Malá začala špatně spát

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2495 příspěvků 2 inzeráty 05.08.18 16:32
Malá začala špatně spát

Ahoj holky naše holčička 15 měsíců začala špatně spát. Vždy spinkala ktásně, usla v devět večer a vzbudila se jednou až dvakrát na mlíčko a spala dát a až do devíti, desíti. Teď jde spát v půl desáté večer, spí tak dvě až dvě a půl hodiny a pak to začne, řev, který trvá celkem asi 3 hodiny, takže stále chodím k ní a chovám a pokládám do postýlky a zase chovám do toho huláká máma máma. Pak usne a spí. Mlíčko nechce najednou v noci. Rostly jí stoličky, které jsou už do půlky venku. Tak to asi zuby nebudou. Holky co s tim? Nechat vybrečet, natahovat ty pauzy, kdy k ní budu chodit, nebo já už nevim, ale už sme s manželem hotový

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

mayecka
Ukecaná baba ;) 1185 příspěvků 05.08.18 16:41

Možná to bude blbost ale nemůže to být tím teplem?? Naše malá se mi vrtí a pobrekava asi polovinu noci takže taky docela prča :? :hug:

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2495 příspěvků 2 inzeráty 05.08.18 16:44

No je to možný koupila sem větrák ale nepomáhá to

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2495 příspěvků 2 inzeráty 05.08.18 16:44
@mayecka píše:
Možná to bude blbost ale nemůže to být tím teplem?? Naše malá se mi vrtí a pobrekava asi polovinu noci takže taky docela prča :? :hug:

No je to děs

mayecka
Ukecaná baba ;) 1185 příspěvků 05.08.18 16:47

@Lamátko větrák jsem taky zkoušela ale pak malá furt měla rýmu :( a nechcete zkusit vzít dítko na noc k sobě? Ale zase je riziko že si zvykne spinkat s vámi :think: :hug:

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2495 příspěvků 2 inzeráty 05.08.18 16:51
@mayecka píše:
@Lamátko větrák jsem taky zkoušela ale pak malá furt měla rýmu :( a nechcete zkusit vzít dítko na noc k sobě? Ale zase je riziko že si zvykne spinkat s vámi :think: :hug:

No právě to by se jí líbilo, ale za týden má být po vedrech a už bych jí z ložnice nedostala, musím vydržet a pak se uvidí zda je to vedrem

Gortyna
Kecalka 405 příspěvků 05.08.18 16:56

Hele já dělám takovou „prasárnu“, když je krize: nechám usnout u nás a pak přenesu zpět

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2495 příspěvků 2 inzeráty 05.08.18 17:12
@Gortyna píše:
Hele já dělám takovou „prasárnu“, když je krize: nechám usnout u nás a pak přenesu zpět
:palec:

nenivolnynick
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 1 inzerát 05.08.18 17:19

Ja bych ji dala k vam, za lepsi vyspani vas vsech by mi to teda stalo… maly s nama spal a problem odejit nemel. Před dovolenou se j dodelal pokojik, byl tam tak 14 dnu… na dovci spal tyden s nami a po navratu je zase ve svem novem pokojíčku.
Rozhodne bych nevolila zadne vyrvavani. Muze to být vedrem, zuby…

lovethelife
Zasloužilá kecalka 956 příspěvků 2 inzeráty 05.08.18 20:43

Mam sice dceru jen 7m, ale tim vedrem neji a nespi…

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1728 příspěvků 05.08.18 21:14

Normální období, někdy je hůř někdy líp… doteď jste měli spaní luxus no :lol:

CocoCoco13
Povídálka 35 příspěvků 05.08.18 21:35

Mě se malý pořád probouzí každou hodinu někdy i co půl hodinu každou noc už sedm měsíců a já stále doufám že už se to přece musí zlepšit..... :) a ono stále nic :zed: :zed: :zed:

lovethelife
Zasloužilá kecalka 956 příspěvků 2 inzeráty 05.08.18 22:33

@CocoCoco13 ty blaho :zed: Kolik mu je? Dcera to ma nastesti tak jen ted ve vedrech a pri zubech.

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1728 příspěvků 05.08.18 22:55

@CocoCoco13 Měla jsem to se starším synem podobně, ještě hůř, budil se klidně co 15-20min celou noc, trvalo to skoro rok. Pak jsem v noci přestala kojit a začal konečně spát :think:

CocoCoco13
Povídálka 35 příspěvků 05.08.18 23:13

@lovethelife je mu sedm měsíců. My nežijeme v Čechách tak vedrem to není, zuby snáší tak nějak v pohodě. Dala jsem ho k nám do postele v domnění že když mě uciti bude líp spát, to taky nepomohlo. Doufala jsem že až začneme s příkrmy že se to zlepší když bude mít plnější bříško taky nic. Přes den naspi max hodinu :zed: :zed: :zed: já jsem si myslela že jsem hyperaktivní, ale na něho nemám :lol:. V úterý letíme do Čech tak se bojím aby to nebylo ještě horší :roll:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >