Malé boláčky na intimních partií

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.18 23:51
Malé boláčky na intimních partií

Na intimních partií se mně udělal malý obláček a netuším, co nebo z čeho by to mohlo být. Z holení to nemám to vím určitě. Když na se jej dotknu bolí to. Stalo se mně to jednou a pak zmizel. Nevíte, co by to mohlo být? :nevim:

Reakce:
Prtulak
Kecalka 408 příspěvků 04.11.18 01:10
@Anonymní píše:
Na intimních partií se mně udělal malý obláček a netuším, co nebo z čeho by to mohlo být. Z holení to nemám to vím určitě. Když na se jej dotknu bolí to. Stalo se mně to jednou a pak zmizel. Nevíte, co by to mohlo být? :nevim:

Bolacek může mít vzhled takový a makovy… Může to být zánět vacku chlupu, beďar… Taky záleží, přesně to je… Bolacky muzou byt i sexuálně přenosnou chorobou, takže takhle fakt těžko říct.

Uživatel je onlineVerun83
Echt Kelišová 9029 příspěvků 33 inzerátů 04.11.18 06:42

Melas bys ,,bolacek,, vic popsat jestli chces vic infa. :roll:
Opar?nez se udela misto svedi. Pak se udela pupinek, naleje se tekutinou, pak praskne, udela se strup, zahoji se. Trva to 7-14dni. Podle imunity. Ale to boli furt.

Annabela11
Závislačka 2801 příspěvků 04.11.18 07:58
@Anonymní píše:
Na intimních partií se mně udělal malý obláček a netuším, co nebo z čeho by to mohlo být. Z holení to nemám to vím určitě. Když na se jej dotknu bolí to. Stalo se mně to jednou a pak zmizel. Nevíte, co by to mohlo být? :nevim:

Zajdi na gyndu…

-Vikiviki-
Stálice 72 příspěvků 04.11.18 12:40

Může to být i od zapaření - malinké pupínky, při doteku pálí. Rybilka je na to dobrá.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Výměna, která se málem nedotočila: Patrik útočil na štáb a vyhazoval jej

Bylo to nefalšované drama. Úklidový šílenec Patrik ve středeční Výměně... číst dále >

Herečka Patricie Solaříková končí v seriálu Ulice. A z čeho bude žít?

Stála u zrodu nekonečného seriálu Ulice, ale teď – po dvanácti letech – z něj... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >