Malé boláčky na intimních partií

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.18 23:51
Malé boláčky na intimních partií

Na intimních partií se mně udělal malý obláček a netuším, co nebo z čeho by to mohlo být. Z holení to nemám to vím určitě. Když na se jej dotknu bolí to. Stalo se mně to jednou a pak zmizel. Nevíte, co by to mohlo být? :nevim:

Reakce:

Prtulak
Kecalka 267 příspěvků 04.11.18 01:10
@Anonymní píše:
Na intimních partií se mně udělal malý obláček a netuším, co nebo z čeho by to mohlo být. Z holení to nemám to vím určitě. Když na se jej dotknu bolí to. Stalo se mně to jednou a pak zmizel. Nevíte, co by to mohlo být? :nevim:

Bolacek může mít vzhled takový a makovy… Může to být zánět vacku chlupu, beďar… Taky záleží, přesně to je… Bolacky muzou byt i sexuálně přenosnou chorobou, takže takhle fakt těžko říct.

Verun83
Echt Kelišová 8766 příspěvků 33 inzerátů 04.11.18 06:42

Melas bys ,,bolacek,, vic popsat jestli chces vic infa. :roll:
Opar?nez se udela misto svedi. Pak se udela pupinek, naleje se tekutinou, pak praskne, udela se strup, zahoji se. Trva to 7-14dni. Podle imunity. Ale to boli furt.

Annabela11
Ukecaná baba ;) 2298 příspěvků 04.11.18 07:58
@Anonymní píše:
Na intimních partií se mně udělal malý obláček a netuším, co nebo z čeho by to mohlo být. Z holení to nemám to vím určitě. Když na se jej dotknu bolí to. Stalo se mně to jednou a pak zmizel. Nevíte, co by to mohlo být? :nevim:

Zajdi na gyndu…

-Vikiviki-
Stálice 70 příspěvků 04.11.18 12:40

Může to být i od zapaření - malinké pupínky, při doteku pálí. Rybilka je na to dobrá.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Zima přeje legínám. Pozor však na odhalený zadek a pestré vzory

Už dávno neplatí, že legíny oblékáme pouze na sport. Díky pohodlnému střihu a... číst dále >