Malé lásky - co si myslíte?

Anonymní
14.10.19 21:49

"Malé lásky" - co si myslíte

Ahoj. Co si myslíte o tomto seriále?
Občas koukám a nestačím se divit co všechno tam vleze a má dítě 8o
Zatím jsem tam neviděla nikoho o kterém by jsem si myslela, že ty peníze za to nepotřebuje aby vůbec to dítě chvíli uživil. Možná to tak beru, protože jsem těhotná taky, ale je mi těch dětí upřímně líto. Vím, že nemám právo soudit dle videa, ale jako to jsou individua, že se stydím za svůj národ.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20581
14.10.19 21:56

Řeka bych ze jsou pořady, co dělají dětem větší ostudu a jsou v nich větší socky (viz výměna manželek) 8) ale o lidech co rozebiraj svoje soukromí v televizi si myslím svoje… Nicméně nesoudim lidi podle zevnějšku, co sem tam pochytila, tak většina účastníků tam je normálně pracující :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25648
14.10.19 21:56

Tak na to nekoukej :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7173
14.10.19 21:57

O seriále? :mrgreen: By jsem?…jinak si myslim, ze je to jejich vec :nevim: ja bych do toho v zivote nesla, podle me je to intimni vec jen mezi mnou, manzelem a miminkem + samozrejme povolanymi pracovniky nemocnice (PA, doktory,…). Mozna i proto, ze nejsme v zadne svizelne situaci, ale ani tak si neumim predstavit, ze bych rodila a pul naroda se na to divalo (pripadne sousedi, znami, rodina,…). Nekteri jsou fakt sileni, nekteri mi neprijdou tak strasni, ale ano - lidi do toho dle meho jdou pro prachy ;)

Příspěvek upraven 14.10.19 v 21:58

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3862
14.10.19 21:57

Asi proto, že nikdo s normálním IQ nechce rodit před zraky národa :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
544
14.10.19 21:58

Jako upřímně kdo z lidí co ty peníze nepotřebují by do podobného seriálu šel? Neumím si představit proč by tohle chtěl někdo absolvovat z jiného důvodu než pro ty peníze, takhle obrovský zásah do soukromí… Nic méně proti seriálu jako takovému nic nemám, ale osobně bych to neabsolvovala ani za ty peníze

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
217
14.10.19 21:59

@pikola tak nekomentuj :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
L23
101

Videla jsem jeden dil - kde byla ta porodni asistentka a moc se mi to libilo. Jsem tri mesice po porodu, takze me to i dost dojalo. Ovsem dalsi dily katastrofa - divni lide, 17leta holka, nebo kolik ji bylo. Dost me to odradilo a uz se nedivam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13025

Tak většina soudných lidí si cení svého soukromí i v mnohem méně intimních situacích, než je těhotenství a porod. Reality show jsou postavené na tom, že tam lezou blázniví exhibicionisté, lidé, kteří vidí snadný výdělek, nebo různá jiná individua. Nevím, proč se stydět za národ, v jiných zemích tam lezou zrovna takové zjevy… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
217
14.10.19 22:00

Mě se spíš líbí lidi ve výměně manželek :lol: jak si jedná hraje na nejlepší matku a uklízečku na světě, protože ta druhá je o jeden level horší :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
339
14.10.19 22:01

Mě to děsí..hlavně ta vynucená poloha na zádech, vše jak přes kopírák. viděla jsem první serii a další ne, nemám na to žaludek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25648
14.10.19 22:01
@tothova píše:
@pikola tak nekomentuj :roll:

Jsi zapomněla dat anonym?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2782
14.10.19 22:03

Vzdyt by tam normalni clovek nesel, tak tam vidis to, co zbylo. Nemluve o tom, ze kazda druha tehotna je v posledni fazi totalne vygumovana, at pred kamerou nebo v realu. To, ze sledujes tenhle slint o tobe taky dost vypovida. Pust si Prima Zoom a neco novyho se dozvis o lidstvu, o prirode. Pak nemusis resit kraviny na emiminu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
626
14.10.19 22:04
@cverunka píše:
Asi proto, že nikdo s normálním IQ nechce rodit před zraky národa :think:

Jo, to bude ono :D :palec: Já si vždycky říkám, jak je možný, že na tu ženskou někdo vlezl vůbec… Pak uvidím tatínka a je mi to jasný :lol: Pardon teda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2782
14.10.19 22:04

@bublifucekk proc vynucena? Asi jim to takhle vyhovuje, ne? Z 10hodin je to sestrihane do 10minut, nemuzes vedet co se odehralo mezi tim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat