Malé krůčky hubnutí

1598
29.9.13 17:15

malé krůčky hubnutí

Ahojky holky, je tu nějaká co by se ráda podporovala? Mám poměrně velkou nadváhu, miminko se nedaří a já s tím chci něco udělat.. Nedokážu držet hned dietu, tak bych ráda po malých krůčkách a každých 14 dní přidávat něco nového… Mužeme se navzájem pochválit když si něco odepřeme, nebo povzbudit když něco přeženem..
Takže plán od pondělí na 14 dní:

1. nejíst po 17:30 (spát chodím kolem 21-22)
  2. nepít sladké limonády ve všední den (pro začátek si je povoluji o víkendu)

časem budu přidávat.. Kdo jde do toho? Heslo: POMALU ALE JISTĚ :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
641
29.9.13 17:21

@dreana Ahoj, ráda bych se přidala. :) Zhubnout se snažím už delší dobu, ale nedaří se. Možná by mi nějaká vzájemná pochvala pomohla ve zbavování přebytečných kil. Takže pokud budeš souhlasit, ráda bych se přidala. :) :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78
29.9.13 17:30

Ahoj rada bych se taky pridala. nedokazu si nic odeprit :-(.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
126
29.9.13 17:31

Ahoj, taky bych se ráda přidala. Mám jídelníček od výživové poradkyně, zatím mám dole tři kila (za tři týdny) a dalších 13 chci shodit :) začala jsem cvičit a běhat. Jde mi o to, naučit se jíst zdravěji a zažít si nové návyky natolik, že nad tím nebudu muset přemýšlet :D zatím se teda cítím skvěle :) „Zdravého“ jídla na objem je mnohem víc, než nezdravého, co se kalorií týče a celkově je mi fyzicky daleko líp :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32108
29.9.13 17:33
@Ivee píše:
Ahoj, taky bych se ráda přidala. Mám jídelníček od výživové poradkyně, zatím mám dole tři kila (za tři týdny) a dalších 13 chci shodit :) začala jsem cvičit a běhat. Jde mi o to, naučit se jíst zdravěji a zažít si nové návyky natolik, že nad tím nebudu muset přemýšlet :D zatím se teda cítím skvěle :) „Zdravého“ jídla na objem je mnohem víc, než nezdravého, co se kalorií týče a celkově je mi fyzicky daleko líp :)

Je to pro tebe velká změna? Je to rozdíl od Tvého původního jídelníčku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1598
29.9.13 17:39

@Kleris26 @Anamor28 Jasně holky, pojdme na to.. Sopuhlasíte s prvníma bodama?

@Ivee tak já vím, že přesně tohle bych nedala, bohužel… třeba časem, ale ted ne, ted by to byl šok.. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78
29.9.13 17:41

Zacinam na 87kilech.pri vysce 165cm. puvodni vaha 65 pred porodem :-(.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
559
29.9.13 17:42

Tak holky přidávám se k vám…nějak se nemužu dokopat k hubnutí. ani nevím jak ale během dvou až tří měsícu sem přibrala 7kg. Z mé váhy 63kg mám váhu 70kg a to jsem docela malinká takže každé kilčo je na mě znát. Začla sem pít jen vody a nic slazeného a večer po 17.00 už nejíst. Skusim i to běhání ale večer přes den nemám šanci. Ráda bych skusila i nějaký ten jídelníček. Máte na nějakej tip??,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
641
29.9.13 17:43

Já 100%..:D Řekla jsem si, že než začnu vrážet peníze do jídelníčku na míru (kamarádka platila 5 tisíc O. o :roll: ) tak bych to nejraději zkusila sama s nějakými pravidly. :)) Doufám, že nám to vyjde.. :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78
29.9.13 17:43

Pro zacatek stema bodama souhlasim.:-D.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32108
29.9.13 17:45

No a po 16 prý už žádné cukry.Je to hrozný, večer mě vždycky chytne chuť na sladký :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
641
29.9.13 17:45

Já mám 86 kg a 172 cm… :roll: :oops: :roll: chtěla bych minimálně těch 6kg, ale samozřejmě nejlépe tak 16.. :lol: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
559
29.9.13 17:48

To já taky těch 6kg ale i víc samozřejmě. čím víc tim lépe. ale s věkem už to jde huře dolu :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1598
29.9.13 17:48

@Kleris26 přesně! mam pocit že to vrazím do jídelníčku a nic z toho nebude :evil: Takže začnu pomalu a třeba na to taky časem dojde :mrgreen:

@Burj Chalifa Tak to muže být další pravidlo za 14 dní :palec: To o těch cukrech..

Já bych právě chtěla pomalu at víme že nám to vydrží..

Jinak já se ráno zvážím a dám vědět :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
641
29.9.13 17:49

Jinak bych ještě dodala, že sportu zrovna neholduji, takže v mém případě může být jako sportovní aktivita skákání přes švihadlo, to jediné mně děsně baví.. :lol: :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama