Malé dávky UM

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rena621
Ukecaná baba ;) 1262 příspěvků 24.10.18 20:11
male davky UM

Ja se chci zeptat. Jestli se da koupit UM v malem mnozstvi, nebo vzorky? Dite kojim chtela jsem to mit doma pro pripad, ze bych musela urgentne odejit a muza bych nechala s mimi doma. V mrazaku zasoby mam ale at mam jistotu. Pride mi zbytecne kupovat velke baleni kdyz to treba pouziju 1× a mozna vubec.

Reakce:

Twixinka
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 5 inzerátů 24.10.18 20:17

Co vim tak v DM jsou od Hipp takove male pytlicky,stoji to kolem 30 Kc ;)

barabrambora
Kecalka 394 příspěvků 1 inzerát 24.10.18 20:18

@rena621 V DM mívají. Viděla jsem HiPP, hami a ještě nějaké jiné značky, co si už nepamatuju.

Terka14
Kecalka 307 příspěvků 24.10.18 20:19

Zkus se zeptat u pediatra. Výrobci UM tam nechávají vzorky. My dostávali v poradně :) UM i příkrmy.

rena621
Ukecaná baba ;) 1262 příspěvků 24.10.18 20:28

Dekuji maminky :kytka:

králíkovna
Ukecaná baba ;) 2018 příspěvků 24.10.18 21:41

Nutrilon1 na feedo.cz a v DM. V lékárnách se dá sehnat i Hipp a Sunar, ale ty myslím až 2 tj od 6m

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Bizár dne: Bývalí reprezentační brankáři Hašek a Čech se mají moc rádi

Oba nastupovali v dresech české reprezentace, oba byli světově uznávanými... číst dále >

Řepka přirovnal Erbovou k Hitlerovi. Exkluzivní úryvky z knihy, která vyvolá další soudy!

Kapitán! Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie Tomáše Řepky. Pokud v ní ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >