Malá ublinkává po jogurtu

Obara
23.4.20 18:34

Malá ublinkává po jogurtu

Zdravím, malá trpěla na ublinkávání po UM, ale od doby, co má příkrmy už neblinká až na jogurt. Má necelých 7. měsíců a cca 14 dní dávám jogurt jenomže po něm vždycky ublinkne, většinou tak hodinu poté, co ho sní…dávám bílou bio hollandii nebo agrolu a míchám s ovocem (buď čerstvým nebo s přesnídávkou), nevíte čím by to mohlo být?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64594
23.4.20 18:35

@Obara asi tím jogurtem.. Konzistence atd.. Prostě jí to nesedí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8815
23.4.20 18:41

Prostě jí to nesedí, tak jí to necpi :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1172
23.4.20 18:45

Jo, akorat premyslim jestli takovou diskuzi zalozim. Jenze moje mala7,5mes neublinkava. Hazi brutalni savle. Ted zrovna toho vyhodila tolik jak dospelak po spatny party :? A jeji dr zkousejte, davejte, potrebuje vapnik. Tak nevim jak na ni. Um uz taky moc nechce, ma rano a vecer a trochu odpo jako variantu kdyz uz nevim co ji dat na svacinu.
Jinak presne-bily jogurt a trocha ovoce… rada si prectu rady…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17983
23.4.20 19:01

Nedávej jí jogurt :-D

Zkus jestli to bude dělat třeba i trochu oslazený tvaroh, případně mléčný kaše, nebo tak něco.

Příspěvek upraven 23.04.20 v 19:03

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Obara
23.4.20 19:01
@Khalesi píše:
Jo, akorat premyslim jestli takovou diskuzi zalozim. Jenze moje mala7,5mes neublinkava. Hazi brutalni savle. Ted zrovna toho vyhodila tolik jak dospelak po spatny party :? A jeji dr zkousejte, davejte, potrebuje vapnik. Tak nevim jak na ni. Um uz taky moc nechce, ma rano a vecer a trochu odpo jako variantu kdyz uz nevim co ji dat na svacinu.
Jinak presne-bily jogurt a trocha ovoce… rada si prectu rady…

No právě..mě nepije UM téměř vůbec, už jen v noci a to ještě ne každou noc :roll: proto dr. říkala ať dávám bílé jogurty no ale když ublinkává..naštěstí teda šavle nehází jen fakt trochu blinkne

• Citovat
  • Nahlásit
64594
23.4.20 19:05

@Khalesi nedávej jogurt, je moře jiných potravin, kde je vápník :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56453
23.4.20 19:26

Jogurt bych vysadila a zkusila znovu až třeba za měsíc možná i později nebo dát jenom pár lžiček a zjišťovat jaké množství dítě snese.
U nás dcera ublinkávala po jogurtu, ale ne vždycky. Potom jsem zjistila, že se to stávalo, když snědla víc jak jeden kelímek jogurtu. I když by si kolikrát dala víc, tak nedostane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Obara
23.4.20 19:58

@tezi dávám jí půl kelímku a do toho 125 g přesnídávky :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
4156
23.4.20 20:06

Mladší měla ten samý problém. Takže jsem jogurt moc nedávala. Pomáhalo, když jogurt zajedla pečivem, piškoty atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1172
23.4.20 20:19

@martina.se Naprosto vazne-ktere potraviny?? Nema jediny zub, i sebemensim kouskem se davi a navaluje. Takze takovy chlebik se syrem proste neni realny.
Jinak ji totalne vse-v ramci sveho veku. Neni to moje prvni dite ale jak kdyby bylo prvni :D tapu a tapu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56453
23.4.20 21:06

@Obara tak dá to přesnídávky třeba 3 lžičky jogurtu a pokud nebude ublinkávat tak po týdnu přidat další lžičku :think:
Mě přijde v 7 měsících na jogurt malá, nejdřív jsem vždycky dávala až kolem 9. měsíce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64594
23.4.20 21:32
@Khalesi píše:
@martina.se Naprosto vazne-ktere potraviny?? Nema jediny zub, i sebemensim kouskem se davi a navaluje. Takze takovy chlebik se syrem proste neni realny.
Jinak ji totalne vse-v ramci sveho veku. Neni to moje prvni dite ale jak kdyby bylo prvni :D tapu a tapu :)

Můj měl abmk, nesměl vůbec nic s mlékem.. Věř, že je hodně potravin, které obsahují vápník :mrgreen: a ano, odmalička. Nehledě na to, že teď můžeš hodně věcí mixovat :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9299
23.4.20 21:37
@Obara píše:
Zdravím, malá trpěla na ublinkávání po UM, ale od doby, co má příkrmy už neblinká až na jogurt. Má necelých 7. měsíců a cca 14 dní dávám jogurt jenomže po něm vždycky ublinkne, většinou tak hodinu poté, co ho sní…dávám bílou bio hollandii nebo agrolu a míchám s ovocem (buď čerstvým nebo s přesnídávkou), nevíte čím by to mohlo být?

Z toho textu vypadá, že ublinkávala vždy jen po mléku? U toho i bývá, že s příkrmy se to zlepší. Tak nemůže jí vadit mléko?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9299
23.4.20 21:39
@Khalesi píše:
Jinak presne-bily jogurt a trocha ovoce… rada si prectu rady…

Nemá reflux? Zvrací po všem jídle stejně? Záleží spíš na konzistenci potravy či na tom kterou potravinu jí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat