako nevěsta do tý restaurace? Normálně ve svatebních šatech a nebo jste se převlékla? Jelikož nejsem ráda středem pozornosti tak nechci aby po mě někdo koukal. Nejradši bych se převlékla bude to i pohodlnější. Ale na druhou stranu v okolí restaurace je tak nádherně rybníčky parky no prostě krása. A tak by bylo krásné udělat tam nákou tu fotku. Fotograf už s náma teda nebude ale někdo z rodiny by nás aspon zblejskl. Tak nevim no.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

lokynka
Kelišová 5228 příspěvků 13.07.18 05:54

My měli jen malou svatbu s obědem, na oběd jsem šla v šatech, ještě předtím jsme měli focení v ateliéru. Po obědě jsme jeli domů na kafe a zákusky.

Gortyna
Kecalka 374 příspěvků 13.07.18 06:05

Tak my to měli ještě menší, jen se svědky. Na oběd jsme měli jen rezervaci s tím, že nevěděli, že jde o svatbu. Šla jsem ve svatebním, měli jsme s sebou fotografku. Jen bylo blbý,.že tam byla svatba v salónku asi pro 20 - 30 lidí, tak druhá nevěsta nebyla nadšená. Já to neřešila. Majitel říkal, že ten.den jsem byla třetí. Nikdo si mě nevšímal.

Terezie231
Kecalka 304 příspěvků 13.07.18 06:11

@Gortyna O nás taky neví že to bude svatba (svatební oběd) prostě jsme si jen zarezervovaly stůl pro 10 lidí.

Alušáček
Závislačka 3074 příspěvků 13.07.18 06:14

@Terezie231 My jsme měli malou rodinou svatbu pro 15lidi,obřad,fo­ceni,oběd v restauraci,party na zahradě. Do restaurace jsem šla ve svatebních šatech,ale měla jsem jednoduché bílé,ne žádnou velkou róbu.

Tiffany1
Závislačka 3814 příspěvků 13.07.18 06:15

Zase, ciste teoretiky, mela by to byt svatba jednou za zivot, ja bych si ty saty uzila, kdyz uz je budu mit… :oops: . Kolikrat v zivote ma clovek šanci si vzit takove saty. Dnes uz se i do divadla chodí v dzinach, což mi teda prijde absolutně nekulturni. :nevim:
A pokud je to tam tak pekne, zvažovala bych i toho fotografa s sebou. Fotky jsou stejne to nejvic, co ti zustane, tak, at mate hezke fotky z cele svatby. :palec:

Ijen
Zasloužilá kecalka 808 příspěvků 13.07.18 06:30

Prvni svatbu jsem tak mela, obrad, obed, 6 hostu a my, na sobe jsem mela kostymek, fotografa jsme nemeli, fotil nekdo z rodiny a jenom uvnitr, na foceni venku to v lednu nebylo.

Neeky
Kecalka 408 příspěvků 13.07.18 06:40

Měli jsme menší svatbu - 22 hostů na oběd v restauraci a poté šmitec. V restauraci jsme požádali o oddělené stolování, takže nám vyhradili část restaruace. Jelikož jsme na oběd jeli z kostela, tak jsem šaty měla stála na sobě, ale nikdo to neřešil, že bych budila nějaké pozdvižení mezi obědvajícími hosty. :mrgreen: Po obědě a zákusku jsme se s ostatními rozloučili a všichni se odebrali do svých domovů. My s manželem, fotografem a kameramanem jsme se odebrali udělat ještě pár záběrú/snímku a v 17:00 už bylo i pro nás po všem. Neměnila bych ani za zlaté prase :mavam:

Kassor
Kecalka 373 příspěvků 13.07.18 07:01

@Terezie231 Ja mela malou svatbu, jen 16 lidi. Jen ti nejblizsi, taky nemam rada byt stredem pozornosti a bylo to presne ono. Do restaurace jsem sla asi jeste v satech a tam se v kumbale prevlekla. Zadna ziva muzika, prvni tanec jsme si strihli tango a cely vecer jsme strsali a radili na nase pisnicky z mladi :lol: Byl to skvely vecer, presne tak, jak jsme oba chteli. My nemeli ani zadne oznameni, ani kolacky. To nas vubec nezajimalo, rodice do nas neprudili, bylo to naprosto super. No a moje starsi sestra, ta mela velkou svatbu ( vic jak 150lidi). Byla to hruza, ja ani nevedela, kolik mame pribuznych, v zivote jsme je nevidela a sestra evidentne taky ne, nebot kdyz sestra mela slavnostne sestupovat ze schodu ( z domu) jakoze nevesta, tak jsem nejdriv sla ja ( navlikli na me nejaky druzickovsky saty, ale byly taky bily) no a zdejsi osazenstvo zacalo tleskat, ze nevesta prichazi.. To bylo faux-pas :lol: no, proste se tam uz pomalu nikdo neznal, bylo to neskutecne drahy ( rodice se kvuli tomu zadluzili) a ta ziva, predrazena kapela byla silena. Kazdemu vyhovuje neco jineho, a proto si to hlavne udelejte, jak sami chcete!!! Hlavne, at jste stastni a spokojeni :pankac: :kytka:

cecetka
Kelišová 7171 příspěvků 13.07.18 07:23
@lokynka píše:
My měli jen malou svatbu s obědem, na oběd jsem šla v šatech, ještě předtím jsme měli focení v ateliéru. Po obědě jsme jeli domů na kafe a zákusky.

Taky tak. Foceni venku jsme meli az odpoledne, kdy jsme opustili restauraci.

Uživatel je onlineTichošlápek
Echt Kelišová 9577 příspěvků 13.07.18 07:38

Měla jsem normálně svatební šaty. Ale byly krátké ne žádná roba ala puding ;) a v restauraci jsme měli samostatný salonek, takže někdo na mne koukal max cestou na wc ;) fotil nás kamarád

Lex1
Zasloužilá kecalka 513 příspěvků 13.07.18 07:42

@Terezie231 my chystáme malou svatbu teď v srpnu. Obřad se svědky a oběd 9 lidí. Šla bych ve svatebních šatech, ale nechceš-li být středem pozornosti a ani v restauraci neví, že se jedná o svatbu, určitě bych se prevlekla, do nějakých neznych (béžové třeba) Tobě příjemných šatů.

Gortyna
Kecalka 374 příspěvků 13.07.18 08:00

Jen doporučuji vybírat dobře fotografa. Máme moc krásné fotky a vůbec není poznat, že to bylo „zadarmo“ na radnici. Nedávno jsem četla článek, že levnější svatby mají menší rozvodovost, jrn to bohužel nemohu najít.

Uživatel je onlineLuboš P
Zasloužilá kecalka 524 příspěvků 13.07.18 08:13

Já si myslím, že se zakladatelka měla dohodnout i s ženichem a vzít v úvahu i jeho názor. Manželství by se nemělo zahajovat jednostrannými rozhodnutími.

Uživatel je onlineTichošlápek
Echt Kelišová 9577 příspěvků 13.07.18 08:15

@Luboš P píše, ze se dohodli. Nic o jednostranném názoru tu není

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Reklama