Malé krvácení - 36 tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janiiine
Povídálka 21 příspěvků 22.10.18 09:54
Malé krvácení - 36 tt

Ahoj holky, dneska jsem 36 tt a probudila jsem se ráno a měla jsem trošku krev na kalhotkách. Nic mě nebolí. Nějaké zkušenosti?? Ať neletím zbytecne nekam jestli je to treba obvyklé. Moc dekuji :oops:

Reakce:

AjaF
Kecalka 259 příspěvků 22.10.18 10:05

Lepší jít zbytečně než něco zanedbat.

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 949 příspěvků 22.10.18 10:51

@Janiiine začala jsem krvacet, když mi začal porod. Doktorka říkala, ze při začínajícím porodu je to normální, ale já měla teda už i kontrakce… držím palce :kytka:

azalia
Kecalka 317 příspěvků 22.10.18 10:51

Jakékoliv krvácení v těhotenství je špatně a měl by to vyšetřit lékař. Klidně jdi v tomto týdnu i rovnou do porodnice. Jak píše @AjaF stokrát lepší jít zbytečně, než jednou pozdě.

cecetka
Kelišová 7443 příspěvků 22.10.18 11:42

@Janiiine Takze od rana premyslis, jestli to je spatne nebo ne? Tos nemohla rano alespon zavolat do ordinace a konzultovat to se sestrou? :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >