Malé děti u soudu ohledně styku s rodičem

Anonymní
10.2.21 08:51

Malé děti u soudu ohledně styku s rodičem

Dobrý den, dcery mají jít vypovídat za 14 k soudu. Je jim 6 a 11 let. Starší není problém. Ale malá měla problém už na OSPOD, u psychologa mluvit taky nechce…teď když jsem jim řekla, že pljdou zase k soudu…plakala a říkala, jestli může neříkat nic. Je mi jí líto a nevím co mám čekat. Máte zkušenost, že takhle maké děti musí k soudu…právnička říkala, že k soudu určitě půjd ejen ta starší:-(. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7887
10.2.21 09:02

Tak verila bych pravnicce, mam deti starsi a musim rict, ze kdyz jim ospodacka zacala rikat, ze pujdou k soudu tak mladsi nespal a zacal se bat, vubec nechapu proc jim to rikala 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66847
10.2.21 09:04
@Anonymní píše:
Dobrý den, dcery mají jít vypovídat za 14 k soudu. Je jim 6 a 11 let. Starší není problém. Ale malá měla problém už na OSPOD, u psychologa mluvit taky nechce…teď když jsem jim řekla, že pljdou zase k soudu…plakala a říkala, jestli může neříkat nic. Je mi jí líto a nevím co mám čekat. Máte zkušenost, že takhle maké děti musí k soudu…právnička říkala, že k soudu určitě půjd ejen ta starší:-(. Děkuji

Je to nevyzpytatelné, hranice se stále snižuje, některé megery jsou schopné tahat i ty školkáče. Naopak některé tam nevláčej ani ty jedenáctileté.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7887
10.2.21 09:06

Me by zajimalo jestli si nekdo uvedomuje jak to mnohdy na deti pusobi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.2.21 09:07

U nás byly děti jen na ospodu a i to byl pěknej hnus. Mladší dítě tam brečelo (9let) a starší odkývalo to, co účelově řekla ženská na ospodu (11let). Otázky typu Chceš tohle? (Ano). Nechceš tohle? (NE). Hnus velebnosti. Ale k soudu nemusely.

• Citovat
  • Nahlásit
3522
10.2.21 09:10
@Nekoukej! píše:
Me by zajimalo jestli si nekdo uvedomuje jak to mnohdy na deti pusobi

Dětem do budoucna toto přináší duševní deprivaci. Naruší to jejich vývoj a případný pohled na partnerství v budoucnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7887
10.2.21 09:12
@Anonymní píše:
U nás byly děti jen na ospodu a i to byl pěknej hnus. Mladší dítě tam brečelo (9let) a starší odkývalo to, co účelově řekla ženská na ospodu (11let). Otázky typu Chceš tohle? (Ano). Nechceš tohle? (NE). Hnus velebnosti. Ale k soudu nemusely.

Presne tak to znam i ja

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7887
10.2.21 09:13

@topazio hlavne ta jejich formulka vse pro deti opravdu nesedi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66847
10.2.21 09:14
@Nekoukej! píše:

Jim je to jedno. Hlavně, že maj štít, nemusí nést tíhu rozhodnutí, přenesou to na děti. Děti, rozhodněte se, jakého rodiče máte rádi. Rodiče, děti půjdou příští týden na výslech, tak máte týden na to, je pořádně zpracovat, od toho, co řeknou se bude odvíjet další styk. :roll: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66847
10.2.21 09:16
@Nekoukej! píše:
@topazio hlavne ta jejich formulka vse pro deti opravdu nesedi

Ale tak oni to tak ještě prodaj a odůvodní rozsudek. nejlepší zájem dítěte, jejich přání… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7887
10.2.21 09:18

@Lama Lama tak to vnimam taky, kdyz ji rekly jaky maji vztah k otci zacala s nimi manipulovat a rikat ze tedy pujdou k soudu, neverila jsem svym usim a to musim rict, ze deti nejsou uplne maly

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7887
10.2.21 09:19
@Lama Lama píše:
Ale tak oni to tak ještě prodaj a odůvodní rozsudek. nejlepší zájem dítěte, jejich přání… :roll:

Jj tak to je, ja se ji ptala co jim prinese styk s otcem ktery o ne nikdy nestal, nedokazala odpovedet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.2.21 09:28
@Nekoukej! píše:
Tak verila bych pravnicce, mam deti starsi a musim rict, ze kdyz jim ospodacka zacala rikat, ze pujdou k soudu tak mladsi nespal a zacal se bat, vubec nechapu proc jim to rikala 8o

Ale já už vím, že tam musí neptám se jestli půjde…zajímá mě, jetsli pak děti plakala, co bude když nebude chtít mluvit…?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.2.21 09:30
@Lama Lama píše:
Jim je to jedno. Hlavně, že maj štít, nemusí nést tíhu rozhodnutí, přenesou to na děti. Děti, rozhodněte se, jakého rodiče máte rádi. Rodiče, děti půjdou příští týden na výslech, tak máte týden na to, je pořádně zpracovat, od toho, co řeknou se bude odvíjet další styk. :roll: :zed:

Bohužel:-(.

• Citovat
  • Nahlásit
7887
10.2.21 09:32
@Anonymní píše:
Ale já už vím, že tam musí neptám se jestli půjde…zajímá mě, jetsli pak děti plakala, co bude když nebude chtít mluvit…?

No neudelaji nic, zapise se to a je to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat