Malej nechce spát a nemůžu se vyspat

Anonymní
8.8.20 22:41

Malej nechce spát a nemůžu se vyspat

Nevíte o nějaké hlídačce v Brně mě malej špatně spí a nevím co mám dělat nikdo mě ho nechce hlídat z rodiny a já už sem několik dní pořádně nespala… Jsu strašně na nervy.. Prosím poraďte.. :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1107
8.8.20 22:43

Tak pokud žiješ sama bez partnera tak prostě spi když spí dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78
8.8.20 22:50

Ahoj, jsem z Brna, napiš mi ZS. Pohlidam, at si odpocineš. ☺

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1857
8.8.20 23:45

@Harmonie22 jsi úžasná :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
650
9.8.20 07:33
@Lucius08 píše:
Tak pokud žiješ sama bez partnera tak prostě spi když spí dítě.

Některé děti spí v určitém období tak málo, že to fakt nemusí stačit. Pamatuju doby, kdy mi dítě nespalo přes den téměř vůbec a v noci si od 3 do 6 chtělo hrozně hrát, nad ránem mu stačila hodina a bylo dohnáno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78
9.8.20 11:46
@Petula306 píše:
@Harmonie22 jsi úžasná :srdce:

Ty určitě taky ❤

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.8.20 18:47

@Harmonie22 jsi hodná moc si toho vážím a máš nějakou praxi s dětmi? Kolik by sis představovala peněz na hodinu? Nemůžu si dovolit moc 😣

• Citovat
  • Nahlásit
78
9.8.20 20:04
@Anonymní píše:
@Harmonie22 jsi hodná moc si toho vážím a máš nějakou praxi s dětmi? Kolik by sis představovala peněz na hodinu? Nemůžu si dovolit moc 😣

A nechceš mi napsat SZ? Mám vlastní dítě, praxi mam nejen u vlastního. Pokud jsi z Brna, pojďme se nezávazně sejít.
Edit.Sama jsem jako chůva na nejmenovaným serveru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.8.20 21:34

@Harmonie22 a máš fb tady neumím psát

• Citovat
  • Nahlásit
78
9.8.20 21:42
@Anonymní píše:
@Harmonie22 a máš fb tady neumím psát

Nemám, ale jak říkám, mužem se nezávazně potkat. Klidně někde venku. Pakliže potřebuješ hlidani, pak můžu pomoct.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.20 07:55

@Harmonie22 nezlob se ale za jednou tě nepoznám a ze zkušeností moc lidem nevěřím neber to špatně

• Citovat
  • Nahlásit
18951
14.8.20 07:57
@Anonymní píše:
@Harmonie22 nezlob se ale za jednou tě nepoznám a ze zkušeností moc lidem nevěřím neber to špatně

tak ty jsi as ihodne nevyspala… Pokud chce uzivatelce napsat, klikni u jejiho nicku na ikony postovni obalky a posly zpravu jen ji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78
14.8.20 08:58
@Anonymní píše:
@Harmonie22 nezlob se ale za jednou tě nepoznám a ze zkušeností moc lidem nevěřím neber to špatně

Tak ja se nezlobim…chtěla jsi pomoc s hlídáním, pises jak jsi nevyspala…ze neumis napsat SZ, ja ti nabidnu pomoc, mám vlastní dítě, pracují jako chuva a jsem z Brna a to přesně jsi vlastně hledala…Pak ne, ze me neznas, i když nabidnu nezávazně setkání někde venku, seznámení. Tak fajn, jako dobrý. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama