Malé bříško v druhém těhotenství

Anonymní
15.7.21 20:00

malé bříško v druhém těhotenství

Ahoj holky,
já vím že každý těhotenství je jiný, ale nemůžu si pomoct a mám,,depky" z toho jak mi každej říká že mám malé bříško. I já sama to vidím když porovnám s prvním těhotenstvím, mrzí mě to nevím proč… :nevim:
Doktor mi ani neříká váhu a cm miminka takže ani nevím kolik malá měří nebo váží. Za to váží mě a v 29týdnu 17 kilo nahoře ( u prvního 30 kg navíc kde jsem do půl roka byla na své původní váze).
Prosím ukliděte mě kdo má zkušenost s tím že u druhého tehotenstvi jste měli výrazně menší pupík a miminko i tak mělo krásnou váhu :think: :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
199
15.7.21 20:02

Známá v pondělí porodila holčičku, měla bříško jak já teď ve 24. týdnu a malá měla skoro 4 kila 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1578
15.7.21 20:07

Já třeba u druhého mam teď větší břicho než u prvního, kdy to na mě nebylo do skoro 7 měsíce vidět. Je to různé. Třeba ještě vyroste.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2104
15.7.21 20:10

Já jsem teď ve 25. týdnu, 5 kilo nahoře a když mám volnější tričko, tak na mě těhotenství nejde vidět :nevim: Miminko také nevím kolik váží, ale to jsme nevěděla ani u předchozích dětí dokud se nenarodily. Nechápu, proč depky. Já doufám, že mít břicho moc nebudu, že mi tenhle “stav” vydrží až do konce. :lol: Měla jsem to tak i u kluků a měli normální váhu (necelých 2,8 a 2,9 kg.) :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1315
15.7.21 20:18

Břicho jsem měla si do 30 týdne podobné jako u prvního, nebylo moc větší a za mě asi bylo malé (asi záleží jak komu to přijde) od toho 30 týdne začalo růst a nejvíc poslední měsíc. První dítě mělo 2,7kg a druhé skoro 4 kila :lol: a přibrala jsem 8 kilo. Buď ráda, alespoň budeš vše zvládat v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1228
15.7.21 20:48

To jsou fakt starosti :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1426
15.7.21 20:51

Sestřenice měla u třetího dítěte malé břicho a malá měla přes 3 kg.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1902
15.7.21 20:54

Ja jsem 27tt a mam 12kg prijde mi to dost a bricho obri, bud rada za maly :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
15.7.21 21:05

U syna jsem přibrala 20kg ale všude ne jen na břicho nbeo zadek. Narostla mi i ramena a najednou i prsa 🙂 vše mi zůstalo. A při dceři jsem měla obrovské břicho a váhový přírůstek žádný. Bylo mi tak špatně že jsem 4kg zhubla a postupně zase jen ty 4kg přibrala. Váhový rozdíl mezi dětmi byl 400g (dcera byla větší)
Pokud je dítě zdravé tak je i v malém bříšku srovnané jak mu vyhovuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
345
15.7.21 21:17

Výměníme si to tak na měsíc. Co ty na to? Já jsem ve 31. týdnu a občas už si ten břuch musím podepírat rukama, přitom mám nahoře 4,3 kg. Ne, nepřepsala jsem se. Zcela běžně děsím důchodkyně, když jim řeknu, že opravdu budu rodit až v září a opravdu jenom jedno dítě. ;)

Mám kamarádky, který na konci těhotenství měly takovej roztomilej půlmelounek a děti normálně velký, zdravý a v pohodě. Kdyby něco bylo špatně, určitě by ti řekli. Tak klid a ať to brzy uteče. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9729
15.7.21 21:24

Já jsem měla u obou břicho zhruba stejný a i jsem cca pribrala stejne a druhý dítě mělo o půl kg víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
749
15.7.21 21:42

Teď si možná vymýšlím, ale není velikost břicha daná i tím, jak je tam dítě poskládané? Jakože některé je natočené víc dovnitř, tak břicho není tolik vystouplé :nevim:

Každopádně míry a váhu pravidelně kontroluje doktor. Kdyby něco nebylo v pořádku, věděla bys to. Buď ráda, že zatím nemáš žádný buben a nestresuj se zbytečnostmi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3497
15.7.21 21:58

Jsem 33tt a neustále mi někdo říká „jeee ty máš malinký břicho!“ - já jsem ráda, na obřím břichu neshledávám nic estetického ani praktického, malá je přesně tak velká jak má být a daří se jí dobře. V prvním těhotenství jsem měla před porodem břicho asi jak teď a malá měla 2,5 kg, ale byla donošená a je úplně zdravá a přiměřeně vysoká :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
833
15.7.21 22:03

Prosím tě, buď ráda. Mela jsem v obou těhotenstvích obří pupek. Po prvím mi zůstal rozestup a vyklenute břicho. Teď čekám, jak se zatáhne břicho po druhém. I méně v těhotenství mi tchyně s vážnou tváří dvakrát řekla, že podle ní jsou v břiše děti určitě dvě :oops: 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10171
16.7.21 06:39

No ve 29,tydnu 17 kilo nahoře je celkem ranec. Jestli se ti to že máš malé břicho jen nezdá. A hlavně, teď poroste nejvíc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat