Puchýře na stehnech

Anonymní
12.10.19 02:50

Malinké puchýřky a okolo drobných ran se tvoří puchýřky.

Ahoj, je mi 14let. Takže v neděli jsem se o něco v pokoji řízla. Nevím o co se bylo to jen málo že strany palce. Neřešila jsme to a tak jsme v pondělí šla do školy. Když jsme se vrátila tak jsem onemocněla. Rýma a tak. Takže jsem zůstala doma. A že strany stehna se mi udělal malí puchýřek. Neřešila jsme to a on tedy po chvilce prasknul. No, umyla jsme se a šla spát. A druhý den se mi to trochu zvětšilo. Tak jsme si řekla že je to v pohodě, že se to zahojí. Takže jsem ti přelepila náplastí a začalo se mi to obětovat i na druhém stehně a potom na jedné hýždi. Jen jeden což jsme si taky zalepila. A nakonec jsme zůstala celá zalepená. Na každé noze asi čtyři tyhle pupínky. Přišlo mi divné že se to nehojí ani nic takového. A ve čtvrtek se mi to oběvilo pod Levín lítkem. Prasklo to, ale tam se udělal normální strup. Tak jsem to v pátek večer řekla mamce když mi to přišlo už hodně divné. A ta se dívala na internet. Prý by to mohlo být něco nakažlivého. Ale mají to jen děti do dvou let, tak jsem pochybovala že to můžu mít i já. Ale i tak jsem udělala to co se tam psalo. Ostříhat nehty, a vše umýt antibakteriálním mýdlem. Tak jsem to udělala. Záď to budu dělat každý den. Do pondělí odpoledne. Uvidíme jak se to vyvrbí a pokud mi něco přibyde a nebude se to hojit tak půjdeme k doktorce. Prosím. Pokud s tím máte zkušenosti tak mi prosím napište hodně se bojím. A já se bojím že to bude něco vážného. A já nechci aby se mi něco stalo…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3461
12.10.19 03:31

V klidu. :hug: zajít v pondělí k dr., pokud je to impetigo, dostaneš antibiotika. A neboj, určitě to je léčitelné. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1663
12.10.19 07:07

Je to impetigo, můžou to mít i dospělí, chytla to i moje mamka od svých vnoucat v 60 letech. Není to žádná katastrofa, dostaneš antibiotika a antibiotickou mastičku. Je to infekční, takže doma si dávej pozor a používej jen svoje ručníky, apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.10.19 13:08

Moc vám děkuji. Vážně jsem se bála, moc děkuji. Už jsme o něco klidnějíší.

• Nahlásit
  • Citovat
14.10.19 08:28

Ahoj, moc děkuji za pomoc. Dostala jsem antibiotika a antibiotickou mast.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11063
14.10.19 08:31

@Anonimka12345 tak ať se rychle vyléčíš :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.10.19 15:36

@stinga Moc děkuji

• Nahlásit