Reklama

Malé dítě samo na hřišti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

katyna1984
Zasloužilá kecalka 503 příspěvků 05.08.18 19:26
Malé dítě samo na hřišti

Zdravím,

chtěla bych se zeptat, jak byste reagovali. Byla jsem s nejmladším na hřišti. Chvilku po nás tam samo přišlo cca dvouleté dítě. Nikde za ním nikdo. Hned po příchodu se stihlo počůrat a to celkem dost, mělo úplně pročurané kraťasy. Pořád jsem koukala po okolí, jestli ho třeba někdo nehledá, nepokukuje po něm a nic. Nakonec se chlapeček k nám přidal na písku a začal si hrát s námi. Zkoušela jsem se ho zeptat, jak se jmenuje, kde ma maminku nebo tatínka, ale evidentně ještě nemluvil, jen žvatlal. Po cca 40 minutách jsem viděla vyjít z hospody vzdálené asi 50m mladou ženu. Rozhlédla se a pak zamířila k nám. Po ní ještě vyšla starší žena a šla za ní. Byly to babička s tetou toho dítěte. Chlapeček nechtěl hned odejít, tak ho pro jistotu ještě babička serezala. Neudržela jsem se a zeptala se, jestli jim to přijde normální, nechat dítě tak dlouho bez jakéhokoli dozoru a pak ho ještě serezat za to, že si chce normálně hrát a ne s nimi sedět v hospodě..No to jsem si dovolila moc..

Pořád si říkám, co kdyby nedošel na hřiště, ale vydal se o kousek dál, kde je hlavní silnice? Nebo kamkoli jinam?

Kdy je ta hranice, kdy volat mešťáky? Třeba by to bylo to jediné, co by je přimělo se nad tím zamyslet.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

lenk
Ukecaná baba ;) 1116 příspěvků 05.08.18 19:30

Nemohly teta a babička na dítě koukat oknem z hospody? (Čímž to teda neschvaluju, jen uvažuju)

Uživatel je onlineTichošlápek
Echt Kelišová 9651 příspěvků 05.08.18 19:31

Ja bych je volala uz tak po 15 - 20 minutach, kdy by tam to dítě bylo samo

iizabela
Zasloužilá kecalka 689 příspěvků 1 inzerát 05.08.18 19:31

Ježíš,to je desny…vůbec nevím,co bych dělala…ale v pořádku to není..chudák kluk :,(

AVL18
Kecalka 209 příspěvků 05.08.18 19:33
@Tichošlápek píše:
Ja bych je volala uz tak po 15 - 20 minutach, kdy by tam to dítě bylo samo

I ja.. Tohle je opravdu vrchol, jak se nekdo dokaze chovat a pak jeste serezat dite..

zuzikka
Kecalka 333 příspěvků 05.08.18 19:33

Po 10 min. bych volala měšťáky 8o . Být matkou toho dítěte, tak už bych ho babce a tetě na hlídání nedala.

katyna1984
Zasloužilá kecalka 503 příspěvků 05.08.18 19:34

@lenk ne, koukala jsem pak za ním, když se vrátily zpět. Seděly u venkovních lavic úplně na druhém konci areálu tě hospody. I kdyby tam nakrasno u stolu staly, nemohly by na hřiště vidět.

blumen
Hvězda diskuse 40371 příspěvků 05.08.18 19:36

Asi bych nekoho zavolala driv driv nez by dorazili. Predpokladam, ze ho teprve po 40 minutach zacali hledat a nasli ho na pisku, proto ten narez.

caa
Povídálka 32 příspěvků 70 inzerátů 05.08.18 19:36

Ja bych volala asi hned, popr. do 5 minut, pokud bych nevidela, ze nekdo dorazi popr. nestoji nikdo kolem (to bych se sla zeptat pro jistotu), 40 minut bych asi nevydrzela… Nerada se do neceho montuju, ale vim, ze ten nas divoch je ryhlik a staci chvilka nepozornosti a je v prachu…

unuděná
Kelišová 5383 příspěvků 1 inzerát 05.08.18 19:40

Kdyby bylo takhle zjevne,ze je dite samo,tak bych po par minutach hlasite zavolala,zda je tu maminka a pokud nic,volala bych PCR.Tohle jeje na udani socialce,podle me.Syna poustim samotneho pred barak az ted,ve skoro 6ti letech,s tim,ze nesmi pres silnici,musi stale videt nase okno, umi adresu,telefon a nestydi se pripadne rict o pomocto.Dvoulete dite jsem nepustila z oci ani na minutu.Ani soucasne trilete.

brumi
Kelišová 6420 příspěvků 05.08.18 19:42

to je totálně šílené, já teda děti taky nemám nonstop u nohy ani v tom věku ale vždy jsem je měla tak aby ssem na ně viděla a i přesto jsem cca co 10 min za něma šla na kontrolu,stát se mi tato zkušenost asi bych víc jak 15 min nevydržela a volala co a jak na policii. O tom seřezání ani nemluvím to už je úplně přes čáru chudák malej,kdoví jestli to ví maminka malého jak jí rodina prcka hlídá. Mám zas jinou zkušenost rodina dvě děti nakupovali v albertu cca roční seděl ve vozíku starší cca 3 se postavil na bok vozíku a jak se vzepřel celý ho překlopil takže prcek spadl hlavou o zem a staršího vozík celého zaleh a to byl opravdu vozík zcela vrchovatý a plný pití rodiče kecali s někým když si všimli začali sbírat nákup a co kluci vůbec nezájem přitom oba plakali šíleně,takže jsem letěla kluci vytáhnout plus další dvě paní,závěr my dostaly vanadáno co šaháme na jejich děti a kluci v závěru oba dostali šílenej výprask ani se nekoukli jestli jim něco není :zed: :zed: :zed:

katyna1984
Zasloužilá kecalka 503 příspěvků 05.08.18 19:45

@blumen no ony přišly s naprostým klidem, serezala ho proto, že nechtěl pustit naše hračky a jít s nimi zpět. Říkala jsem jim, ať mi ho tam klidně teda nechají, když ho prevleknou. Místo aby jim bylo trapné, byly uražené.

Upřímně mi bylo naprosto jasné, kde jsou :cert: . Ale příště policajty zavolám.

Příspěvek upraven 05.08.18 v 19:48

brumi
Kelišová 6420 příspěvků 05.08.18 19:48

@katyna1984 určitě jestli se tam malej objeví zase někdy sám volala bych do deseti min njpozději a že je to opakovaně

Lex1
Zasloužilá kecalka 518 příspěvků 05.08.18 19:49
@brumi píše:
to je totálně šílené, já teda děti taky nemám nonstop u nohy ani v tom věku ale vždy jsem je měla tak aby ssem na ně viděla a i přesto jsem cca co 10 min za něma šla na kontrolu,stát se mi tato zkušenost asi bych víc jak 15 min nevydržela a volala co a jak na policii. O tom seřezání ani nemluvím to už je úplně přes čáru chudák malej,kdoví jestli to ví maminka malého jak jí rodina prcka hlídá. Mám zas jinou zkušenost rodina dvě děti nakupovali v albertu cca roční seděl ve vozíku starší cca 3 se postavil na bok vozíku a jak se vzepřel celý ho překlopil takže prcek spadl hlavou o zem a staršího vozík celého zaleh a to byl opravdu vozík zcela vrchovatý a plný pití rodiče kecali s někým když si všimli začali sbírat nákup a co kluci vůbec nezájem přitom oba plakali šíleně,takže jsem letěla kluci vytáhnout plus další dvě paní,závěr my dostaly vanadáno co šaháme na jejich děti a kluci v závěru oba dostali šílenej výprask ani se nekoukli jestli jim něco není :zed: :zed: :zed:

Taky slušný :zed: :zed:, zakladatelko, šílená situace, volala bych policii, max po 10 minutách

tulipán
Závislačka 2820 příspěvků 05.08.18 19:52

Je to silene, ale neverim, ze volani mestaku na takovou opatrujici rodinu prinese neco pozitivniho. Ale urcite z toho bude narez jako hrom. Matka bude stejna jako ty dve. Nic se nezmeni.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama