Mall pay karta, co to je, kdo ví?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
1.11.21 19:07

Mall pay karta, co to je, kdo ví?

Ahoj, moc nerozumím na mallu jak je mall karta. Produkty jsou levnější, ale platí se něco za tu službu, používá někdo, vyplatí se? Děkuji :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15449
1.11.21 19:11

Co jsem pochopila, tak to je virtuální kreditka. Určitě tam někde bude odkaz na stránku, kde to mají vysvětleno. Já jsem na tuto službu narazila při objednávání z Košíku. Ale moc jsem to nestudovala, nemám zájem o tento typ produktů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.11.21 19:21

Pokud si dobře vzpomínám, tak ta lepší cena je pouze na první nákup nebo tak něco. Pak už nakupuješ za tu jejich běžnou :D mají to na tom webu hrozné prasácky aby nalákali lidi, ale v podmínkách se dohrabeš, že lze využít pouze jednorázově…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.11.21 19:29
@Anonymní píše:
Pokud si dobře vzpomínám, tak ta lepší cena je pouze na první nákup nebo tak něco. Pak už nakupuješ za tu jejich běžnou :D mají to na tom webu hrozné prasácky aby nalákali lidi, ale v podmínkách se dohrabeš, že lze využít pouze jednorázově…

Aha, tak to je paráda..

• Citovat
  • Nahlásit
54800
1.11.21 19:31

Prostě se tě snažej přimět k tomu, abysis pořídila jejich kreditku. Takže na první nákup tě nalákaj slevou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2424
1.11.21 19:34
@Anonymní píše:
Aha, tak to je paráda..

Pořádně bych pročetla podmínky, než si něco pořídíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10876
1.11.21 19:59
@Anonymní píše:
Ahoj, moc nerozumím na mallu jak je mall karta. Produkty jsou levnější, ale platí se něco za tu službu, používá někdo, vyplatí se? Děkuji :srdce:

Tak já nevím, tady to mají jakože dost blbuvzdorně napsaný.

https://www.mall.cz/mallkarta

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat