Malé těhotenské bříško, málo plodovky, zkušenosti?

12
11.4.16 09:20

Malé těhotenské bříško, málo plodovky, zkusenosti?

Ahoj holky, prosím vás o vaše zkušenosti. Dnes jsem 40+1, v pátek mě dr. poslal do nemocnice, jelikož se mu nezdál monitor, dite bylo malo aktivni, mám prý málo plodové vody. V nemocnici jsem byla přes víkend, zjistili, že by vše mělo být ok, mimco by mohlo mít cca 2900g, ale pozastavovali se nad mym malym brichem. Máte některá podobnou zkušenost? Proběhl pak porod v pořádku? Předem moc děkuji za odpovedi, přeji hezký den :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
456
11.4.16 09:24

Já na tom nevidím, nic zvláštního- dítě pokud má odhad 2900 gr. tak je to normální, méně plodovky je okolo termínu taky normální a to, že jsi předána v termínu do porodnice tak je taky normální. Takže buď v klídku a hezký porod :D :D :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3330
11.4.16 09:25

Podle břicha soudí množství plodovky co to je za kravinu? Já měla malé břicho od 30tt jsem byla v nemocnici, ale kvůli riziku předčasného porodu a doktoři si ze mě dělali srandu, kde jsem břicho nechala. Vůbec to s vodou nemělo nic společného

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64717
11.4.16 09:27

@Monna U co by na tom mělo být divného? moje kámoška ani nevypadala jako těhotná, chlapci z RZ jí vynadali, co jim volá.. druhý den se jí přišli omluvit na porodní :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3686
11.4.16 09:34

Bože :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
moc to hrotis :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2164
11.4.16 09:35

Já taky při prvním těhotenství neměla žádné bříško. Když jsem jela do porodnice a nahlásila jsem, že jdu rodit, koukali na mě, jestli jsem se nezbláznila :D Syn byl sice menší 2770/51, ale naprosto v pořádku a i plodovky jsem měla dost. Ať ti všechno dobře dopadne a máš své miminko brzy u sebe :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3356
11.4.16 09:54

@Monna U Kdyby byl problém, tak ti porod vyvolají, nebo udělají císaře, jsi v termínu, takže klid, pokud tě pustili, je všechno OK.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
11.4.16 09:58

Všem moc díky za reakce :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17909
11.4.16 10:05
@Dojcanis píše:
Bože :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
moc to hrotis :mrgreen:

Proc by to hrotila? Kdyz se MUDrum zdalo dite malo aktivni, to mi zrovna neprijde uplna pohodicka.Taky bych byla znepokojena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17909
11.4.16 10:08
@BaMaK píše:
@Monna U Kdyby byl problém, tak ti porod vyvolají, nebo udělají císaře, jsi v termínu, takže klid, pokud tě pustili, je všechno OK.

Kazdopadne sleduj pohyby a kdyby se mimco neozyvalo dyl jak po 4 hodinach nebo jsi zacala krvacet nebo se ti cokoliv nezdalo, rozjed se smer nemocnice. Za me lepsi jet zbytecne a byt za hysterku nez hrdinsky neco zanedbat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3686
11.4.16 10:13
@MartinaIrena píše:
Proc by to hrotila? Kdyz se MUDrum zdalo dite malo aktivni, to mi zrovna neprijde uplna pohodicka.Taky bych byla znepokojena.

Myslím ten malej pupek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3356
11.4.16 10:14

@MartinaIrena To určitě :-), lepší „hysterka“ a zdravé dítě, než „hrdinka“ a problém :-). Drž se, to bude OK. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17909
11.4.16 10:20
@Dojcanis píše:
Myslím ten malej pupek

Jo aha, tak to souhlas :kytka: Co by za to nekteri dali, coz?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3686
11.4.16 10:27

@MartinaIrena mi povídej :mrgreen: já měla ve 20 tt pupek jak kdybych. už měla rodit :mrgreen: a rodila jsem jak. naprostý vorvan ve 42+2 tt vyvolavane :mrgreen: boty mi musel vázat přítel a z auta sem nemohla poslední dva měsíce vylézt :-D.. A to jsem hubenour :-) před tehu 49 kilo a když. sem šla rodit tak 67,všechno v břiše a zadku ;-D poprvé se mi líbila moje. zadnice :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
623
11.4.16 10:28

@Monna U Jako bys psala o mně, jen odhad váhy byl 3300 g. Rodila jsem tedy přesně 40+0. Předpokládám, že tě v nemocnici poučili, kdy máš jet do porodnice ( pokud by bylo něco z toho : málo pohybů, krvácení, odtok vody, kontrakce po 5 min… ). Mě odtekla voda. Pokud bych čekala na kontrakce po 5 min. tak bych to do porodnice nestihla. Porod byl dobrý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat