Malaga - máte tip na ubytování s dětmi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
VirtualniKancelar
Stálice 79 příspěvků 28.09.14 19:56
Malaga - máte typ na ubytování s dětmi?

Ahoj, máte někdo zkušenost s ubytování s malými dětmi v Malaze, případně poblíž? Určitě potřebujeme wifi, hřiště, ideálně dětský koutek… Dá se tam v zimě koupat jinde než v bazénu? Díky moc za případné názory.

Reakce:
Meha
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.14 20:01

Možná @Malaga by mohla vědět ;)

Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 20197 příspěvků 28.09.14 20:06

No a kdy sem chcete jet? Jsem 100km od Malagy a uz ted to na koupani teda neni, ani v bazenu :nevim:

Malaga
Nadpozemská drbna 25335 příspěvků 28.09.14 20:11

@Meha jj, už jsem byla kontaktována ;)

VirtualniKancelar
Stálice 79 příspěvků 28.09.14 20:33
@pikola píše:
No a kdy sem chcete jet? Jsem 100km od Malagy a uz ted to na koupani teda neni, ani v bazenu :nevim:

Někdy v únoru, jeli bychom 3 dospělí - mám velkého syna + děti 5,5 a 1,5 roku. Jak se ve Španělsku žije? Hledali jsme dlouho prstem na mapě, kam se podívat, abychom se v okolí porozhlédli, jestli bychom si tam někdy v budoucnu nekoupili domek nebo byt. České zimy nás celkem nebaví a Malaga nám vyšla docela dobře kvůli spojení, i se nám líbila poloha. Určitě si však nechám poradit. Zatím hledám informace :roll:

VirtualniKancelar
Stálice 79 příspěvků 28.09.14 20:38
@Malaga píše:
@Meha jj, už jsem byla kontaktována ;)

jj :lol:

Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 20197 příspěvků 28.09.14 20:51
@VirtualniKan­celar píše:
Někdy v únoru, jeli bychom 3 dospělí - mám velkého syna + děti 5,5 a 1,5 roku. Jak se ve Španělsku žije? Hledali jsme dlouho prstem na mapě, kam se podívat, abychom se v okolí porozhlédli, jestli bychom si tam někdy v budoucnu nekoupili domek nebo byt. České zimy nás celkem nebaví a Malaga nám vyšla docela dobře kvůli spojení, i se nám líbila poloha. Určitě si však nechám poradit. Zatím hledám informace :roll:

V unoru se nevykoupes a kryte bazeny tu moc nejsou. Navic hodne prsi, neprsi, chcije jako krava. Spojeni dobre pres leto, v zime to takova slava neni. Zije se tu jak komu, my se od listopadu tesime, az bude brezen :-D

VirtualniKancelar
Stálice 79 příspěvků 28.09.14 21:00
@pikola píše:
V unoru se nevykoupes a kryte bazeny tu moc nejsou. Navic hodne prsi, neprsi, chcije jako krava. Spojeni dobre pres leto, v zime to takova slava neni. Zije se tu jak komu, my se od listopadu tesime, az bude brezen :-D

Tak to to posuneme na březen :lol: To by jinak bylo z bláta do louže :lol: Co migranti, je to takový problém, jak se tady prezentuje, nebo jste v klidu? Jinak díky moc za info - je dost podstatné…

Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 20197 příspěvků 28.09.14 21:07

Jo a jeste podotknu, mit topeni tu neni moc normalni, takze venku 15 a jejich stavby.. Oni zijou v lete, zimu se tu vetsinou nejak preziva, proste na to nejsou zarizeny. Aspon u nas.. Ale ja jsem jeste vic na jihu.
Jaky migranti?

VirtualniKancelar
Stálice 79 příspěvků 28.09.14 21:13
@pikola píše:
Jo a jeste podotknu, mit topeni tu neni moc normalni, takze venku 15 a jejich stavby.. Oni zijou v lete, zimu se tu vetsinou nejak preziva, proste na to nejsou zarizeny. Aspon u nas.. Ale ja jsem jeste vic na jihu.
Jaky migranti?

S tím topením počítám, že musíme vybrat něco s krbem, jsme celkem zmrzlíci. Tady se dost řeší afričtí přistěhovalci - ale asi nás krmí ve zprávách v tv a na internetu, abychom si vážili toho co (ne)máme doma :lol:

Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 20197 příspěvků 28.09.14 21:15

V turisticky jsou, u nas moc ne. U nas jsou zase marokanci. Kdybych si mohla vybrat, tak neco v Marbelle.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Koptashow, na kterou byla radost se dívat: Václav Kopta Lvy zvládl skvěle

Jeho televizní pořad Koptashow, v němž slíbil odhalovat nejrůznější tajemství... číst dále >

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >