Malé děti nemohou do nemocnice při šestinedělí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mesiah
Kecalka 313 příspěvků 23.11.17 13:19
Malé děti nemohou na šestinedělí?

Ahoj,

koukala jsem teď na nějaké video a tam bylo řečeno, že malé děti nesmí do porodnice. Je to opravdu tak? Slyším to poprvé. Brzy mám rodit a mám doma 20m a jsme na sebe hodně fixovaní a představa, že ho ke mě nepustí mě teda dost trápí a stresuje… :,(
Tajně jsem si i představovala, že třeba bude volný nadstandard a že tam budeme celá rodina spolu.

Děkuji za zkušenosti

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Reakce:

smudlinky
Ukecaná baba ;) 2449 příspěvků 384 inzerátů 23.11.17 13:20

Pokud není chřipková epidemie, chodí děti za sourozenci do porodnice.

vertunka
Závislačka 4370 příspěvků 23.11.17 13:20

Asi zalezi na porodnici, kde budes rodit. Ja rodila v Plzni a normalne tam deticky mohli.

Uživatel je onlineElishka1
Ukecaná baba ;) 2467 příspěvků 23.11.17 13:22

U nás za sklo na oddělení nemohli, ale za oddělením byli další sedačky a tam normálně v teple se scházeli celé rodiny

Tichošlápek
Echt Kelišová 9120 příspěvků 23.11.17 13:22

V krci ani v nymburku s tím nebyl žádný problém ;)

mesiah
Kecalka 313 příspěvků 23.11.17 13:25

@smudlinky a pokud je opravdu epidemie, ale dítě je naprosto zdravé, tak ho opravdu 3-4dny neuvidím? Epidemie se teda děsím, což by v prosinci nebylo asi nic divného, že?

FenekUsaty
Závislačka 3912 příspěvků 2 inzeráty 23.11.17 13:30

@mesiah pri epidemii vetsina nemocnic uplne zakazuje navstevy, takze deti ani dospeli. Jinak Horovice i Apolinar deti na navstevu mohly.

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 23.11.17 13:30
@mesiah píše:
Ahoj,

koukala jsem teď na nějaké video a tam bylo řečeno, že malé děti nesmí do porodnice. Je to opravdu tak? Slyším to poprvé. Brzy mám rodit a mám doma 20m a jsme na sebe hodně fixovaní a představa, že ho ke mě nepustí mě teda dost trápí a stresuje… :,(
Tajně jsem si i představovala, že třeba bude volný nadstandard a že tam budeme celá rodina spolu.

Děkuji za zkušenosti

ve FN ostrava nebyl problém, je zavřeno jen přes chřipkovou epidemii.. ale na nadstandart by ti ji tam nepustili - jako přes den jo, ale přes noc ni

ka2ka
Extra třída :D 12455 příspěvků 1 inzerát 23.11.17 13:30

@mesiah a jak dokážeš že je opravdu zdravé? jinak při epidemii se kolikrát zavírají celé nemocnice pro všechny návštěvy

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 23.11.17 13:31
@mesiah píše:
@smudlinky a pokud je opravdu epidemie, ale dítě je naprosto zdravé, tak ho opravdu 3-4dny neuvidím? Epidemie se teda děsím, což by v prosinci nebylo asi nic divného, že?

pokud je epidemie, neuvidíš nikoho.. to jsou pravidla.. pro mimina je to nejhorší, prostě ji na to zvykejte..

smurfka
Nadpozemská drbna 28988 příspěvků 23.11.17 13:31
@mesiah píše:
@smudlinky a pokud je opravdu epidemie, ale dítě je naprosto zdravé, tak ho opravdu 3-4dny neuvidím? Epidemie se teda děsím, což by v prosinci nebylo asi nic divného, že?

ano když je epidemie jsou oddělení uzavřena pro všechny..i pro zdravé..přece nebudou sestřičky kontrolovávat jestli je opravdu zdravá nebo ne..

Soňa Zacharová
Závislačka 3355 příspěvků 23.11.17 13:32

@mesiah Záleží na porodnici v Motole za mnou nesměl abi můj 12ti letý bratranec a ve Vinohradech ke mě syna pustili normálně

Tardulka
Závislačka 3588 příspěvků 23.11.17 13:34

@mesiah Rodila jsem 2× v Motole a tam děti, myslím, do 12 let nesměly vůbec. Taky se mi stýskalo po starším synovi. Byly mu ale už 4 roky a zvládl to beze mě na 1*. Naštěstí šlo všechno dobře. Hojení, syn neměl žloutenku, tak jsme byli za 3 dny doma. Mám doma teď 19 měsíčního a ten by odloučení taky nenesl moc dobře. Je to mamánek.

101Marky
Povídálka 45 příspěvků 23.11.17 13:37

V Brně měli napsáno že sourozenci můžou, jiné děti asi moc ne, ale byla jsem za švagrovou s půlročním v kočárku a pohoda. Ale nesmí být chřipky, jak je výše.

terulína
Neúnavná pisatelka 16566 příspěvků 23.11.17 13:39

U nás nesměly děti do 10 let, kvůli neštovicím.
Setkávali jsme se na chodbě. Těch pár dní se dá zvládnout… i když já tam byla 3 týdny.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

„Jouda“ Youd chtěl zabít ženu a dítě: V letadle, kterým vletěl do domu, uhořel sám!

Některé věci vám prostě hlava nebere. Člověk ještě pochopí, že se někdo po... číst dále >

Perný den Michaely Badinkové: Před zkouškou Tváře musela zavolat odtahovku!

Michaela Badinková (39) už je v plném proudu příprav na TTMZH a právě chystá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama