Reklama

Málo bílých krvinek v 1,5 roce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SilvieMihalisko
Stálice 62 příspěvků 28.12.16 13:13
Málo bílých krvinek v 1,5 roce

Ahoj holky, mala 1,5 roku měla cca před 4 týdny zápal pravé plíce. 14 dni brala antibiotika po týdnů jsme šli na kontrolní rentgen, vše bylo OK, ale ještě ten den dostala horečky přes 39. Dr brala krev a ze to neni bakterialni takže to není na antibiotika, ale ze ma malo bílých krvinek. Takže za týden na kontrolní odběry. Horečky měla cca 5 dni. Na netu jsem četla ze sníženy počet bílých krvinek může byt po viroze, antibiotikach ale i onemocnění kostní dřeně. Nemáte s tím někdo zkušenost? Mám dost strach :-( :-(

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56922 příspěvků 28.12.16 13:15

@SilvieMihalisko proč plašíš? je po zápalu plic, co bys čekala? dojdi na testy, jak bude zdravá a neplaš :hug: :hug: :hug:

R2
Závislačka 3583 příspěvků 28.12.16 13:17

Naše to tak taky měla, jen jsme leželi ze zápalem v nemocnici, když nás propouštěli měla málo bílých krvinek, šli jsme pak na kontrolní odběry za 14 dnů a dobrý, prý to tak někdy může být ;) Byla tehdy asi o něco mladší než ta Tvoje ;)

blumen
Hvězda diskuse 40376 příspěvků 28.12.16 13:40

@SilvieMihalisko vzdyt brala 14 dni antibiotika, to bude tim

SilvieMihalisko
Stálice 62 příspěvků 28.12.16 15:57

Tak asi jako každá maminka mám o svoje děti strach. Ještě když mně k tomu dr nic neřekla…Děkuji za vaše zkušenosti.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama