Malej mi spadl z gauče, teď má teplotu - může být otřes mozku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pajuska111
Povídálka 37 příspěvků 13.07.19 07:26
Maléj mi spadl z gauče

Zdravím.. včera mi spadl maléj z gauče Bouchnul se o skříňku.. plakal minutu a pak byl v pohodě ve vaně řádil, pak se napapal a šel spinkat.. v noci kolem 12 začal plakat a horečka 38. Může to být otřes mozku.. v noci se vzbudil a povídal smál se lezl.. maléj ještě nechodí jen podél nábytku. mám ho ještě pozorovat nebo plašit a jet do nemocnice 8o

Reakce:
Uživatel je onlineAduš8
Kelišová 5231 příspěvků 13.07.19 07:34

Bouchl se, to jako kam? A ne, teplota nepatří k příznakům otřesu mozku. Já bych neplašila, gauč je v jeho výšce, možná ještě níž, spadne a praští se ještě tolikrát. Ty děti jsou na to uzpůsobené. Plašila bych, kdyby zvracel, byl spavý a podobně. Teplota může být k nějaké viroze, teď toho plno řádí.

Pajuska111
Povídálka 37 příspěvků 13.07.19 07:38
@Aduš8 píše:
Bouchl se, to jako kam? A ne, teplota nepatří k příznakům otřesu mozku. Já bych neplašila, gauč je v jeho výšce, možná ještě níž, spadne a praští se ještě tolikrát. Ty děti jsou na to uzpůsobené. Plašila bych, kdyby zvracel, byl spavý a podobně. Teplota může být k nějaké viroze, teď toho plno řádí.

Spadnul jako by po zadu no :/.. tedkon si hraje směje se a teď mu davam jogurt budu ho pozorovat a uvidíme.

Váš příspěvek
Reklama